Jump to content

Moto Zajednica

prodajem jeftinu neotpakovanu luis ciradu

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2782 postova

kupio sam 2 iste cirade u luisu za 10 evra po komadu,na versisa 650 idealno paše ,za skuter 50 ccm je ogromna zato drugu nisam ni raspakovo.Prodajem je za 10 evra.Cirada je za unutrašnje uslove ili natrstrešnice.Diše -nema kondeza na motoru.Meni malo prokišnjava garaža na jakoj kiši.Kapljala je voda po ciradi i uopšte ne upija samo klizi ,čak i posle dan dva stajanja.Preporučujem ipak smo za pokrivene uslove.Idem u beograd na sajam pa mogu lično doneti ili brzom poštom ili u novom sadu lično

https://www.louis.de/artikel/louis-staubschutzhaube/10010192?filter_article_number=10010192&list=a8769900f8fc1cc59e24ff8c20d7faed

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Evo ja se javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Sad ulazim na forum, i vidim da si mi poslao poruku,prodato nisi mi se odma javio. Ne razumem sta si ocekivao da ti se javim u 3h posle ponoci.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Ok, opusteno.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Sad baš gledam, čitam, čudim...

To samo ja / drugi će se jave koji isto tako/ kad prodajem uvek stavim broj telefona pa se čujemo ko ljudi i padne dogovor.

Ovako, greška do vibera :)

Pa i na kupujemprodajem postoji telefon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Takodje i ja isto.

 

Mislim da je to na prodavcu. Prodajem sta hocu i stavljam kontakt kakav zelim (mail,viber,telefon,goluba pismonosu...)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja