Jump to content

Moto Zajednica

TwinZ Auto & Moto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
@-Viper-, procitao sam sve komentare i prepirke sa @Zeljkamp, i objektivno gledano:  Kupio si polovan automobil, i samim tim podlegao si riziku da kupujes macku u dzaku. Lep si novac izdvojio da kupis ovaj auto, ali nazalost to nije bitno, polovno je polovno. To sto "verujes" prodavcu da je automobil "tip-top" i da mu nista ne fali, je tvoja krivica, treba malo i razmisliti prilikom kupovine i znati odmah da ako je nesto ispod cene, nece sve bas biti kako treba. Svaki prodavac maksimalno pokusava da proda svoju robu, i tu nema osude, a i u krajnjem slucaju, nisu svi oni profesionalni mehanicari pa da poznaju svaki detalj i sitnicu na vozilu koje prodaju. Treba temeljno pretresti auto/motor pre kupovine, a posle ako se i zalomi da nesto fali, pa pobogu, neko je to vozio pre tebe, ko zna kad mu je (i da li je) servis odradjen za "to" i "to".   

Iz price i svega procitanog, izgleda kao da @Zeljkamp se trudi da ti pomogne i resi problem, deluje kao razuman covek koji ne zeli bilo koga da "zajebe". Sad, sta je istina, to vas dvoje najbolje znate, samo kazem kako deluje nekom ko sve ovo cita preko interneta. 

 

A to sta si ti hteo da radis s autom, to je tvoja stvar. Prijateljski savet za tebe, ne igraj na kartu sazaljenja, budi iskren i govori istinu, sve ce samo da se namesti kako treba.

 

Umesto sto se bijete oboje s vetrenjacama preko internet foruma, bilo bi bolje da se dogovorite medjusobno oko resavanja problema, ili da jednostavno batalite jedan drugog, jer online rasprava nikud ne vodi, ni ti, a ni on ne dobijate nista time, samo gubite vreme.

 

 

 

Vučete me za jezik a garantujem da niko prepisku do kraja nije pročitao. Još jednom i za kraj. 

Prećutao je da je auto bio lupan, uz izgovor da on to nije znao.

Kad sam ustanovio to, nije nikad ponudio da mi vrati pare a ja njemu auto.

 

Dogovorili bi se oko količine para, jer sam ga ja u međuvremenu koristio tj vozio.

 

Obećanu popravku menjača nikad nije uradio, ja sam o svom trošku to rešavao, jer se on nije javljao.

 

Šta još treba da napišem da shvatite, od tolikog silnog poštenja i čistog obraza nema muda da nazove i kaže u redu rešićemo.

 

Nesme u oči da me pogleda poštenjačina.

 

Vadi se kojekakvom prepiskom sa vibera i izgovorima koje ja slušam stalno.

 

Ja sam njegovim ćutanje bio prinuđen ovako da reagujem, sve ovo je posledica toga.

 

Još jednom žao mi je samo što nisam snimao razgovore da čujete tu silnu kuknjavu i izgovore na koronu i kako on ima frku kupuje stan pa mu trebaju pare.

Jos mnogo toga na šta se vadio, mi se nikad nismo uživo videli, uvek je imao neki izgovor.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

na tom menjacu najskuplja je elektronika - 500e ... ostalo tesko da moze da bude nesto vise..

mozda pre 10 god , danas ne

ista prica kao sa plivajucim zamajcima ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Ne mora nista da znaci ako neko vozi auto od 12000 da ima para da ga odrzava.
Moze biti na pusing
Moze biti nasledio od babe, tetke, ujaka
Uzeo kredit da ga odrobija 10 god. Itd
Puna Srbija skupih auta, a kad treba zameniti disk plocice I servis, placu, jer je pola plate otislo za ratu.
Kazem jer licno znam xy primera.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
na tom menjacu najskuplja je elektronika - 500e ... ostalo tesko da moze da bude nesto vise..
mozda pre 10 god , danas ne
ista prica kao sa plivajucim zamajcima ..
Moguce, kazem da ima godina od tih cena.
Burazer ga vozio pre 7-8 god.imao problem, pa se secam cena nekih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Pola dana sam citao celu prepisku. 

Ne bih trosio reci za ovu osudu zbog propalog potencijalnog biznisa i zamarao ostale. 

@Zeljkamp

odlicno je sto je cela prepiska postavljana. Mnogi je nece ni procitati,ali mislim da ko bude zeleo da saradjuje sa tobom bi trebalo.

Mi se licno ne poznajemo,ali zelim da ti kazem da nastavis kako i radis do sad . Posle ovih poruka ti se isplati da gospodina pocastis ,jer ti je napravio bas dobru reklamu. :) ovo je primer onoga,svakome po zasluzi. Nadam se da cu u nekom momentu kupiti auto iz tvoje ponude :takoje: svaka cast i samo tako nastavi. 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



Kad sam ustanovio to, nije nikad ponudio da mi vrati pare a ja njemu auto.


Ovo je smešno. Nikada ti niko i ne bi vratio pare. Novu stvar ne možeš da vratiš u prodavnicu nakon korišćenja, a ne polovnu gde je neko nešto "ustanovio".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Idi kupi nešto u lidl koristi par dana i probaj da vratiš, napiši mi ovde šta je bilo.

Samo za tebe zakon o zaštiti potrošača garantuje povratak kupljene robe ako nisi zadovoljan sa funkcionisanje iste.

Informiši se male pre nego napišeš nešto.

 

PS

 

Naravno mislim na tehničku robe, ne na gaće i sl.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


Idi kupi nešto u lidl koristi par dana i probaj da vratiš, napiši mi ovde šta je bilo.
Samo za tebe zakon o zaštiti potrošača garantuje povratak kupljene robe ako nisi zadovoljan sa funkcionisanje iste.
Informiši se male pre nego napišeš nešto.
 


Informiši me zašto nisi kupio Audi u Lidlu?
  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Haha 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
 

 

 

Informiši me zašto nisi kupio Audi u Lidlu?

Izvrdavas i okreće priču oko poštenja u drugom pravcu, ljudi se dele na poštene i na nepostene, sam donesi zaključak dalje.

Kupio bih audi da ima ali nema.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Uzgred nekoliko puta do sada sam nezadovoljan robom kupljenom u lidl to vraćao nazad bez ikakvih problema.

Čak i posle 5 dana, tako da kao što rekoh dobro se informišite.

Nisu svi organizovani po starom srpskom ko te jebe kupio si što nisi odmah sve gledao.

Čuvena srpska poslovnost.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6

Bilo bi cudno da nije nijednom udaren za 10 godina aktivne voznje i zna li neko nekoga da nije imao nijedn sudar toliko godina.. 

A auto ste kupili za preprodaju pa kakve veze ima sto je udaren osim sto mu je to onda najvisa cena bez mogucnosti zarade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Evo prodacu ti ja sad taj lupan auto za 12000 evra, dali bi ga kupio, nebi, jer znas da je lupan, da to precutim ti bi bio sretan, kao sto sam bio i ja na pocetku saradnje sa ovim postenjakom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
Evo prodacu ti ja sad taj lupan auto za 12000 evra, dali bi ga kupio, nebi, jer znas da je lupan, da to precutim ti bi bio sretan, kao sto sam bio i ja na pocetku saradnje sa ovim postenjakom.
Ako si kupio auto za koji ti je rečeno da je menjač neispravan, onda bi verovatno kupio i da ti je rečeno da je lupan, pa bi posle nešto deseto bilo problem.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ovde ocigledno vaze dvostruki standardi, kad vam dode neko ko se godinama bavi prodajom auta, nikoga pre toga nije prevario, spremni ste u vatru za njega.

Kad se pojavi nakon toga neko koga je taj prevario e to ne moze pa on je posten i ima cist obraz.

nikakvi dokazi prevarenog vas ne zanimaju, njegova najveca gresja sto je verovao postenom i sa cistim obrazom da nece biti prevaren kao i predhodni kupci.

Ali nazalost moju a ne vasu, mene je to poverenje kostalo 12000 evra.

 

Jel razumete sad poentu cele ove price ili vas jednostavno zabavlja to sto je mene prevario, puno vam je srce sto sam ja ostao bez para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

I da ponovim po ko zna koji put posle kupovine auta, i moje konstatacije posle par dana da je auto sa manama koje mogu da se rese, ali naravno da to treba on da plati, ponudenomi je da vratim auto sto sam ja odbio jer mi se svideo,

Kasnije sam utvrdio da menjac ne radi dobro, i na kraji cak i da je lupan, nikad ali ponavljam nikada posle toga se nije ni nasalio da ponudi vracanje para, rekoh vec nisam ni ocekivao sve pare koje sam dao.

Ali ljudski i posteno bi bilo da je to uradio, makar jedno malo izvini, ali cak ni to nisam dobio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ja sam ovde prodao kolegi Yamahu XJ600  sa problemom 5 brzine, zvizdi, ali sam mu to lepo i posteno rekao odmah, kupio je i nije se pokajao, jer ga nisam slagao i prevario.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Moj obraz nema cenu, to mi je postulat u zivotu, verovatno sam ja budala zbog toga, treba da budem posten kao taj prodavac lupanih auta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Mozemo ovako jos 300 postova, vidim da vas uopste ne zanima moja strana price, bitno vam je samo ona prepiska sa vibera koja ne otkriva celu istinu, istina je negde tamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Zemun
  • Motocikl: intruder

Izadite vani , prosetajte  , 2 dana sjedite kuci  i kucate iste recenice 

 

Udruzite se sa prodavcem i nadite švicarca 

Svico nece imati sanse , dat ce vam jos jednog audia 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja