Jump to content

Moto Zajednica

TwinZ Auto & Moto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Daću ti 9000 evra za Audi ako ti odgovara.  

 

 

 

Sad nije za prodaju, trenutno je kod majstora proverava sve napred, da se utvrdi šta je lupano i radi se mali servis, plus zamena 2 grejača motora. 

Pokušaću isto tako da rešim problem menjača kao i problem sa svetlima.

 

Reče mi majstor da je zamenio je levo rame, ima lifta.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Daću ti 9000 evra za Audi ako ti odgovara.
 
 
 
Hvala ti na ponudi, nadam se da nije šala, kad se utvrdi sta je lupano bićeš obavešten.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
Pre 8 sati, -Viper- je napisao:

Bio sam u BG kad je auto skoro prokuvao, čak ni onda se nisi našalio da si došao da pomogneš, morao sam sam da se snalazim kako da se vratim kući .

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Ne znam kako mi je samo ovo promaklo a da te ne citiram. Radoslave, lažeš za ovo da ne možeš više ! Kako te samo nije sramota ! Smeš li da se zakunes da ti nisam ponudio pomoć i insistirao da dodjem i odemo kod majstora da vidimo zbog čega ne pali ventilator I sugerisao da ne bi trebalo da voziš auto a da znaš da ventilator me radi ?! I da sam se ljutio što se nisi javio da dolaziš u Beograd pa da se vidimo kao ljudi ?! Još sam ti rekao da sam mogao umesto tebe da odem i da pogledam motor, kao što si ti za mene pre 2 meseca išao da pogledaš jedan skuter iz Kaća ? 

 

Još sam ti nekoliko puta rekao da je Tehnodrom, gde si tog trenutka bio, blizu mog stana I da mogu brzo da dodjem. Potrebno je da samo ostavim suprugu i decu u stanu. Supruga I deca su mi svedoci jer su čuli sve sta smo pričali. 

 

Ne volim da se kunem, ali, evo, napraviću izuzetak.

Kunem se u sve na svetu da je tako bilo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Ja lažem pa hvala ti, kad to neko kao ti posle sve ovde napisanog kaze ja nemam komentar za ovo, preterao si sve granice.
Neko bi te do sada odrobijao zbog ovog.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Jel ovo reinkarnacija teme o učeniku i učitelju, dal su se poznavali ili nisu

I zašto uvek problem oko nemačkih vozila.
Dal BMW il AUDI.
UVEK neki problemi sa njima

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
Pre sat vremena, -Viper- je napisao:

Kad sam bio u BG i imao problem sa motorom, rekao si sto se nisi najavio da ćeš doći, videli bi se, nije tačno da si ponudio pomoć.

Ostao sam sam sa ženom i klincem na parkingu ispred tehnodroma da lupam glavu kako da se vratim kuci.

 

Lažeš ! To znaš i sam ! Stidi se ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Ne znam da li sam propustio nesto na casu... Prodavac kaze kupcu da auto nije za njega a kupac ga ipak kupi. Posle odredjenog vremena pojave se neki problemi gde prodavac ucestvuje novcano sa 50% od troska. U medjuvremebu se otkrije da je auto lupan. Kupcu se ponudi da vrati auto a on odbije. Pocinje prica o tome ko je  koga prevario i ko je kakav covek, a doticni auto na oglasima skuplji nego kada je kupljen :stabre:

Moje iskustvo: kad god bi mi prodavac rekao da nesto nije za mene- poslusao bih. Bolje da se kajem sa parama u dzepu nego bez njih. Kada ustanovim neki velik, komplikovan ili neresiv problem a postoji mogucnost da vratim stvar prethodnom vlasniku i pritom dobijem nazad moj novac- nema bolje: prosao sam skolu a nisam platio. Win-win situacija. Kada je vec ostecena roba u mom posedu, trudim se da je sto pre otudjim. Obicno ide za manje nego sto sam platio, ali uvek za manje nego sto sam mislio da dobijem. Isto kao i prethodni slucaj, imam skolu al sam i dao nesto za skolarinu, jbg... 

I da, glupo da coveku trujemo temu koju placa. 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Lažeš ! To znaš i sam ! Stidi se ! 
Hvala ti na ovome, od tebe bolje nisam mogao ni očekivati, napad je najbolja odbrana.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
19 minutes ago, -Viper- said:

...radi se o tome da je prodavac prećutao bitne stvari na auti i tvrdio da je odličan.

To je već tvoja reč protiv njegove, i sud o tome bez ikakvih materijalnih dokaza je subjektivna kategorija.


A jesam prodavao masu stvari. I kupovao. Bilo je tu i dobrih i loših iskustva, ali iskreno mi nikada ne bi palo na pamet da za polovno vozilo kupljeno ispod cene (makar sam ja to tako shvatio) jurim prodavca da mi ga popravlja. U cenu ne želim da ulazim, to je tvoja stvar. Ali sam isto tako rekao da to što si ti hteo da zaradiš 10% na toj kupoprodaji ne ide u isti koš sa izjavom da ti nisi takav čovek. Hteo si da zaradiš na tome, i čini mi se da si iskreno verovao da je to moguće, te si se zato upustio u to iako je pomenuto da to nije auto za tebe, iako je auto imao dosta problema... I nema ništa lošeg u tome, zaista. Loše je jedino što nisi računao na rizik da ne pođe sve kako si zamislio, pa sada kada je to pošlo po zlu zbog toga blatiš prodavca.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
pre 1 minut, -Viper- je napisao:

Hvala ti na ovome, od tebe bolje nisam mogao ni očekivati, napad je najbolja odbrana.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Zakuni se da nije bilo kako sam napisao. Ja jesam ! Smeš li ti ?! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
6 minutes ago, raps said:

 U medjuvremebu se otkrije da je auto lupan. Kupcu se ponudi da vrati auto a on odbije. 

 

Ovo sam propustio. Ako je ovo istina, onda cinjenice nisu na strani Vipera. 

 

Da li je ovo istina? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Pošalji mi svih 320 poruka i fotografija koje sam ti poslao I ja ću ih objaviti u temi. Sve do jedne. Hvala.. 
Reci mi sta očekuješ da ces naci u porukama, u tvoju odbranu nema ništa.

Rekao si auto trenutno nije za tebe ima problem sa menjačem, kad ga rešim ponudicu ti ponovo, da je lupan nikad i nigde spomenuo nisi, ni poruke ni u razgovoru, i ko sad laže.

Posle navodne popravke menjaca sam ga kupio iz tvrdnju da je odličan polovan auto, opet ne spominjes da je lupan, sta sad da ti čestitam.na iskrenosti ja lažov, kako te samo nije sramota.
Dobio si para koliko si tražio, nisi mi platio maltretiranja sa jurenjem papira od auta, kao da sam ja prodavac bio, ne ti.

Jos imaš obraza da kažeš da ja lažem, pokri se ušima i jos jednom zahvali milom bogu sto si ga prodao meni, drugi verujem nebi ovako reagovali.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Ovo sam propustio. Ako je ovo istina, onda cinjenice nisu na strani Vipera. 

 

Da li je ovo istina? 

Nije tačno kad sam mu rekao da je auto lupan, nije jednu reč progovorio, a kamoli da je spomenuo vraćanje auta.

 

Vracanje auta je bila opcija pre nego sam otkrio da je lupan, čim se ponovo pojavio problem oko menjača.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Zakuni se da nije bilo kako sam napisao. Ja jesam ! Smeš li ti ?! 

Ja smem da se zakunem u decu, jer smes ti.

 

Moja zena i sin su mi svedoci sta smo razgovarali, čuli su sve.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8142 postova

Momci, drugarski savet... Zaustavite se, pre nego eskalirate u bezvezne situacije (ako već niste).

 

Kako ne razumete da ste već obojica izgubili.

 

Pređite na PP i rešite to ljudski. Ja razumem zašto je jedna strana ogorčena (auto je oglašen kao tip.top a lupan je, to nije mala stvar), ali isto tako znam da ovaj prodavac sigurno može ljudski da proba i reši stvar. 

 

Mislim da obojica imate šta iz ovoga da naučite (i o olakoj kupovini i o olakom copy-paste tipskom oglašavanju za svaki auto). Pokušajte da pozitivno gledate na situaciju, ovako samo zaista gubite obojica.

 

Poruka je potpuno dobronamerna, šteta je da se svađate...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Jel tebi jasno da za sve ovo maltretiranje oko auta nisi nasao za shodno ni da se izvinis, imas obraza ovde da tvrdis da ja lažem.

Branio sam te pred komisijom koji je rekao da sam se zajebao sto sam kupio auto od tebe, jer si lažov, kako sam bio naivan.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Da stavim tačku na priču dok ne dobijem sve skrin šotove. 

 

1. Kupcu je u nekoliko navrata rečeno da auto nije za njega. 

 

2. Kupcu je više od jednom ponuđeno da mu se vrati iznos u celosti i nadoknade troškovi puta ali je on odbio. Znao je kupac, bez obzira na probleme sa menjačem i da će nakon popravke auto biti u izvanrednom stanju (tehnički i limarijski) i sa više nego prihvatljivih 160hkm za 11 godina star auto i bogatim paketom opreme. Zato ga je i zadržao. 

 

3. Bezbroj puta sam nudio rešenje problema i nismo mogli da ga nadjemo jer se nije javljao i rekao da problem i dalje postoji. 

 

4. Zakazan je termin kod majstora pa je morao biti otkazan zbog obaveza koje nismo mogli da uskladimo 

 

5. Umesto da se javi i da rešimo problem, on nakon pola godine počinje da kuka po forumu a, siguran sam da zna da bi problem bio rešen samo da se javio pozivom ili porukom. 

 

6. Nekoliko puta u temi i bezbroj puta preko Vibera i usmeno mu je rečeno da obećanje i dalje važi i da će problem biti otklonjen i da ću popravku platiti JA! Ali, on je to odbio jer ima svoje majstore. OK. Poštujem. 

 

7. Auto je na oglasima bio par meseci i sve vreme se cena nije menjala. Okruglo 12.999€ ! 

 

8. Čak i da nisam hteo da priznam kvar i da ga popravim, što apsolutno nije istina, razlika izmedju kupovne cene i prodajne sa oglasa (1.400€) je više nego dovoljna da se kupi drugi ispravni menjač. 

 

9. Kupac je kupio auto kako bi ga preporodao i zaradio ! Ima taj podatak u porukama sa Vibera, kao i još dosta toga. 

 

10. Pošalji mi sve poruke koje smo razmenili I fotografije automobila. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
pre 6 minuta, -Viper- je napisao:

Ja smem da se zakunem u decu, jer smes ti.

 

Moja zena i sin su mi svedoci sta smo razgovarali, čuli su sve.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

Ja vec jesam 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Momci, drugarski savet... Zaustavite se, pre nego eskalirate u bezvezne situacije (ako već niste).
 
Kako ne razumete da ste već obojica izgubili.
 
Pređite na PP i rešite to ljudski. Ja razumem zašto je jedna strana ogorčena (auto je oglašen kao tip.top a lupan je, to nije mala stvar), ali isto tako znam da ovaj prodavac sigurno može ljudski da proba i reši stvar. 
 
Mislim da obojica imate šta iz ovoga da naučite (i o olakoj kupovini i o olakom copy-paste tipskom oglašavanju za svaki auto). Pokušajte da pozitivno gledate na situaciju, ovako samo zaista gubite obojica.
 
Poruka je potpuno dobronamerna, šteta je da se svađate...
Brate mili ja se ne svađam, samo hoću da upozorim ostale sa kakvim likom imaju posla.

Ja sam govno pojeo i sad mogu da plačem od muke.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Tebi je trebalo 5 meseci i bezbroj eksperata da provalis da je auto lupan i hoćeš da kažeš da sam ja znao za to... 

 

@severian, ne svadjam se ni ja samo se branim od neoravdanih napada. Kupac ni jednog trenutka nije doveden u zabludu. Kako Viper, tako i ostali. Sve što sam znao sam mu i preneo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8142 postova

@-ViperVeruj mi na reč, pa odoh svojim poslom :) , odavno si to obavio (upozorio), a već dugo, dugo gađate se blatom.

 

Sada i oni koji to možda nisu znali (ima li takvih zaista?) znaju da je polovni auto sa takvom km ipak samo polovan, šta god pisalo u oglasu. Bilo čijem.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.
Da stavim tačku na priču dok ne dobijem sve skrin šotove. 

 

1. Kupcu je u nekoliko navrata rečeno da auto nije za njega. 

 

2. Kupcu je više od jednom ponuđeno da mu se vrati iznos u celosti i nadoknade troškovi puta ali je on odbio. Znao je kupac, bez obzira na probleme sa menjačem i da će nakon popravke auto biti u izvanrednom stanju (tehnički i limarijski) i sa više nego prihvatljivih 160hkm za 11 godina star auto i bogatim paketom opreme. Zato ga je i zadržao. 

 

3. Bezbroj puta sam nudio rešenje problema i nismo mogli da ga nadjemo jer se nije javljao i rekao da problem i dalje postoji. 

 

4. Zakazan je termin kod majstora pa je morao biti otkazan zbog obaveza koje nismo mogli da uskladimo 

 

5. Umesto da se javi i da rešimo problem, on nakon pola godine počinje da kuka po forumu a, siguran sam da zna da bi problem bio rešen samo da se javio pozivom ili porukom. 

 

6. Nekoliko puta u temi i bezbroj puta preko Vibera i usmeno mu je rečeno da obećanje i dalje važi i da će problem biti otklonjen i da ću popravku platiti JA! Ali, on je to odbio jer ima svoje majstore. OK. Poštujem. 

 

7. Auto je na oglasima bio par meseci i sve vreme se cena nije menjala. Okruglo 12.999€ ! 

 

8. Čak i da nisam hteo da priznam kvar i da ga popravim, što apsolutno nije istina, razlika izmedju kupovne cene i prodajne sa oglasa (1.400€) je više nego dovoljna da se kupi drugi ispravni menjač. 

 

9. Kupac je kupio auto kako bi ga preporodao i zaradio ! Ima taj podatak u porukama sa Vibera, kao i još dosta toga. 

 

10. Pošalji mi sve poruke koje smo razmenili I fotografije automobila. 

Ja smo i ti završili, posle svega rečenog ovde ne želim da te vidim i čujem nikad, mada nikad se nismo ni videli, jer si uvek imao neki izgovor da se ne vidimo, kukao si na koronu, policijski čas, nisi smeo u oci da me pogledas, lazovcino.

 

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja