Jump to content

Moto Zajednica

TwinZ Auto & Moto

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Mini Paceman je odnedavno na komercijalnim oglasima. 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Mini Paceman S ALL4 iz CH, 2013. godište, Kupe, Benzin 1598 cm3, vozilo prešlo 103800 km...

 

U oglasu koji sam postavio na Facebook stranici ima više fotografija a u komentaru je i video snimak. 

 

:)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Fiat Pandu koju vozi moja supruga i koju sam ranije spominjao u ovoj temi, će u narednih nekoliko dana biti na prodaju. Odlučili smo se da je prodamo jer sam joj kupio Pandu Cross 4x4. 

 

Pandu neću neko vreme oglasavati na komercijalne oglase i biće oglasena samo ovde pa ako neko traži dobar i pouzdan gradski auto, onda bi trebalo da pogleda ovaj primerak. 

 

Par detalja o automobilu :

 

Fiat Panda 1.1 (jubilarna serija 30 godina)

- 1100 kubika, oko 45-50kw (ne znam tačno ali je tu negde) 

- trenutno 112.500km pravih i promenljivih jer se vozi svakodnevno

- Registrovana do sledeće godine (mart, april ili maj) 

- uradjen veliki servis na 90 I kusur hkm u CH, ja sam uradio sledeće (imam račune i sve je upisano u servisnu) 

 

- Novi amortizeri Monroe, šolje I sve ostalo što se menja sa amortizerima 

- Nov set kvacila jer je kvačilo bilo tvrdo zbog korpe 

- Nove prednje disk pločice 

- Sređen kompletno prednji i zadnji trap 

- Promenjena letva i city servo 

- U narednom periodu treba samo ulje da se promeni i to ne zbog kilometara (prešli smo negde oko 3,4-5 hiljada km) već zbog toga što je prošlo oko godinu dana od poslednje zamene. 

- Gume su zimske u odličnom stanju - Klima I sve ostale su, naravno, ispravne. Akumulator je, možda, još pod garancijom itd... 

 

 

Panda je u odličnom stanju i sve što je trebalo i što je mana ovim modelima je zamenjeno. Jedina slaba tačka su parking oštećenja po limariji koja je napravila moja supruga i prethodna vlasnica iz Švajcarske i koja namerno nisam hteo da sredjujem (nisu mnogo upadljiva). Bitnije mi je da je tehnički ispravna i pouzdana. 

 

 

Trenutno u telefonu nemam fotografije ali cu ih napraviti čim ugrabim malo vremena. Za sada samo par onih iz Švajcarske koje sam našao ovde u temi. 

 

IMAG9320.jpg

 

IMAG9322.jpg

 

IMAG0076.jpg

 

IMAG9326.jpg

 

Pozivi na 0658777776 su prednost jer nisam svakodnevno na forumu. 

 

 

Evo ga i razlog prodaje... 

 

IMG-20210825-183854.jpg

 

IMG-20210825-184039.jpg

 

 

P. S. Starija 4 godine od ove koju je supruga vozila do sada... 

 

Promenio član Zeljkamp
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Honda VFR 1200 XD Crosstourer 

 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda VFR 1200 XD Crosstourer, 2013. godište, Touring, vozilo prešlo 16277 km, Beograd. Cena...

 

 

:zdravo:

 

 

Promenio član Zeljkamp
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ako misliš na Pandu, onda očigledno da jeste a ako sumnjas u predjene kilometre, dodji da proveris ? Ukoliko se utvrdi da je prešla 1km više od onoga što piše na satu, ja ću ti je pokloniti i platiti prevod na tvoje ime ? Bude li nakon provere sve OK, ti plati klopu a ja cu piće ? ;)

 

 

P.S. Da ne bude zabune, Crosstourer se prodaje uslužno za drugara koji je prvi i jedini vlasnik. :zdravo:

Promenio član Zeljkamp
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Secam se sam kupio bio prvi svoj auto, Zastava 10, stara 6 godina sa predjenih samo 27000km. Kupio od moje komsinice, dve kuće od nas, auto je bio garaziran uvek, stanje kao novo. I kad sam ga preuzeo, odradio sam veliki i mali servis, svecice i promenio sve 4 gume. Na 27000 km je sve to uradjeno. Neki se pitali zasto, ali ja sam taj auto vozio 2.5g, bio sa njim 4 puta na moru i obisao pola evrope. Nikad stucnuo nije. I kad sam ga prodao, nije mi zao sto sam to sve bio uradio jer sam bio siguran u njega sve vreme :)

 

Izvini za off kolega, sva vozila su ti top!

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Fiat Panda 1.3MJ LOUNGE iz 2012. godine je novi automobil u ponudi. 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Fiat Panda 1.3 MJ Lounge CH, 2012. godište, Hečbek, Dizel 1248 cm3, vozilo prešlo 202576 km...

 

Na Facebook stranici TwinZ Auto & Moto ima dosta više fotografija. 

 

P.S. U vlasništvu trenutno imam 3 Pande (Lounge, Cross i sivu iz 2010. godine). Siva će uskoro na komercijalne oglase. Dok se to ne desi, cena za nju je za forumaše 2800€ fiksno. :)

 

Promenio član Zeljkamp
Dodate informacije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
A svega ovoga ne bi bilo da je na vreme bio zajeban 3. čovek, kome bi bio uvaljen auto po dosta većoj ceni od cene po kojoj je kupljen uz napomenu da nije skroz ispravan.
 
 
 
Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
 
 
 
Auto nikom nije uvaljen, ja nisam djubre kao ovaj prevarant, Audi Q5 sam ja popravio i sad ga vozim, pozdrav za lazovcinu I prevaranta, nastavi i dalje da lazes i varaš ljude.
Kupujte i dalje od prevaranta sa srećom vam bilo dok i vas ne prevari.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Auto nikom nije uvaljen, ja nisam djubre kao ovaj prevarant, Audi Q5 sam ja popravio i sad ga vozim, pozdrav za lazovcinu I prevaranta, nastavi i dalje da lazes i varaš ljude.
Kupujte i dalje od prevaranta sa srećom vam bilo dok i vas ne prevari.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Prvo:@Zeljkamp - Izvini na još jednom off postu, zaista ova tema to ne zaslužuje.

Drugo: @-Viper- - druže, shvatili smo sve, ovaj čovek je za sve za koje sam čuo da su sarađivali sa njim super tip, osim za tebe. Očigledno vam se "horoskopi nisu pogodili", najblaže rečeno. Kao neko ko je u auto industriji, mogu da kažem da svaki njegov oglas deluje i više nego korektno kao i sami automobili koje prodaje.
Rekao si šta si imao, iskreno, moj stav je da uošte nemaš razloga da kukas.
Onaj ko očekuje da kad kupi auto bude sve pod konac i da može u naredne 2 godine da bičuje prodavca za svaki kvar, auto treba da kupuje u salonu, a ne na oglasima.

Toliko.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Mene je prevario i može do kraja života da glumi poštenje, mene više neće prevariti a delovao je pošteno, jbg sta da kažem skupo sam platio ovu školu.


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Juče pokupim Pandu Cross iz ovlašćenog Fiat servisa "Goran" u Zemunu i odvezem je na tehnički u njegovoj blizini u nameri da je registrujem i obradujem suprugu. Kada sam je ostavio i predao papire, radnici na tehničkom su mi ukazali da mi dokumentacija nije kompletna i da fali švajcarska saobraćajna, carinska deklaracija i još par papira. AMSS uverenje, faktura i još neki papiri su bili tu. Dakle, pola papira fali... Haos...

 

Pozovem suprugu da papire potrazi po stanu i po ostalim automobilima koje imam ali bezuspešno. Kažem, ženo, nemaš ti pojma i sednem na motor pa pun gas sa Altine do Zvezdare po najvećoj gužvi (16:10h je bilo kada sam krenuo). 

 

Stižem kući i "okrećem" stan naopako i sva vozila. Tražim po mestima na kojima nikada ne bih ostavio dokumenta, zovem sve redom sa kojima sam se video u poslednje vreme i pitam dal' možda nisu videli itd... Naravno, ništa... 

 

Pozovem tehnički da otkažem termin i pitam do kada mogu da dodjem po auto. Kažu, radimo do 21h! Odlično, vidimo se do tada a ja cu u međuvremenu pokušati da pronađem papire jer sam siguran da su tu negde, valjda... 

 

Papire nisam našao i u međuvremenu sam zvao drugara i zamolio ga da u ponedeljak ode i da izvadi duplikat saobraćajne i da mi je pošalje iz Švajcarske. Spediter je rekao da ćemo ostale papire nekako nabaviti ali da ne može odmah jer nas "kači" vikend. Nema problema, bitno je da završimo. Neka čeka Ceca... 

 

Malo pre 21h dolazim po auto. 

 

IMG-20211002-230025.jpg

 

Sutradan, tj. jutros, se budim i prvo što sam uradio je potraga za dokumentima. Ponovo izvrcem stan i brišem prašinu sa polica i skidam paucinu iz uglova... Hvatam se za jedan ranac kojeg sam juce pretresao dva puta. Nema. Drugi ranac, njega sam pregledao samo jednom jer sam siguran da nije u njemu. Jedna pregrada, druga i sam sebi kažem, džabe tražiš, juče si ga tu tražio... Ostala je još jedna, treća pregrada u koju stavim ruku, onako, iz očaja i osetim plastičnu fasciklu sa papirima. AAAAA, PRONAŠAO SAM PAPIRE, PRONAŠAO SAM PAPIRE, zaurlah na sav GLAS ! 

 

Što reče pokojni Lane Gutovic, ne znam zašto sam Vam ovo ispričao... Mozda nekome pomogne a važno je da ne skodi. A, čim ne skodi, onda pomaze... :)

 

P.S. Kad već ofujem po svojoj temi, onda cu da se pohvalim i da kažem da sam deci kupio prvu moto opremu. 

 

IMG-20210928-163047.jpg

 

IMG-20210928-163103.jpg

 

IMG-20210928-163118.jpg

 

 

Živeli :takoje:

Promenio član Zeljkamp
  • Sviđa mi se 23
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Od danas u ponudi novi automobil :

 

Citroen DS7 Crossback Be Chic 

05.2018. godište

Automatik 

Veoma bogat paket opreme 

176.548 km 

1598ccm, 225ks, turbo benzin

Stanje se vidi na fotografijama... 

 

Kontakt na 0658777776 za ostale informacije. 

 

06.jpg

 

01.jpg

 

04.jpg

 

21-edit-166803130017255.jpg

 

23-edit-166811220064650.jpg

 

22-edit-166795552175589.jpg

 

05.jpg

 

03.jpg

 

02.jpg

 

07.jpg

 

 

Čista egzotika ! :takoje:

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Da li mogu admini da reaguju povodom kolege @-Viper-? Pocinjes vec mene druze da nerviras sa svojim upadanjem ovde a nemam nikakve koristi ni od tebe ni od kolege koji prodaje. Prekini da lecis svoju frustraciju ovde i da trujes teme

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Nemoj da čitaš ako ti smeta, imam svo pravo da ga pljujem, jer me je to koštalo 11600 evra, plus popravke, svi koji podržavaju ovog prevaranta treba da vas je sramota, pogotovo onog koji mi je blokirao nalog da ne mogu da pišem, više voliš pare od prevaranta nego da se ovde zna istina.
Evo da vam pomognem da se ne uznuemiravate u vašim malim zivotima, vise ovde neću pisati uživajte u druženju sa lazovom i prevarantom.

A tebi lazovčino želim da sve pare koje si meni uzeo za Audi Q5 potrosis na lečenje najmilijih.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Matori....dolazim u iskušenje da ti ponudim punta u zamenu za kupera.Al'mi mnogo da dodam...Mislim, realno.

Inače kao pasionirani ljubitelj polovnjaka,svaki negativan komentar u vezi Be Chic-a,je....Ne znam šta da kažem...Ova tema je jedna od mojih omiljenih na forumu.

Da se ja smatram,kupio bi na keca od tebe auto...Imao bi poverenja,da ti dam kaparu i dovezeš mi auto po želji..

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Paceman je trenutno na oglasima 12.999€ a za forumaše ima posebnu cenu za keš i ona iznosi 1000€ niže! 

 

Dakle, za kupca sa foruma je 11.999€ uključujući sve troškove do registracije !

 

P.S. Sva vozila u ponudi će imati povlašćene cene za forumaše ! Imali su forumaši bolje cene i do sada ali ajde da napišem još jednom za one koji to ne znaju. 

 

P.S. 2 danas krenuo do Ade sa Pandom. Ćerka rolere a sin bicikl. 

 

IMG-20211004-142406.jpg

 

IMG-20211004-142343.jpg

 

:)

Promenio član Zeljkamp
Dopuna
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Како фин господин. Опет је заборавио да му је понуђено да врати ауто и добије паре назад.

Није хтео, а куне и проклиње.

 

Једино што мислим да би било коректно од колеге @Zeljkamp јесте да му плати за невероватну рекламу коју му је направио. Бољу ни Масел груп не би створио. 

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
Nemoj da čitaš ako ti smeta, imam svo pravo da ga pljujem, jer me je to koštalo 11600 evra, plus popravke, svi koji podržavaju ovog prevaranta treba da vas je sramota, pogotovo onog koji mi je blokirao nalog da ne mogu da pišem, više voliš pare od prevaranta nego da se ovde zna istina.
Evo da vam pomognem da se ne uznuemiravate u vašim malim zivotima, vise ovde neću pisati uživajte u druženju sa lazovom i prevarantom.

A tebi lazovčino želim da sve pare koje si meni uzeo za Audi Q5 potrosis na lečenje najmilijih.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока



Ne poznajem prodavca i nisam trgovao sa njim ali ako iko treba da se leci to si decko ti. Umibolnice bolesni sram te bilo. Kunes coveka i njemu najmilije. I to zbog cega. Zato sto si ti bio nesposoban da kupis nov auto pa si zeleo da kupis polovan ali da ti bude kao nov pa jos i malo bolji ako bi moglo. Jos jednom da ponovim….. bolesniku bolesni prebolesni idi da se lecis.
  • Sviđa mi se 5
  • Haha 1
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja