Jump to content

Moto Zajednica

TwinZ Auto & Moto

Recommended Posts

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

A svega ovoga ne bi bilo da je na vreme bio zajeban 3. čovek, kome bi bio uvaljen auto po dosta većoj ceni od cene po kojoj je kupljen uz napomenu da nije skroz ispravan.

 

 

 

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam trgovca čija je tema zvao pre nekog vremena, i čovek je preko telefona zvučao vrlo korektno. Pozvao sam se na forum, čak ponudio i motor u kombinaciji, i ceo razgovor je protekao u nekom prijateljskom tonu. Ni jednog trenutka nisam stekao utisak da je hteo da me prevari, niti to danas mislim. Zaključio jesam da to što radi, radi dobro. Otišao sam da vidim automobile koje je tada imao u ponudi, i shvatio da nisu za mene. Pogledao u novčanik, video da mogu da platim i više. Njega pozvao, zahvalio mu se i rekao da taj i taj auto nije za mene, i to je to. Nije pokušao ni da mi uvali, ni da me ubedi. Hoću da kažem, ja nešto ne volim preprodavce generalno, ali je on u celoj toj priči bio korektan. Odluka je na kraju bila moja. Kupio sam skuplji auto, od prvog vlasnika, kupljen ovde... 

 

Hoćeš da se ženiš... Odeš na splav. Izabereš plavušu napumpanih usana i velikih okruglih sisa, sa tetovažama. Ona tebi cico, kuco, maco, medo. Svadba, prva bračna noć! Nije nevina!! Pu! Šta sad?! 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
3 minutes ago, Jupiter said:

 

Hoćeš da se ženiš... Odeš na splav. Izabereš plavušu napumpanih usana i velikih okruglih sisa, sa tetovažama. Ona tebi cico, kuco, maco, medo. Svadba, prva bračna noć! Nije nevina!! Pu! Šta sad?! 

Tražiš pare nazad :D

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Posto je plaćena tema otišla u neželjenom pravcu zaključavamo dok se strasti ne smire. 

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Tema je otključana, nije pošteno prema Zeljkampu koji je uredno plaća da bude zaključana.

Molimo vas da ne pravite ponovo špansku seriju od teme. Hvala. 

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Sto se mene tice, prepiska može da ostane, čak je to i poželjno ali bi bilo dobro da se otvori zasebna tema, sa spamom odavde, koja će biti zaključana zbog moguće bespotrebne svadje. Naravno, ako je moguće tako nesto odraditi ? 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Uskoro novi automobili u ponudi. 

 

1. VOLVO C30 Summum 1.6D DRIVEe 

2010. godište, facelift sa 156500km.

Uredna servisna, dva ključa, dva seta felni (ALU letnji, čelični zimski) sa odličnim gumama I najjačim (Summum) paketom opreme :

 

- Kožna el. pomicna sedišta sa memorijom 

- Navigacija 

- Xenon 

- Fabrički telefon 

- Sportski MF volan 

- Comfort access & Keyless 

- Sport instrument tabla 

- Senzori itd... 

 

IMG-20200913-213802.jpg

 

IMG-20200913-212525.jpg

 

IMG-20200913-212715.jpg

 

 

 

2. MAZDA 3 REVOLUTION G120 Skyactive 

2014. godište sa nešto malo preko 160.000km. Benzinski agregat od 2000 kubika i 120ks (jedan od najboljih benzinaca na svetu). Poseduje najjači (Revolution) paket opreme :

 

- Xenon 

- Navigacija 

- Grejači sedišta 

- Svi senzori uključujući senzor mrtvog ugla 

- Comfort access & keyless itd... 

 

IMG-20200921-142732.jpg

 

IMG-20200921-144007.jpg

 

 

 

Fotografije u kolažima su iz Švajcarske jer je Volvo C30  na putu ka carinskom skladištu a Mazdu 3 preuzimam tek 1.10.2020. jer vlasnik do tada treba da dobije novi automobil. 

 

:givemebeer:

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

I dalje mi nije jasno po kom ozbiljnom osnovu pravilnika foruma ova tema ima svoje mesto u podforumu "moto berza". Logicnije je da ide u podforum "razno". 

 

I jos je na kraju covek ovde zbog tudjeg idiotizma ispao prodavac a jasno je kao dan da je klasican preprodavac (nemam nista protiv svako se bori za svoj hleb). 

 

Al dajte da se borimo posteno. Nek za 4 tocka svoje musterije trazi negde drugde, ovde valjda ocekujemo prodaju motocikala a ne cetvorotockasa. 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
5 hours ago, Pingvin37 said:

I dalje mi nije jasno po kom ozbiljnom osnovu pravilnika foruma ova tema ima svoje mesto u podforumu "moto berza". Logicnije je da ide u podforum "razno". 

 

I jos je na kraju covek ovde zbog tudjeg idiotizma ispao prodavac a jasno je kao dan da je klasican preprodavac (nemam nista protiv svako se bori za svoj hleb). 

 

Al dajte da se borimo posteno. Nek za 4 tocka svoje musterije trazi negde drugde, ovde valjda ocekujemo prodaju motocikala a ne cetvorotockasa. 

 

 

Procitaj opis podforuma pa ce ti biti jasno...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ajde citiraj mi gde pise da moze ono sto nema veze sa motorima.

 

Posto imam i ja 2 druga koji se bave preprodajom auta, pa da ih posaljem ovde da reklamiraju aute koje uvoze. 

 

Al necu da spamujem temu sve mi je jasno. 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

@Pingvin37

Ne znam sta ti nije jasno i zašto se praviš pametan pa ponovo pokušavaš da "zapalis vatru" ?! 

 

" Dobrodošli na BJBikers Moto Berzu

Ovaj podforum namenjen za komercijalno oglašavanje prodaje motocikala, moto opreme, delova i profesionalnih usluga za motocikliste, kao i drugih artikala koje nude naši forumaši.

Uputstvo za postavljanje novog oglasa
U ovom podforumu možete imati svoju temu u okviru koje ćete moći da oglašavate sve svoje artikle koje prodajete ili usluge koje nudite bez ograničenja, pod uslovom da poštujete opšta pravila ponašanja na forumu."

 

  • Zbunjen 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
32 minutes ago, Zeljkamp said:

@Pingvin37

Ne znam sta ti nije jasno i zašto se praviš pametan pa ponovo pokušavaš da "zapalis vatru" ?! 

 

" Dobrodošli na BJBikers Moto Berzu

Ovaj podforum namenjen za komercijalno oglašavanje prodaje motocikala, moto opreme, delova i profesionalnih usluga za motocikliste, kao i drugih artikala koje nude naši forumaši.

Uputstvo za postavljanje novog oglasa
U ovom podforumu možete imati svoju temu u okviru koje ćete moći da oglašavate sve svoje artikle koje prodajete ili usluge koje nudite bez ograničenja, pod uslovom da poštujete opšta pravila ponašanja na forumu."

 

Ne palim vatru lepo diskutujemo nemam ja cime ni razloga da je palim. Samo je ovo jako bitno za buduce clanove foruma, a to je sledece:

 

Znas li sada da svi vi koji tvrdite da je zbog ovog boldovanog dozvoljena prodaja i drugih artikala koji nisu srodni sa motociklima, da neki kolega bajker sutra moze da dodje, da plati 10 evra, i da prodaje u ovom podforumu krompir, gume za traktore, poljoprivredni alat, muzicke ploce itd. 

 

Onda ce mu neko reci ajde idi u podforum razno, nemoj ovde covece da spamujes, kakve ovo veze ima sa motorima, a on ce upravo da uradi ono sto i ti - kopirace ovaj tekst iz pravilnika i pozivati se na njega. 

 

Dakle, tekst u pravilniku je vrlo dobro i koncizno dao do znanja da se radi o motociklima i njima usko srodnim artiklima, al se ovde on pogresno protumacio, svesno ili nesvesno. 

 

To sutra moze biti problem. Ne neki veliki od zivotnog znacaja, al itekako bitan za reputaciju ove BJB internet zajednice.

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Zbunjen 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

kad offuju, da offujem i ja:

nemam para, ali se razmišljam: Hiluks, Navara, L200, Amarok...

i da mi Željkamp (koji se ne zove Željko) uveze kad budem odlučio, ali da nije lupan :) 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
5 minutes ago, mrle said:

kad offuju, da offujem i ja:

nemam para, ali se razmišljam: Hiluks, Navara, L200, Amarok...

i da mi Željkamp (koji se ne zove Željko) uveze kad budem odlučio, ali da nije lupan :) 

automatik :D 

 

Ova mazda je lepa, a i volvo..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Evo onda iman i ja pitanje vezano za ovo vozilo iz CH gde prodavac čeka svoje vozilo do oktobra. Da li može da se izvrši povrat PDV kada se kupuje/ uvozi od fizičkog lica u CH? Za EU mislim da ne može...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja