Jump to content

Moto Zajednica

Arhangel Fest 2018

Recommended Posts

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Drugi „Arhangel Fest“ biće održan 25. i 26.maja na Dunavskom keju u Grockoj!

Sledeći naše principe i srce u ljubavi prema motociklizmu i muzici, imali smo priliku da za sve ljubitelje rock'n'roll, punk i heavy metal zvuka organizujemo prvi rock i moto događaj “Arhangel fest” koji je u avgustu 2017.godine održan na teritoriji i pod pokroviteljstvom opštine Grocka, u delu Beograda gde je MK Arhangel Srbija i osnovan, sad već davne 1992.godine.

Sama lokacija “Arhangel festa" je u nama probudila osećaj tradicije i doslednosti idealima koje MK Arhangel Srbija predstavlja za sve članove ovog moto kluba. Tu tradiciju i ideale želimo da delimo sa svim dobronamernim ljudima. Druženje u prijatnoj atmosferi, razvijanje veza među istomišljenicima, motociklizam, muzika, a sve to spojeno u jedno, ta dva prolećna dana, na Dunavskom keju u Grockoj, je ono sto propagiramo.

Kako smo prošle godine ugostili nekoliko hiljada ljubitelja muzike, ali i benzina i zvuka motora, ove godine smo rešili da događaj podignemo na jedan, za nas, viši nivo.

25. i 26. maja ćemo ugostiti dva velika imena domaće muzičke scene, čija imena ćemo saopštiti u narednom periodu. Uz njih će, naravno, nastupiti još nekoliko sjajnih bendova koji će svojim angažmanom doprineti kompletnom raspoloženju.

Ukoliko budete posetili rock moto "Arhangel fest", bicete svedoci visokog stepena organizacije jednog moto rock događaja na kome ćete moći da pronađete sve potrebne elemente koji će učiniti da se osećate kao kod kuće. Organizovan je prostor za kamp, parking, organizovano je obezbeđenje i dotok vode, kao i prateća infrastruktura koja obezbeđuje higijenu i apsolutnu sigurnost događaja.

Moto klub Arhangel Srbija ima za cilj da podigne standard održavanja moto rock događaja i širi osnovna načela moto kluba, a to su: porodica, posao, prijatelji, postovanje, čast i motociklizam.

Budite deo ARHANGEL FESTA i posetite nas 25. i 26.maja na Dunavskom keju u Grockoj!

viber image.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Jedan od najpoznatijih i najaktuelnijih domaćih bendova nastupiće ovog proleća na Arhangel festu! Na Dunavskom keju u Grockoj 26.maja slušaćemo grupu S.A.R.S.!

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Necemo se mi buniti i ako neko kd prosle godine dodje opet da svira :D

Bilo je super, svaka cast za organizaciju i samo nastavite.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ništa NBG ove godine? Po mišljenju mnogih bili su jedni od najboljih na prošlogodišnjem Arhangel Festu ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

BJBikers će i ove godine biti prisutan sa svojim štandom. Da podržimo drugare iz MK Arhangel i učestvujemo u druženju koje se ne propušta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

pitanje za organizatore:

Da li bih mogao da kolima uđem u kamp i ulogorim se, "zakampujem"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale
53 minutes ago, mrle said:

pitanje za organizatore:

Da li bih mogao da kolima uđem u kamp i ulogorim se, "zakampujem"?

 

Ja garantujem da neće da te jedu komarci :)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Jedno veliko, i javno, HVALA drugarima koji su mi dozvolili da uteram 4 tocka na teritoriju kojom caruju dvotockasi ...

...

Fotografija4697.jpg

...

Fotografija4703.jpg

...

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Hvala ekipi BJBIKERS na saradnji,moram da se pohvalim da iz saradnje smo napredovali u iskreno prijateljstvo.Definitvno vaš štand je bio najnasmejaniji i jedino što mi je žao što nisam mogao više vremena provesti u druženju sa vama ali zato postoje drumovi i kafane da nastavimo našu priču.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Drugari, hvala vama na pozivu i drago nam je da smo opet bili prisutni tu. Ovo se stvarno pretvorilo u jedno iskreno prijateljstvo. Tradicija se mora nastaviti.

Fest je opet bio uspešan i treba raditi na tome da bude bolji iz godine u godinu. U tome imate našu podršku. U svakom smislu.

A ima dana i kafana.... druzićemo se.

Hvala ekipi BJBIKERS na saradnji,moram da se pohvalim da iz saradnje smo napredovali u iskreno prijateljstvo.Definitvno vaš štand je bio najnasmejaniji i jedino što mi je žao što nisam mogao više vremena provesti u druženju sa vama ali zato postoje drumovi i kafane da nastavimo našu priču.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Bratac stvarno tajfun,koji bi bend voleli da čujete sledeće godine?Moji predlozi su Hladno pivo,Brkovi i Goblini.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Moj sin od 7 god. navija za Dubiozu a meni svejedno. Doci cu svakako. Bilo sve ok jedino sto sam ja imao trovanje hranom a ciljam na girice. Ako se jos neko javi onda je od njih, ako ne onda sam mozda pojeo pre dolaska tamo nesto od kud znam. Svakako bilo je super. Kad sam stigao nevreme je vec proslo tako da osim sto je bilo hladno ostalo je bilo sve ok. Bio sam oba dana doduse kolima jer mi je motor u kvaru :jok:

Sve pohvale i samo nastavite :takoje::takoje::takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

bio u subotu sa decom, kupili majice, popili limunadu... i krene onaj tajfun... šteta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Jedina molba za sledecu godinu jeste da se ne poklapate sa Banja Lukom i njenim moto festivalom :) Ne mogu na dva mjesta da budem u isto vrijeme ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja