Jump to content

Moto Zajednica

Honda Forza 300/350

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza 350 '23

Nego mogli bi da se okupimo negde pocetkom sledece nedelje... Nekad predvece oko 18 i 30...19h... Da se upoznamo i dogovorimo neko konkretnije druzenje ko sto neko spomenu u par postova pre. Ja radnim danim radim do 17h a pretpostavljam da rade i ostali pa zato i predlazem da bude predvece. 

Pre 14 sati, umpahpah je napisao:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Pali meni kada je toplo napolju. Ja radim po ceo dan takodje, sta mislite F Gora u nedelju, da negde popijemo kafu? Ili subota predvece?

Promenio član Milllan 83
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Honda Forza 300
19 hours ago, SQTR said:

Nego pali li vam ovih dana ventilator posle vožnje, doduše mi smo 150kg u paru?

 

 

Ne bi trebalo da pali ventilator. Kod mene ni do sredine skale ne dodje. Procitao sam na indijskom forumu da se neki zale na ventilator, ali ne znam sta je uzrok. I mi se stalno vozimo udvoje i teski smo, nikad mi nije palilo. Proveri tecnost. Kad si servis radio? Na koliko si km menjao gume i gde si ih uzeo?

@Wildserbian gde si tvoje uzeo? Nadam se nekom skorom druzenju, mozda vikendom ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza 350 '23
Pre 3 sati, umpahpah je napisao:

Ne bi trebalo da pali ventilator. Kod mene ni do sredine skale ne dodje. Procitao sam na indijskom forumu da se neki zale na ventilator, ali ne znam sta je uzrok. I mi se stalno vozimo udvoje i teski smo, nikad mi nije palilo. Proveri tecnost. Kad si servis radio? Na koliko si km menjao gume i gde si ih uzeo?

@Wildserbian gde si tvoje uzeo? Nadam se nekom skorom druzenju, mozda vikendom ?

Kupljene su u radnji Pilot Sport u TC Konjarnik (Ustanicka 189), kod Dekija. Covek jako korektan i mislim da ima najpovoljnije moto gume na trzistu. A sto se tice druzenja ja ovaj vikend ne mogu od planiranih obaveza... Mogli bi mozda neki radni dan predvece da odemo do Avale ili tu negde blizu... Pa cemo otom potom isplanirati neku duzu rutu za vikend... Evo ja i @SQTR@SQTR se nasli oko 18h i otisli do Avale na pice da isprobamo nove gume...Bas je prijalo. 

IMG_20210505_194613.jpg

IMG_20210505_192347.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza 350 '23
pre 1 minut, Wildserbian je napisao:

Kupljene su u radnji Pilot Sport u TC Konjarnik (Ustanicka 189), kod Dekija. Covek jako korektan i mislim da ima najpovoljnije moto gume na trzistu. A sto se tice druzenja ja ovaj vikend ne mogu od planiranih obaveza... Mogli bi mozda neki radni dan predvece da odemo do Avale ili tu negde blizu... Pa cemo otom potom isplanirati neku duzu rutu za vikend... Evo ja i @SQTR@SQTR se nasli oko 18h i otisli do Avale na pice da isprobamo nove gume...Bas je prijalo. 

IMG_20210505_194613.jpg

IMG_20210505_192347.jpg

@umpahpahsada vidim da si iz Sremske Kamenice..tako da mozemo i na FG.. A za to ce nam trebati neli vikend. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Ja sam Pirelli Angel uzeo preko slovenackog sajta isporucene u Sloveniji. Inace je prednja stigla postom iz Italije a zadnja iz Nemacke.

 

Sto se tice temperature, nikad ne prelazi sredinu jedino sto cujem cesto ventilator. skor sam imao curenje na selni reseno u Hondi recimo pocetkom aprila. Nivo je ok.

 

Ovaj vikend nisam tu ali sam uvek za okupljanje. Fruska G je odlicna lokacija.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Ne bi bilo lose s vremena na vreme proverito nivo tecnosti, ispod desne noge na plastici ima otvor za proveru ne znam da li znate. Kada se dogovorite za F Goru pisite, 4 forze na jednom mestu.... bice interesantno....:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Forza 350
On 5/5/2021 at 9:29 PM, Wildserbian said:

IMG_20210505_194613.jpg

Kolega,

 

jel možeš da mi kažeš gde si kupio givi vetrobran ? Kapiram da nema razlike između tog za Forzu 300 i za Forzu 350...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300



Ja mislim da je to ovaj vizir, mene zanima da li i kod njega moze elektronski da se regulise visina. U opisu pise da je 11cm visi od fabrickog, to je prava stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1876 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Mislim da se vizir šrafi za klizače/nosače koji se pomeraju gore/dole, tako da bi trebalo da može. Inače bi naglasili da je drugačije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza 350 '23
Pre 5 sati, Ronaldo9 je napisao:

Kolega,

 

jel možeš da mi kažeš gde si kupio givi vetrobran ? Kapiram da nema razlike između tog za Forzu 300 i za Forzu 350...

Kupio u Motolandu... Srafe se na klizace kao i original i klize bez problema kao original... Dobija se mnogo... Sa originalom vetar udara pravo u kacigu... Za tih 10 tak cm je to taman... Nema toliko buke od vetra. Nisu bacene pare ako mene pitate. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Porucio sam jedan u Motolandu, cekam da mi posalju. Montaza je jednostavna, nasao sam video na youtube-u. Skine se prednji ukrasni poklopac (2 imbusa sa strane i 2 krstasta srafa od dole) i vizir je na izvol'te. Drze ga 4 imbusa. Skine se stari, montira novi i to bi trebalo biti to. Postavim slike kada budem menjao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Forza 350
12 hours ago, Milllan 83 said:

Preuzeo vizir danas. Sa njim je i uputstvo za montazu, zakacicu slike ako nekom zatreba.

20210509_213722.jpg

20210509_213735.jpg

20210509_213746.jpg

Hvala !

Poručio sam i ja, ali jer je drugačiji za Forzu 350 (prema njima) i novi je proizvod, rekli su da stiže u roku od 2 meseca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3010 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Povišeni vizir zlata vredi! Mnogi koji nisu probali vožnju sa njim ni ne pretpostavljaju koliko znači. Bacaju pare na "bešumne" kacige u potrazi za svetim gralom, i nikad zadovoljni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Probao danas novi vizir. Zastita od vetra odlicna, ali me bole oci od gledanja kroz njega nakon nekih 30 min. Ipak cu da vratim fabricki, a ovaj cu na KP i na forum u sekciju prodaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Zamara me gledanje kroz vizir, bice da nisam navikao. Sve vreme sam vozio sa pogledom preko vizira i to mi je ok osim buke koju vetar pravi. Mogu i ovako da spustim vizir, ali mi je bzv. Mogu da vratim i stari, a ovaj da prodam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3010 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Nisi se još navikao, daj mu malo šanse, korist je mnogo veća.

Meni doduše ništa ne smeta. Kad je sunčano spustim tamne naočari ugrađene u kacigu i sve je super. Jedino noću ima malo refleksije od gradskog svetla, ali kad je vizir prljav, pa ga održavam čistim.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Skinuo sam danas vizir, nije mi voznja motora ista kada gledam kroz plastiku. Jeste da duva, ali ko ga j**e... zalomljen je da bi bio ojacan pa me nerviraju ta prelamanja. Provozao sam NC 750 danas, moj sledeci motor... kada se zavrsi sezona krecem u potragu. U sredu sam zagovorio test forze 750 u Stojanovu, ako ne bude kise javljam utiske. Ubedjuje me Goran iz Stojanova da je forza 750 udobnija za voznju od NC 750X, nadam se da cu je provozati.

Promenio član Milllan 83
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Danasnja voznja i potrosnja, brzina 80-90km/h. Kao upaljac... motor je idealan za grad, na otvorenom za krace ture, ne voli los asfalt.

20210605_203640.jpg

Promenio član Milllan 83

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300
Danasnja voznja i potrosnja, brzina 80-90km/h. Kao upaljac... motor je idealan za grad, na otvorenom za krace ture, ne voli los asfalt.
20210605_203640.thumb.jpg.b06bee31d8483c52f36997ebd39a6448.jpg

Je l to znaci da odustajes od zamene?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Ne, vec sam uplatio depozit. Steta sto nije udobniji motor, nikada ga ne bih menjao. Izgleda da su klase skutera ipak samo za grad, eventualno neke krace ture. Sta si ti uradio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja