Jump to content

Moto Zajednica

GSF600S Bandit, 2001god

Recommended Posts

  • Integrisan, 8372 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Motor uvezen iz francuske, amss provera odradjena i registrovan na Kg.

Kompletna istorija o servisima koji su radjeni u Fr, tehnicko uputstvo, servisna knjizica, originalni alat pod sedistem.

Generalno u dobrom stanju, lepo se vozi i ponasa na putu, uz njega dajem i ne raspakovane kocione plocice za oba prednja diska (trenutne su na pola, nisam ih hteo zameniti).

Zamenio sam mu ulje (motul 5100 15w50) i filter, kociona tecnost nova, pregledani svi el kontakti, narednih nedelju dana poliram sve sto se moze polirati :)

Zvuk masine lep, menjac precizan.

Od nedostataka (koje cu uskoro sanirati) slomljeno staklo levog zmigavca, i od sunca negde/negde izbledela boja na plastici repa (ako kod mene ostane po zavrsetku sezone bice ofarban). Normalni tragovi upotrebe (nije nov).

Akumulator nov i vizir (povisen)za koji dan.

Vise slika kada ga ispoliram i isteram na sunce :)

Cena neka bude 2350eura ali bih vise od novca u zamenu nekog TDM 850, slicnog godista i stanja (da ispunim sebi zelju)

Motor necu nigde drugde oglasavati, kupih ga da se vozim ali evo neka se vrti oglas ovde.

Pozdrav Nenad.;)imageproxy.php?img=&key=9aad8e9f6ec8c2dd

imageproxy.php?img=&key=9aad8e9f6ec8c2ddimageproxy.php?img=&key=9aad8e9f6ec8c2dd

 

1.jpg

2.jpg

IMG_20180310_091816.jpg

IMG_20180310_091842.jpg

IMG_20180310_091855.jpg

IMG_20180310_091922.jpg

IMG_20180310_091935.jpg

IMG_20180308_110604.jpg

IMG_20180310_073147.jpg

IMG_20180310_073156.jpg

IMG_20180310_073801.jpg

IMG_20180310_073808.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8372 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Interesantno je to da motor iz Fr ima na svakom delu (stapovi, viljuska nazad, auspuh, plastike, ram npr..) utisnut serijski broj koji mora na svim delovima biti isti, ukoliko se negde razlikuje znaci da je menjano :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Srećno sa prodajom, vrlo lep primerak. :takoje:

Samo mali savet, ako smem da dodam...ako je fabrička boja, nemoj ga nikako farbati... Fabrička boja i lak su ipak fabrički. Po meni motor ima mnogo veću vrednost ako je u fabričkoj boji pa neka je malko i izbledela ponegde. To mu daje i neku draž...patinu... ;)

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8372 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala, nisam ni mislio celog farbati vec samo rep, nije toliko strasno ali deo koji je do sedista (izlozen suncu) je svetliji u odnosu na deo do nogostupa suvozaca... Nije strasno, nisam uspeo ni uslikati... Ali nije ni lepo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8372 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hahaha, dobri ste, stavih oglas pa sta bude, bude! :D

Zanimam se sa banditom, tek je tri (mozda 4) dana kod mene, sutra idem u prvu voznju od par stotina kilometara... :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
14 hours ago, N.F.S. said:

Hahaha, dobri ste, stavih oglas pa sta bude, bude! :D

Zanimam se sa banditom, tek je tri (mozda 4) dana kod mene, sutra idem u prvu voznju od par stotina kilometara... :jee1:

sumnjam da ces posle te voznje i dalje misliti na TDM-a. :) msm to je samo skromno misljenje vlasnika bandita 1200 s :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8372 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Taj TDM je neka moja zelja... Evo prva pauza, lak i lep za voznju, imam u desnoj ruci vibraciju koja mi smeta, posto sam originalne tegice zamenio svojim primecujem da desni nije odvojen od guvernala... Zato i stadosmo kod hotela "Levac", da ga malo odmaknem i pravac Krusevac! :D

IMG_20180311_104702.jpg

IMG_20180311_104710.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8372 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 1 minut, ThePainkiller je napisao:

Ovo novo, jbt... :staa2:

I ja sam se prijatno iznenadio!

Filter goriva sam menjao, skinuo onaj mali beli a stavio fradov... Rep ce biti ofarban do kraja nedelje, ne vidi se na slikama ta diskoloracija, prijatelji kazu da je samo ja i primecujem ali bice sanirano! :D

P.S. Vidim sada na oglasima i crnu big one, sedim i placem (figurativno)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Ne znam sto ti to treba, jer opet nova i stara boja nece biti iste, a izlazes se trosku. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Vidi kako je najbolje, tvoj motor  tvoja stvar. Reko da se ne izlazes trosku i ne objasnjavas potecionalnoj musteriji sto si farbao rep, ako vec prodajes motor. U svakom slucaju sve najbolje. :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ne znam da li to vazi i za ovu verziju bandita, ali Bokilic je kad mi je motor bio kod njega da remontuje karbove skinuo filter za gorivo uz recenicu da bandit ne sme da ima tu filter...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8372 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 4 sati, stilgar je napisao:

I, i,i, kakvi su utisci sa voznje, polozaj sedenja, udobnost, performanse....daj utiske

Vozi se kao bicikla, snage mu fali :D

Polozaj vrhunski (za moja ledja), ima neku sitnu vibraciju pod zadnjicom izmedju 5/7000 obrtaja a bas tu se vozim... Stavio sam mekse gume od Honde, one na koje se sediste oslanja, nisam jos isprobao...

Sto se repa tice, prekosutra ce biti gotovo, farbar mi se javio sa objasnjenjem da je perla nesto krupnija! Pih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja