Jump to content

Moto Zajednica

Udes na Banjici - 12.03.2018

Recommended Posts

• -+-, 964 postova
  • Motocikl: Yamaha
8 minutes ago, hansol said:

Vozim uvek maksimalno dozvoljenom brzinom.

Postujem, svaka cast... jeste da se ja ne pitam, niti je bitno sta ja mislim ali onda mogu da razumem i uvazim neciji u ovom sluvcaju stav kolege @hansol da je kolega koji je nastradao (donekle) sam kriv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Ne silazi, 5136 postova
  • Motocikl: Suzuki GS 400, MZ ETZ 150, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Prva strana ove teme je klolko -tolko posvećena kolegi koji je doživeo udes. Pred kraj te strane je kolega " hansol " izrazio sumnju da je kolega sam kriv za udes, pa se narednih pet strana raspravlja o svemu i svačemu, samo niko ne pominje kolegu koji je doživeo udes. 

Da li neko zna kako je čovek, da li se zna ko je on, da li mu možemo na neki način pomoći ?  Mislim da za ove stvari ( fleke od ulja na putu, kolotrazi i slično ) već postoje odgovarajuće teme, tako da je to u ovoj temi - prazna priča. 

• Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

• Svrati ponekad, 189 postova
  • Motocikl: Jiajue 50cc 4T

Što se tiče onih mojih skrinšotova, tada sam vozio desno dok nisam skontao da je bolje lijevo (lijeva polovina kolovozne trake).

Snimak je od prošle godine, ali opet sam saglasan sa vama da postoje situacije kad treba odabrati drugi dio kolovozne trake.

• Zainteresovan, 576 postova
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Pretpostavljam da bi se za prethodnih mesec dana javio neko ko eventualno poznaje kolegu iz ove vesti o udesu.
Inače, analizirati smo najviše konkretnu lokaciju oko škole i Paunovu ulicu gde se udes dogodio. Malo smo samo proširili sa nekim detaljima, inspirisani konkretnom situacijom levog skretanja vozila iz suprotnog pravca.

• Sviđa mi se 1

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja