Jump to content

Moto Zajednica

keeway hurricane rupa u ubrzanju

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Vlasenica
  • Motocikl: Keeway Hurricane

e ovako imam skuter keeway hurricane 2t 50ccm i ove zime sam rijesio malo da ga osvjezim posle 20000 predjeni kilometara

stavio sam nov klip cilindar karike nije mallosi ali je kvalitetniji 

porucio novi el.saug jer je ovaj otisao skroz,presjecene zice,

porucio variomat ,rolnice 4-5g i uzeo opruge one za lamelu to tek treba da mi stigne

posto sam tek danas sklopio skuter stavio cilindar upalim ga posle duzeg vremena da se malo razdradi ono 2x30min da se razradi malo se vozikao pri manjem gasu e posto ja zivim u Vlasenici gdje koza pod rucnom pase imam uspon ispred kuce i tu sam testirao skuter kako vuce i desava mi se da od 25kmh pa sve do 35-40kmh nesto ga kao gusi slabo ubrzava kad prodje taj dio onda ide normalno.

sad me zanima sta moze da bude jer mi se to ranije nije desalavo 

inace na skuteru je sve fabricko nista dirao nisam sem cilindra sto sam stavio ali i on je 50ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway hurricane 50cc

Pozdrav, ja imam slicna desavanja na mom hurricanu. Skoro sam bio kod majstora, stavio rezonantni auspuh, nov kais,i stavio mi je kombinaciju rolnica od 4g i 4.5g koliko se secam,da napomenem da su mu skinute sve blokade.. E sad cim ga upalim i dam pun gas skuter gura kao lud,razvija malo preko 70km/h.Posle tog starta kad stanem i krenem ponovo kao da ima rupu u ubrzanju do oko 50km/h slabije gura, posle opet dobije ubrzanje i ubrza malo preko 70km/h.. Poseticu uskoro majstora ponovo, verovatno moraju jos lakse rolnice... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Vlasenica
  • Motocikl: Keeway Hurricane
pre 2 minuta, Coabracala90 je napisao:

Pozdrav, ja imam slicna desavanja na mom hurricanu. Skoro sam bio kod majstora, stavio rezonantni auspuh, nov kais,i stavio mi je kombinaciju rolnica od 4g i 4.5g koliko se secam,da napomenem da su mu skinute sve blokade.. E sad cim ga upalim i dam pun gas skuter gura kao lud,razvija malo preko 70km/h.Posle tog starta kad stanem i krenem ponovo kao da ima rupu u ubrzanju do oko 50km/h slabije gura, posle opet dobije ubrzanje i ubrza malo preko 70km/h.. Poseticu uskoro majstora ponovo, verovatno moraju jos lakse rolnice... 

Meni je bilo do sauga 

Ja uzmem stari saug raskovcam ga skuter ide kao lud

Pali gumu nije realno

Aj pošalji koju sliku keeway-a na viber 065295257 ili na Instagram Velja_k

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway hurricane 50cc

Haha, i ja nisam verovao da ovaj mali skutercic moze ovako da ide, a samo sam stavio rezonantni auspuh. Jos da resim ovo da moze stalno da ubrzava ovako i bice super. Provericu i saug, mada majstor je gledao nije spomenuo da ne valja. Jel znas koje tacno rolnice imas, tj od koliko grama? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Vlasenica
  • Motocikl: Keeway Hurricane
Upravo sada, Coabracala90 je napisao:

Haha, i ja nisam verovao da ovaj mali skutercic moze ovako da ide, a samo sam stavio rezonantni auspuh. Jos da resim ovo da moze stalno da ubrzava ovako i bice super. Provericu i saug, mada majstor je gledao nije spomenuo da ne valja. Jel znas koje tacno rolnice imas, tj od koliko grama? 

Ja bio kupio nov saug kad sam vidio koji mi problem pravi bacio ga u njivu al platio ga 25km kod mn u 5g mada razmišljam da stavim 4,5 - 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Vlasenica
  • Motocikl: Keeway Hurricane
pre 19 minuta, Coabracala90 je napisao:

Haha, i ja nisam verovao da ovaj mali skutercic moze ovako da ide, a samo sam stavio rezonantni auspuh. Jos da resim ovo da moze stalno da ubrzava ovako i bice super. Provericu i saug, mada majstor je gledao nije spomenuo da ne valja. Jel znas koje tacno rolnice imas, tj od koliko grama? 

Bil mi mogao poslati koju sliku na viber 065295257

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja