Jump to content

Moto Zajednica

TwinZ Auto & Moto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Druze, nemoguce je da samo ti vidis da si ostecen i prevaren. Ovde je dosta ljudi procitalo prepisku i nemoguce je da su se svi urotili protiv tebe. Na osnovu ovog pisanija je nemoguce utvrditi da li je prodavac znao da li je auto udaren ili nije, ili da li si ti doprineo nekom od kvarova otkad je auto kod tebe. Ne svrstavam se ni na jednu stranu, ali ovo su cinjenice: Da li ti je prodavac rekao da auto nije za tebe? Jeste. Jesi li sam odlucio da kupis auto? Jesi. Jesi li gledao auto? Jesi. Jesi li ga vozio 200-300km? Jesi. Jesi li bio odusevljen autom? Jesi. Jesi li ga hvalio zajedno sa majstorima, prijateljima, itd...? Jesi. Da li je prodavac snosio trosak neke od popravki? Jeste. Kada si uocio problem sa menjacem ili cim vec, da li ti je prodavac ponudio da vratis auto i uzmes pare? Jeste. Da li si uzeo novac nazad? Nisi. U cemu je problem?

Evidentno si imao vise od jedne prilike da resis ovu pricu i da ne budes ostecen (u principu, ni sada nisi ostecen posto imas auto, koji mozda ne vredi onoliko koliko ti smatras, ali je ocigledno i da nije potpuno bezvredan).

Jeste lepo kada iz posla bez mnogo truda izadjes sa +1000€, ali to nosi rizik sa sobom. Po svemu sto si ispisao, rizikovao si vise nego sto si bio spreman da izgubis. I to ti je to. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Šalu na stranu, ko kupuje polovno, mora da gleda sve. Ono što ne vidi, mora sam da popravi ako nije dobio garanciju. U Nemačkoj je garancija 6 meseci od pravnog lica. Od privatnog, da ne spominjem polni organ, znate već. Prodavci koji prodaju lupano, krševe, popravljano, prepravljano su poznati po tome. Niti imam utisak da je prodavac takav, niti da je bilo garancije ali ni da je kupac sve proverio što se proveriti može. Kod prodaje nema poštenja. Nema emocija. Nema tu obraza i drugarstva. Samo: "Hoćeš? Nećeš?", keš i zdravo. Kraj. Ako ti se ne svidi roba, osetio si se zajebanim, jbg život je skupa kurva koja se lepo jebe kad imaš mnogo para, prodaj robu dalje. Sa ili bez obraza, sa zaradom preko ili ne, koga bre briga. Samo keš i zdravo. Jednostavno, zar ne?

Potpuno druga stvar su majstori i "majstori". Ali i jedni i drugi su dužni da uvaže reklamacije u za to predviđenom roku. Opet bez drugarstva, emocija i obraza. Keš i zdravo.

Mlaćenje prazne slame, još od pre stotinak poruka. I ponoviću, ovo samo degradira obojicu. Nema pobednika. Klasična "lose-lose game".

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Jeste, kad je otkrio da ima problem sa menjačem, ja sam se pomirio sa tim da nije za mene I onda ga nisam kupio.

 

Kasnije mi je ponovo ponudio isti auto, uz tvrdnju da je sad to rešeno i da neće više biti problema.

I ja sam taj auto kupio ubeđen da je to tačno.

 

Što naravno nije bilo tačno, problem se ponovo pojavio.

 

Vidiš da istina nije samo da i ne, mora da se obrazloži i napise sta se tačno desilo.

 

Zato treba biti strpljiv i čitati sve što sam ja napisao i ne verovati samo jednom strani.

 

To nema u prepiski sa vibera i zato se on uhvatio za nju, jer mu ide na ruku.

 

Ovo sto sam ja napisao je iz razgovora sa njim.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Razumi te vi mene ja nemam potrebu bilo sta da slažem, ovaj auto ću srediti ja bez njegove pomoću, vise mi ne treba od takvog ništa.

 

Ali osećam potrebu ostale da upozorim da on ponekad nekog i prevari i da nije primer poštenja i čistog obraza kao što tvrdi.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
Pre 1 sat, -Viper- je napisao:

Jeste glupost je lupan auto, bravo.

 

Pa ti si prvi hteo da kupis outlander i da mu peglas haubu( sto se inace ne radi). Sta bi rekao kupcu da bio je lupljen ,ispeglao sam haubu zamenio far,branik? To ti je odlicno baio moi teraj samo.

Pre sat vremena, -Viper- je napisao:

Uzgred nekoliko puta do sada sam nezadovoljan robom kupljenom u lidl to vraćao nazad bez ikakvih problema.

Čak i posle 5 dana, tako da kao što rekoh dobro se informišite.

Nisu svi organizovani po starom srpskom ko te jebe kupio si što nisi odmah sve gledao.

Čuvena srpska poslovnost.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Zamisli bio si nezadovoljan. Iskreno u lidlu kupujem stalno i sve sto sam kupio bilo je odlicno. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Imam brdo alata kupljenog u lidl, stvarno je odlican ali sam isto tako i vratio nekoliko stvari koje nisu valjale

 

Ispeglo bi i rekao da je auto bio blago ili više udaren i da je to popravljeno, opet ne čitaš sta ja pišem, bitna ti je samo sta druga strana ima da kaže.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Lepo sam napisao da je moj obraz nema cene, zato audi vise nije u oglasima.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Ja bih da se mi skupimo ovde da ti pomognemo da popravis sve sto treba i da platimo istaknuti oglas i da ga prodas posle za zeljenih 12.999. svi cemo biti srecni. :takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Meni je čak čudno i da neko ide u drugi grad da kupuje auto, a ima ona ulica prema Veterniku puna autoplaceva, sve jedan do drugog (bili bar prošle godine kada sam bio tamo).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ja to znam malo duže od tebe sta je bilo, zamisli da neko 10 i vise godina drži auto otpad i onda krene da prodaje auta, sta ces naci tamo.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Zemun
  • Motocikl: intruder
17 minutes ago, milos-v said:

Ja bih da se mi skupimo da ti pomognemo da popravis sve sto treba i da platimo istaknuti oglas i  prodas posle za zeljenih 12.999. svi cemo biti srecni. :takoje:

Taj  sto kupi ce naci da mu ne radi retrovizor ,

i tako redom citav balkan

Bilo bi jako da ga Svicarac kupi :Bandolero:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Na Novosadskom putu imas najmanje 20 auto placeva koji nemaju veze,niti su  ikad imali veze sa auto otpadima.Otpadi i dalje rade kao i pre.Tako da tvoje tvrdnje nisu istinite.A otpadi koju si zatvoreni ne bave se prodajom kola,ako zelis mogu da ti nabrojim sve i jedan.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Pričam o vreme u pre 10 i više godina.

Znam da ih sad ima ko šaše.

 

Šta 10 barem 30 godina.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Promenio sam do sad sto automobila i zajebao se vise puta nikad ali nikad,nisam zvao prodavca da mi vrati pare ili refundira troskove za nastale kvarove posle kupovine.Sta sam gledao to sam i kupio.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja