Jump to content

Moto Zajednica

Twist of the wrist

Recommended Posts

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda Varadero

Pozdrav. Verovatno je tema vec pominjana negde ali me pretrazivac ne vodi nikuda kad pokusam da pronadjem. Zamolio bih ako neko zna link za skidanje filma sa prevodom na Srpski bilo kog dela (moze i oba ) da mi posalje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Maglaj, BiH
  • Motocikl: Suzuki GSR600 | Honda CBF1000
On 15.3.2018. at 23:06, .milke. je napisao:

Mislim da deljenje linka do filma nije legalno, ali imaš privatnu poruku.  :D

 

Titl je pak sa foruma, evo ga ovde:   https://titlovi.com/titlovi/twist-of-the-wrist-vol-2-keith-code-108250/

Ako bi neko bio ljubazan i proslijedio link, bio bi zahvalan i platio pice na Sajmu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 1 minut, Belajmaker je napisao:

Ako bi neko bio ljubazan i proslijedio link, bio bi zahvalan i platio pice na Sajmu.

U had me with ljubazan:D

 

Poslato.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650

Fantastičan video materijal, kako o osnovama tako i o naprednim tehnikama `jahanja`. Pogledao sam ga davno u vrijeme svojih početaka, drago mi je što još uvijek ima interesovanja za to. Nadam se da će svi mladi vozači da svrate ponekad u ovaj kutak i pogledaju ovo, značilo bi im mnogo. Još bolje ako znaju Engleski, lakše se prati. Mada siguran sam da je neko to već kvalitetno preveo. Rado bih ja to učinio ali stvarno nemam živaca. :ups:

 

Međutim ništa to ne znači bez prakse. Znači, polako i po malo, vježbati sve ovo o čemu se tu govori. Ja sam znao naveče oko ponoći da sjednem na motor i da nađem neki napušteni parking ili malo dalje od naselja, pa da vježbam polukružna okretanja, izbjegavanje prepreka, naginjanje motora i slično. Po danu je svakako bolje, ali noću se nećete izblamirati ako padnete jer nema nikoga da to vidi. A poslije možete da slažete kako je drug pao ili vas je neko na parkingu srušio. :D

 

Pa onda to prenesete u saobraćaj, naučite neke lokalne dionice pa svaki put malo brže. Pa onda nepoznate puteve. Pa naglo kočenje. I tako dalje. Pa svakako onda i staza, ako imate pristup nekoj a da nije previše skupo. Ja nisam stazu ali sve ostalo jesam. Sve je to neophodno da bi se postalo vješt i nadasve kvalitetan motociklista - da vam to postane mišićna memorija jer samo tako će vam spasiti život kad bude najpotrebnije. I osjeća se čovjek sigurnije i spretnije kad sjedne na motor, sve je nekako ljepše. :takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 827 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Ja sam odgledao serijal kad se završila prošla (maltene nezavršena) sezona, pa čim sam pre dve-tri nedelje seo na motor, odmah krenuh da se prisećam i istražujem :D činjenica je da ovaj hladni asfalt i relativno niska temperatura nisu najpovoljniji za učenje, ali bilo je jače od mene :D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
On 15.3.2018. at 23:01, Milan PK je napisao:

Pozdrav. Verovatno je tema vec pominjana negde ali me pretrazivac ne vodi nikuda kad pokusam da pronadjem. Zamolio bih ako neko zna link za skidanje filma sa prevodom na Srpski bilo kog dela (moze i oba ) da mi posalje. 

Mogu li dobiti link za skidanje ili gledanje filma?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Fz6-S 2006

Cao ljudi :)  Evo jos jednog radoznalog novajlije :D Da li slucajno neko ima neki ziv link? Prvi deo nigde ne nalazim, a drugi po negde pokaze, ali nisam uspeo da skinem. 
Bio bih zahvalan ako mi neko prosledi link :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1425 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Pre par meseci sam odgledao prvi deo na youtube, i evo sada ga nigde ne nalazim. Bilo bi lepo ako neko ima link za torrent ili tako nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
16 hours ago, demo0007 said:

Cao ljudi :)  Evo jos jednog radoznalog novajlije :D Da li slucajno neko ima neki ziv link? Prvi deo nigde ne nalazim, a drugi po negde pokaze, ali nisam uspeo da skinem. 
Bio bih zahvalan ako mi neko prosledi link :)

 

 

13 hours ago, antir3ality said:

Pre par meseci sam odgledao prvi deo na youtube, i evo sada ga nigde ne nalazim. Bilo bi lepo ako neko ima link za torrent ili tako nesto.

 

Prvi deo

 

 

 

 

Drugi deo 

 

https://www.facebook.com/KGLracing/videos/1423949540990976/

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X

@filipfg i ja volim da gledam MotoJitsu. Odlican je.

 

A pitanje za tebe je u vezi prvog i drugog dela Twist of the wrist. U cemu je razlika u sadrzaju izmedju ta dva dela? Koje su teme obradjene? 

 

Pitam zato sto na dostupnim linkovima jedinu razliku pravi "extra" materijal u vidu dijaloga dva mlada momka. Deo kada objasnjavaju je isti. Ili ja gresim nesto... 

 

Hvala unapred. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Fz6-S 2006
On 1/17/2021 at 4:16 PM, filipfg said:

@demo0007

Ako si pocetnik uzmi gledaj klipove ovog lika

 

 

Mislim da sam pogledao vecinu snimaka od kako si mi postavio odg :) taman do proleca da obrnem jos koji krug :D hvala!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja