Jump to content

Moto Zajednica

Moto passion 2018

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Ljudi,
idite na sajam automobila da vidite aute koje nikada necete voziti
zene,da vidite kakve ribe nikada necete biti i
muskarci, da vidite kakve ribe nikada necete k...i
 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
pre 4 minuta, gixxer je napisao:

Ljudi,
idite na sajam automobila da vidite aute koje nikada necete voziti
zene,da vidite kakve ribe nikada necete biti i
muskarci, da vidite kakve ribe nikada necete k...i
 

Da je tako kao što ti kažeš, niko od izlagača ne bi ni dolazio na sajam.. A devojke, prosečne..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • kojekude, 251 postova
  • Lokacija: nbgd
  • Motocikl: tražim, gledam, probam, biram..

Bio juče, tu ima svaššta ( što reče gospodža u reklami za informer ;) da se vidi od motoopreme i dvotočkaša u halama 987 gde sam se zadržao dobra 2 sata, u motolandu rezervisao određenu kacigu L za ponedeljak jerbo su je prodali pre par sati, M mi je tesna a XL poveća..protrčao automobile, što skuplji četvorotočkaši to zgodnije cice mada ima izuzetaka, jedino što mi se ne sviđa je fora sa poderivom narukvicom koju ti obavezno kače na ulazu radi potencijalne manipulacije iako ulaz nije skup ali parking da. Ko hoće sve da obiđe a da vidi treba mu 4 do 5 sati, zato parkirajte prekoputa ili idite busom, pjeka nema napolju koliko sam ih neomirisao :givemebeer: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Gume preskupe. Za "TDM900" ko da si ih u oko uboo. Pogotovo za "Continental" a godinama ih koristim. U Austriji su ravno 10000 jeftinije. Komotno mogu da se provozam do Beča na kafu i zamenim gume.

 

Na motocikle se uglavnom ne može sesti i tu imam razumevanja. Ne umeju ljudi da se ponašaju, grebu ziperima rezervoare, prstima ispipaju sve, obućom gule sedišta. Range Rover Velar neki idiot izgrebao iza zadnjeg brisača, vidno.

 

Od automobila, najviše mi se svidela "Lada Niva" i "Panda".

Od motocikala, da pokušam opisati a da se ne shvati pogrešno, "MT09", "XTZ1200", "Africa Twin" i "Vespa". Sve ostalo ima tako bezvezan finiš, od prekidača, laka, dosta krutih ružnih crnih plastika... Večina ne može po završnoj obradi da priđe "TDM900". 

Izuzev toga, dobro je otići radi opreme. Veliki izbor za svačiji džep. Nova "Maxia" je odlična, moram da je stavim na listu želja.

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne znam za "Coocase", video sam samo "Shad".

 

Zapremina "Maksije" 56 litara, 38000 ili ti 322 eura... Trenutno u "Louisu" 270 eur :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800
pre 38 minuta, Alekre je napisao:

Gume preskupe. Za "TDM900" ko da si ih u oko uboo. Pogotovo za "Continental" a godinama ih koristim. U Austriji su ravno 10000 jeftinije. Komotno mogu da se provozam do Beča na kafu i zamenim gume.

 

Na motocikle se uglavnom ne može sesti i tu imam razumevanja. Ne umeju ljudi da se ponašaju, grebu ziperima rezervoare, prstima ispipaju sve, obućom gule sedišta. Range Rover Velar neki idiot izgrebao iza zadnjeg brisača, vidno.

 

Od automobila, najviše mi se svidela "Lada Niva" i "Panda".

Od motocikala, da pokušam opisati a da se ne shvati pogrešno, "MT09", "XTZ1200", "Africa Twin" i "Vespa". Sve ostalo ima tako bezvezan finiš, od prekidača, laka, dosta krutih ružnih crnih plastika... Večina ne može po završnoj obradi da priđe "TDM900". 

Izuzev toga, dobro je otići radi opreme. Veliki izbor za svačiji džep. Nova "Maxia" je odlična, moram da je stavim na listu želja.

a kako da kupis motor ako na njega nemozes bar  sesti,na poverenje da ti odgovara mozda ;) ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Nisam zapazio standove za motocikle marke Triumph,MV Agusta.Da li sam ih promasio ili nisu dosli? Obavezno obidjite stand naseg stunt ridera,momak se zove Nikola Radojkovic,iz Aleksinca.Ljubazan i komunikativan mladic,rado ce vam odgovoriti na sva pitanja u vezi tog sporta . Blizu njega se nalazi  stand AMK "Veteran-Vozdovac",sa prelepim starovremenskim motociklima.Poklonice vam veliki zidni kalendar,i uz to mozete  se lepo ispricati sa njima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Opreme ima gomila,dovukli su svasta. Ko je resio nesto da kupi ima jako fin izbor. Sto se tice "sajamske akcije" to je samo sarena laza. Ja pratim cene stalno i zimski popusti su bili mnogo povoljniji nego na sajmu. Od standardnih cena je manje mozda 1000-2000din za artikle koji kostaju oko 200e.

Ponuda koznih jakni je bila slaba sto me iznenadilo.

Cene guma su cini mi se prevelike. 

Sve u svemu,fino da se proseta,napare oci i ubije vreme

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
Pre 17 sati, gixxer je napisao:

Ljudi,
idite na sajam automobila da vidite aute koje nikada necete voziti
zene,da vidite kakve ribe nikada necete biti i
muskarci, da vidite kakve ribe nikada necete k...i
 

Nije baš tako. Ja kupujem polovna kola 10 godina stara. Išao sam na sajam da vidim šta ću da kupim za 10 godina :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Prvi i zadnji put sam otiso u nedelju, guzva ogromna, preko pola sata sam trazio parking i na kraju nasao na 15ak min peske do sajma, zatim oko vozila prepuno, ne moze da se pridje da se pogleda a ne da se slika, evo par komada koje sam uspeo nekako da slikam telefonom, posto za apart nije bilo svrhe :D

20180325_153156.jpg
20180325_153923.jpg
20180325_154041.jpg
20180325_154048.jpg
20180325_154140.jpg
20180325_154225.jpg
20180325_154232.jpg
20180325_154946.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja