Jump to content

Moto Zajednica

TwinZ Auto & Moto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Promenio sam do sad sto automobila i zajebao se vise puta nikad ali nikad,nisam zvao prodavca da mi vrati pare ili refundira troskove za nastale kvarove posle kupovine.Sta sam gledao to sam i kupio.
Nisam ga ni ja zvao da mi vrate pare, ali sam čekao da mi popravi ono sto je obećao.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Sad mi od njega ne treba vise ništa, kad jedem govna jescu do kraja ali će auto biti kako treba.

Služi mu ovo na čast i da moze pred poznanici da se hvali kako me zajebao.

 

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Ponovo ti kazem covek se ponudio da ti pomogne vise puta.Ali ti si ocekivao da te on moli za popravku.Meni kad neko nesto obeca ja stiskam njega a ne on mene.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Pa očigledno se razlikujemo, ja očekujem kad neko nešto obeća da to i ispuni, ako ja treba da ga molim i opominjem onda on nema ni nameru da to uradi, kao što se i pokazao kod dotičnog.

Da je mene neko tako nacepio na nekom forumu kao ja sad njega i ja bi obećavao sad kule i gradove.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

-Viper-

 

Bolje cuti, tones sve dublje u sopstvena *ovna :aha:.

Jel si ti u opste pri cistoj svesti i zdravoj pameti, cujes li sebe sta pricas i pises?

Imam utisak da zivis u nekom svom svetu i drzis se ko pijan plota a nigde veze sa vezom.

 

Ne znam sta da mislim, bice da smo svi Mi ovde ludi a Ti jedini zrtva i nevinasce...mo'z misliti. 

Da nisi navikao da slusas samo ono sto Ti zelis cuti, pa ti sad nicije napisano ne odgovara?

 

Lupas kontre dok si jedina kontra Ti iz cele ove sage i nek si prosao kako si prosao.

Zeljkamp je lud sto je i ono platio sa ventilatorima jer dajem glavu da ste ga izradili Ti (mozda nesvesno) i tvoj Majstor (svesno), fino ste mu zaracunali popravku.

 

- Receno ti je da je auto dobar

- Receno ti je pre kupovine da se desio problem na menajcu i da ce biti resen i da ces biti obavesten pa ako si zainteresiran sledi trgovina, cena ostaje ista.

- Receno ti je da je popravka menajca placena, reseno.

- Receno ti je da automobil nije za tebe ..... IPAK KUPUJES

- Kupio si na nevidjeno, otisao zadovoljan, puvao se po selo zajedno sa Majstorom

- Razmisljas samo kako ces zaraditi novce od preprodaje 

- Automobil pocinje da zeza

- Ponudjene su ti pare nazad .... ODBIJAS

- Ponudjen ti je dolazak, preuzimanje Q5, odlazak kod Majstora zarad popravke menjaca i vracanje vozila ..... ODBIJAS

- Ponudjeno ti je da dodjes sa porodicom za vikend, Q5 ide kod Majstora, Ti dobijas zamensko vozilo dok traje popravka i placen smestaj ...... ODBIJAS

- U vise navrata si pitan kad hoces da se resi problem sa menjacem ..... ODBIJAS jer Ti ides od majstora do majstora ili gledas na YT klipove ne bi li sam resio problem

- U medjuvremenu dobijas pola para od sumanute cifre popravke ventilatora (ko se tu fino ugradio?) bez jedne reci il pitanja od strane prodavca

 

Posle svega, dodjes u njegovu temu da blatis coveka bez trunke srama a Mi smo svi krivi sto jedinog krivca vidimo u tebi...... ajd stavi prs na celo i razmisli bar malo o svemu,

 

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2
  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 645 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

I sad covek treba da stavi oglas ponovo...Nisam sve citao,kapiram i kupca i prodavca...Istina je uvek negde izmedju...Neka se jave ljudi ako ih ima koji su kupili kola ovde...Da cujemo jos neka iskustva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


Broj otpada se drastično smanjio a povećao se broj placeva.



Idi onda kod tog što znaš da je držao otpad, a danas prodaje polovnjake, pa mu reci:

znam da je ovo otpad, daj mi ovaj Audi za 5000e. Baš me interesuje šta će biti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
-Viper-   Bolje cuti, tones sve dublje u sopstvena *ovna default_1aha.gif.

Jel si ti u opste pri cistoj svesti i zdravoj pameti, cujes li sebe sta pricas i pises?

Imam utisak da zivis u nekom svom svetu i drzis se ko pijan plota a nigde veze sa vezom.

 

Ne znam sta da mislim, bice da smo svi Mi ovde ludi a Ti jedini zrtva i nevinasce...mo'z misliti. 

Da nisi navikao da slusas samo ono sto Ti zelis cuti, pa ti sad nicije napisano ne odgovara?

 

Lupas kontre dok si jedina kontra Ti iz cele ove sage i nek si prosao kako si prosao.

Zeljkamp je lud sto je i ono platio sa ventilatorima jer dajem glavu da ste ga izradili Ti (mozda nesvesno) i tvoj Majstor (svesno), fino ste mu zaracunali popravku.

 

- Receno ti je da je auto dobar

- Receno ti je pre kupovine da se desio problem na menajcu i da ce biti resen i da ces biti obavesten pa ako si zainteresiran sledi trgovina, cena ostaje ista.

- Receno ti je da je popravka menajca placena, reseno.

- Receno ti je da automobil nije za tebe ..... IPAK KUPUJES

- Kupio si na nevidjeno, otisao zadovoljan, puvao se po selo zajedno sa Majstorom

- Razmisljas samo kako ces zaraditi novce od preprodaje 

- Automobil pocinje da zeza

- Ponudjene su ti pare nazad .... ODBIJAS

- Ponudjen ti je dolazak, preuzimanje Q5, odlazak kod Majstora zarad popravke menjaca i vracanje vozila ..... ODBIJAS

- Ponudjeno ti je da dodjes sa porodicom za vikend, Q5 ide kod Majstora, Ti dobijas zamensko vozilo dok traje popravka i placen smestaj ...... ODBIJAS

- U vise navrata si pitan kad hoces da se resi problem sa menjacem ..... ODBIJAS jer Ti ides od majstora do majstora ili gledas na YT klipove ne bi li sam resio problem

- U medjuvremenu dobijas pola para od sumanute cifre popravke ventilatora (ko se tu fino ugradio?) bez jedne reci il pitanja od strane prodavca

 

Posle svega, dodjes u njegovu temu da blatis coveka bez trunke srama a Mi smo svi krivi sto jedinog krivca vidimo u tebi...... ajd stavi prs na celo i razmisli bar malo o svemu,

 

 

 

Jel čitaš ti sta sam ja ranije napisao, očigledno ne. Na poređenju sa govnima ti hvala, to sam i mogao očekivati od takvih kao što si ti.

 

On je mene zvao da me ubeđuje da je auto sad popravljen i da neću imati problem.

Samo zato što je znao da problem nije rešen i da će se verovatno ponovo pojaviti, sto je i bilo.

I naravno klasičan izgovor nisam ja kriv, ja nisam znao da je auto lupan, ja nisam znao da brisac ne radi ja nisam znao da itd.....

 

Kako to nije sramota da tako lazes, gde sam ja rekao da idem od majstora do majstora da rešim problem menjača, bio sam samo kod jednog.

 

Bruko jedna od coveka imas obraza mene da prozivas da sam zaradio pare od popravke ventilatora, evo ga kuci stoji pa dodi da proveris dali je isprava i onda te vodim do majstora da cujes dali sam podelio pare od popravke.

 

Govno jedno od coveka, ni ne poznajem me a imaš obraza da me prozivas.

 

Pokazio si sad da si pravi dzek, svaka ti čast i dobar ti dan majstore.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit

Kad sam krenuo da citam prepucavanje posle petog posta sam hteo da odustanem, ali sam ipak bio tvrdoglav i sve procitao (ne znam zasto). Necu nista da pisem povodom prevara/nije prevara, jer nema sta da se napise a da vec nije receno, ali moram da dodam za ono vracnje robe u lindi. Necu puno da sirim, ja prodajem i servisiram tehniku i upoznat sam dobro u vracanje, a te sto vracaju najvise volim :).

 

Po zakonu, potrosac moze da vrati robu posle 6 meseci ako nije zadovoljan (da ne kazem izgustirao ili se zajebo) i da trazi povrat para, dovoljno je samo da kaze da mu artikal ne odgovara, i tu se zavrsava prica o pravima prodavca. Posto je tim zakonom prakticno drzava ostetila prodavce, onda su morali da se snalaze kako takve kupce da resavaju bez problema. Isto tako zakon kaze da artikal koji vracas (a to isto pise i u garantnim listovima koje retko ko od nas cita) mora biti vracen u originalnoj ambalazi, u prevodu ja kao prodavac uvek cu da ti nadjem da ti nesto u ambalazi nije komletno i nema osnova da ti vratim artikal sem ako je neispravan ali to je druga prica. To sto tebi linda vraca to je samo sto su oni veliki i nece da se zezaju sa jednim pojdincem, jednostavnije im je da ti vrate pare a taj artikal vrate u prodaju i niko nikad nece znati da taj artikal nije nov tj vracen.

 

Jednostavno za sve postoji resenje, znas kad bi kod mene uspeo da vratis bilo sta, ne bi ti pomogao ni ceo konzilijum advokata :). Obozavam takve kupce, ulepsaju mi dan :)

 

Kao sto je kolega vec spomenio, "to sto vracas 5x robu sve govori o tebi" :)

 

Daj batalite vise raspravu, vrte se komentari isti u krug, bolje da odemo negde na druzenje, pivo, klopu.... :cirka1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Vec sam napisao ranije tvoj odnos prema kupcima je klasican primer srpskog poslovanja.

Imas prava da kupis i nemas prava da se zalis i vratiš robu.

Zato vam je sad čudno što neko kao lidl to radi bez po reči, uz osmeh i rec dođite nam opet.

Vraćam robu jer konstantno nešto kupujem u lidl, jer imaju jako dobre alate ali ima uređaji koji bas i nisu svi za primer.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Do sada sam kupio garnituru odličnih gedora, brusilicu, polirku, pištolj sa peskiranje itd..
Prezadovoljan kvalitetom.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit
pre 5 minuta, -Viper- je napisao:

Vec sam napisao ranije tvoj odnos prema kupcima je klasican primer srpskog poslovanja.

 

Meni tesko da si napisao jer prvi put pisem o prodaji, jeste klasican primer poslovanja (toj pametan zakljucak) 25godina rada i gomilu zadovoljnih kupaca i firmi iza mene, totalno si upravu ;)

 

Kakav kupac takav i odnos prema njemu, sve brate prema zasluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Da najbolji kupac koji dođe i kupi i trudi se da ne uvredi veličanstvo prodavca, a da se zali da nije zadovoljan pa to je smrtni greh u srbiji.

Da pomisli robu da vrati pa nećeš majke ti ima da ti nađem prašinu u kutiji, samo neces vratiti.

 

Odna se cudimo sto nam ovaki prodaju auta i na stanje u državi

 

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit

Ti i dalje ne kapiras, onda cu morati da ti uprostim (nacrtam), takvi kupci kao ti su problem u svim bransama, najpametniji, sve znaju, uvek su upravu............

 

Opet cu da spomene, sve prema zasluzi

 

pre 1 minut, -Viper- je napisao:

Uzgred za piće sam uvek spreman, to se ne odbija.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

eeee pa ne ide pice bez klope, mora se ima podloga, pogotovu za nas na 2 tocka zbog razgradjivanja u zelucu (uff sto sam poceo da serem, bolje da idem da se igram sa decom :lol2:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


Ti i dalje ne kapiras, onda cu morati da ti uprostim (nacrtam), takvi kupci kao ti su problem u svim bransama, najpametniji, sve znaju, uvek su upravu............



Ako Lidl stavi nekoga u Srbiji na crnu listu, znaćemo ko je
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
pre 51 minuta, -Viper- je napisao:

Jel čitaš ti sta sam ja ranije napisao, očigledno ne. Na poređenju sa govnima ti hvala, to sam i mogao očekivati od takvih kao što si ti.

 

On je mene zvao da me ubeđuje da je auto sad popravljen i da neću imati problem.

Samo zato što je znao da problem nije rešen i da će se verovatno ponovo pojaviti, sto je i bilo.

I naravno klasičan izgovor nisam ja kriv, ja nisam znao da je auto lupan, ja nisam znao da brisac ne radi ja nisam znao da itd.....

 

Kako to nije sramota da tako lazes, gde sam ja rekao da idem od majstora do majstora da rešim problem menjača, bio sam samo kod jednog.

 

Bruko jedna od coveka imas obraza mene da prozivas da sam zaradio pare od popravke ventilatora, evo ga kuci stoji pa dodi da proveris dali je isprava i onda te vodim do majstora da cujes dali sam podelio pare od popravke.

 

Govno jedno od coveka, ni ne poznajem me a imaš obraza da me prozivas.

 

Pokazio si sad da si pravi dzek, svaka ti čast i dobar ti dan majstore.

 

On 11.9.2020. at 3:35, -Viper- je napisao:

Kakve veze ima šta sam ja radio, ja sam.isao od majstora do majstora da pokušam da popravim ono što ti nisi uradio, menjač usput sam otkrio da je i lupan.

Možemo ovako danima to ne menja činjenice da su prećutao neke stvari u vezi auta.

Pitam se cije li su ovo reci, ako je neko iz cele price *ovno ondak si to ti :aha: nekulturno bezobrazni covece ;)

 

  • Hvala 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

I da sta pise, fali zarez, menjac je jos jedna stavka, jer ima više problema, moja greška u pisanju, majstore.

 

Pa govno i jesi, jer me prozivas da sam slagao za popravku ventilatora.

 

Nekoga optužiti da je lazov bez dokaza je pravi primer govna od coveka.

 

 

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ajd jos nešto, majstor mozda i jesi ali covek sigurno nisi, majstore.

 

A da ne zaboravim da se majstor ne uvredi, dobar dan.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja