Jump to content

Moto Zajednica

servisiranje keeway hurricane

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova

Danas išao prvi put na malo dužu vožnju sa Keewejom. Prvih par km pakao. Počeo da trese,udara.... Bio u iskušenju da se vratim nazad.Al reko idemo dalje pa šta bude. I posle par km stanje se sredilo. Vibracije podnošljive,lepo prima gas,par km sam ga držao 55km/h po satu. Malo sam mu smanjio dotok na karburatoru / veliki šraf / pošto je držao veliki ler iako je vruć motor. U ponedeljak registracija pa na neki duži put...
Inače sam pravim mešavinu i sada dosta manje dimi. Dimi ali ne kao pre. Stavio sam neki 2T Ipon sa mirisom jagode.
Pokazivač goriva nije proradio iako sam napunio do čepa, 5l stalo.

Послато са Redmi 8 помоћу Тапатока



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova

Danas u toku vožnje počeo da gubi snagu i neće preko 35 km/h. Dam pun gas on se uguši i hoće da se ugasi. Popustim gas on radi ali ne preko 35 km/h. U mestu kada je na nogarama kada dajem gas prima do pola dobro od pola guši se i ugasi se. Posle par turiranja počeo da prima gas do kraja. Posle toga u vožnji sve bilo ok 10ak km i posle opet isto samo ovaj put na 40 km/h se javlja problem. Ne mora da znači da je do toga,ali to se dešava od kada sam promenio svećicu i filter za gorivo. Filter za gorivo je za nijansu manji od predhodnog ali pasuje što se tiče ulaza i izlaza.

Послато са Redmi 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja