Jump to content

Moto Zajednica

BJB Moto Kamp Bezbedne Vožnje - April 2018

Recommended Posts

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Meni, prvi kamp bezbedne vožnje. I kao neko ko je tamo, 2011-2012 učestvovao na kursevima bezbedne vožnje, prvo kod Lalajka u učionici, pa onda na parkinzima, gde nađemo mesto, mogu da kažem da je organizacija poprimila neke potpuno nove dimenzije. I kapa dole ovim ljudima na entuzijazmu, jer definitivno, sve to treba izneti. 

 

I hvala Vam što ste goreli stajući na suncu i asfaltu, kako bi nam ukazivali na ono što možemo da popravimo.

Hvala Maji i momku (nisam zapamtio ime) koji su iškljocali sve one lepe kadrove.

Bilo je toliko toga lepog, korisnog, a na kraju i zabavnog. 

 

 

Preporuka za one koji nisu sigurni u svoje veštine i žele da se oslobode, za one koji bi da čuju nešto novo/utvrde ono što već znaju, za one koji bi da polemišu, ili za one koji žele da otkriju ili pomere svoje granice. A na kraju, preporuka svima koji bi da provedu jedan prijatan vikend okruženi pozitivnom energijom i u druženju. 

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd/Leskovac
  • Motocikl: Beverly 500 & Dzak Krompira na TDM-u 900

Dobro veče ljudi.

Evo mene i ovde, nakon divnog vikenda sa super ekipom, divnim iskustvom reših da se i ovde zvanično pridružim. Za sada kao džak krompira u skladu sa temom vikenda, a nadam se uskoro i kao gušter u svetu vožnje. ;)

Veliki pozdrav za sve

Meni je bilo divno.:jee5:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Кладово
  • Motocikl: Мотобус

Izuzetno iskustvo uz vikend druženje sa ljudima sličnih interesovanja. Preporuka za sve vozače, suvozače (džakove) i buduće vozače dvotočkaša. Hvala svima da ne nabrajam pojedinačno. Svak je  na svoj način doprineo pozitivnoj atmosferi.

Nadimak DzaKrompira  važi samo na motoru. Van motocikla si bila aktivnija od ostalih bar za klasu. Za one koji ne znaju komplet beleške nesebično si podelila sa nama, a imam fotografije istih kao dokaz. Mogu ih podeliti ovde uz tvoje dopuštenje, ako bude zainteresovanih.

Divno i korisno za svakog učesnika, pa makar on imao i brkove junačke.:jee1:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Gde je mladjani Rajko da mi promeni nickname u windman. :jee:

 

Ljudi sta reci, zaista fenomenalno iskustvo, preporuka za sve koji su novi vozaci, iskusniji i pogotovu za one koje se vracaju voznji posle neaktivnosti(ovo je po statistici najkriticnija grupa!) da obnove/nauce gradivo.

 

Organizaciji, svi ste bili fenomenalni, trebalo je ono sve ispratiti i da bude na nivou, svaka cast, ljudi sa dosta znanja i svako od likova na svoj nacin pozitivan bas mi je drago da smo se upoznali i lepo druzili pored toga sto smo puno toga naucili.

 

Tema za razmisljanje, mozda u dva dana koja se imaju, napraviti jedan dan pola teorija pola voznja, i drugi dan isto tako(ako je izvodljivo).

 

Braca instruktori u akciji, Rajko sigurno razmisljao da ga nisam previse zezao hoce li ukociti :)

 

 

 

 

 

sss.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XL 650

Sta reci a ne ponoviti...

Znao sam da ce biti dobar vikend al' bio je vise od toga! :BJB-love2:

Zezanje neprestano. Predavanja kvalitetna i sveobuhvatna. Voznja na stazi, cinilo se, odlicno iskustvo cak i ljudima sa iskustvom i vecom kilometrazom... :gej: !     A posebno mi je znacio razgovor sa instruktorima u slobodnom vremenu. Cak i tada su bili neumorni i otvoreni za razna pitanja i davanje odgovora i  saveta... Dostupni i raspolozivi sve vreme kampa. Svaka cas' :sampion:!

Zajednicka voznja u povratku je takodje bila sjajna... :moto1::jee: 

P.s. Nebojsa (momak koji je pomagao Maji i slikao) se zahvaljuje! Ukoro kacimo slike...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Кладово
  • Motocikl: Мотобус

Izvinjavam se na grešci. Pohvale za beleške idu saputniku Heldon-a , što ne umanjuje značaj prisustva ostalih učesnica. Privilegija je imati za suvozača lepšu polovinu koja nas razume i podržava.

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT

Pozdrav prijatelji! Imam potrebu da se od srca zahvalim svim predavacima, instruktorima i organizatorima na ovako lepo i korisno provedenom vremenu. Svaka cast! Stvarno mi je bilo tesko da smislim bilo kakve zamerke / sugestije na anketama koje smo popunjavali:) Nezavisno od nivoa vestine i iskustva, kamp bih preporucio svakom i verujem da cu se i sam ponovo vracati. Odlicna prilika da se nesto novo nauci, da se detektuju lose naucene ili oducene navike, druzenje (ekipa je stvarno bila sjajna) i na kraju da se malo opusti i zabavlja na stazi;)

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Vidikovac
  • Motocikl: KTM 790 Adv

Red bi bio da i ja, kao neko ko je medju prvima komentarisao u ovoj temi sa zeljom da pohadja kurs, iznesem svoje misljenje o istom.  Da li je vredelo, da li je ovaj kurs opravda sva moja ocekivanja? :zbunjen:

I vise od toga, kurs je daleko nadmasio moja ocekivanja i zaista cu ga preporuciti svakome, pogotovu mladim vozacima i onima koji se spremaju da to postanu. :takoje:

 

Druzenje je bilo fenomenalno, predavanja su dosta zanimljiva i interaktivna, o voznji na stazi ne treba trositi reci jer bih se najradije i sad vozio tamo, a grupna voznja na kraju je bila fenomenalna!!! :na_glavi:

 

Za sve one koji su u nedoumici oko ovog kursa znajte da vas ceka odlicna, ali zaista odlicna druzina i atmosfera. Upoznacete sjajne ljude i kolege, cuti sjajne price, a pre svega cete nauciti i unaprediti svoju tehniku voznje motora. Puno korisnih saveta, kako o tehnici voznje tako i o ponasanju u saobracaju, prvoj pomoci ali i o moto opremi.  

 

Ovim putem bih zeleo da apelujem na sve mladje vozace, kako vozackim stazom, tako i po godinama, da posete ovaj kurs jer ce im sigurno znaciti. 

 

Za kraj, zeleo bih pojedinacno da se zahvalim svima iz organizacije @wizard666 , @NeshaXX , @Arakis , @thelord , @Pablo , @VladaSD i naravno @makikt. Hvala Vam na svemu! 

 

ANM_7671.thumb.JPG.4058675ec0e8360ba885de6cd3ec28bc.JPG

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ja sam se već uobrazio :)

 

Hvala druže na lepim rečima, trudićemo se da sledeći Kurs bude još bolji ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 17 minuta, severian je napisao:

Vidim da kurs napreduje i razvija se. Bravo svima, tako i treba! 

 

Svi koji nisu bili, da odu obavezno!

 

Pozdrav iz Najrobija.

 

Crni Seve sta ces u Najrobiju...:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova

Evo i ja da se javim kao učesnik ovog kursa.
Svaki komentar je suvišan, znači kao što su i kolege već opisali, da ne pišem i ja isto.
Bilo je extra,i obuka (kako teorijska tako i praktična), i druženje je na nivou.
Hvala svima za nezaboravan vikend.
Pamet u glavu i vidimo se negde na putu;-)

Sent from my D6633 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Kumodraž
  • Motocikl: Mrka kapa, za sada...

Sve već rečeno ;) Super ljudi, zanimljive teme, mogućnost za istraživanje svojih granica... sve u svemu super investicija vremena za dugo voženje u budućnosti :)

 

A možda se vidimo ponovo, čisto da utvrdimo ovo na jesen / dogodine ;) 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
motorcycle-1041070_1920.jpg
BJBIKERS.COM

Zato tvrdimo: osnovni zadatak motocikliste je da spreči da do saobraćajne nezgode dođe. Hajde da vidimo kako to da postignemo. Svi znamo da je...

 

123.jpg.7464060204406a7061c1545f9c5fe789.jpg

 

 

Malo da izvrsimo pritisak na @Pablo :)

Cika Rajko @Arakis

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja