Jump to content

Moto Zajednica

BJB Moto Kamp Bezbedne Vožnje - April 2018

Recommended Posts

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR1200X 2015, BMW R1200GSA 2015
3 hours ago, thelord said:

Imamo još samo jedno mesto slobodno.

 

I to ili u jednokrevetnoj sobi ali uz napomenu da je na trecem spratu (nema lifta) ili u trokrevetnoj sobi.

 

Pre eventualne uplate kontaktirati mene na PP da vidimo da neko nije vec uplatio u medjuvremenu. 

 

Ako je neko uplatio a nije gore na spisku neka mi se javi na pp

 

 

 

 

Ima li u prizemlju jednokrevetnih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V
Ima li u prizemlju jednokrevetnih?
U prizemlju nema soba

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR1200X 2015, BMW R1200GSA 2015
1 minute ago, wizard666 said:

Nije valjda to problem?

2

Pa... do prvog bez pauze a dalje na svaki sprat pauza :( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Nema više mesta. 

 

Ovo je rekordno rasprodat kamp. Hvala svima koji se prijavili. Vidimo se na kampu. Neko ako želi na listu čekanja za slučaj da neko odustane može da mi se javi na pp. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Definitivan spisak učesnika ovog kampa

 

Ime i prezime Tip sobe
MILAN MIHAJLOVIĆ 1/1
MILAN STANOJEVIC 1/3
IVAN ŠULIĆ 1/1
TIBOR GERGELJ 0/0
KREMPATIĆ ZLATKO 0/0
ZORAN RADONJIĆ 1/3
Saša Čuperkić 1/3
Goran Jovanović 1/3
ZORAN M. ZORIĆ 1/1
Filip Trifunović 1/1
Vladan Đonin 1/1
Goran Savić 1/2
Tibor Kovač 1/2
Ottilija Kovač 1/2
Dejan Karaleic 1/2
Milan Gornik 0/0
Zoran Vukajlović 0/0
Boban Dinić 1/1
Stevo Jovićević 1/2
Nebojša Stojadinović 1/2
Luka Matić 1/2
Ana Djuranović 1/2
Dejan Nešković 1/2
Ana Pavlović 1/2
Jovan Vlah 1/1
Milorad Plačkić 1/2
Milan Vasić 1/2
Nebojša Jovanović 1/3
Marko Kurbalija 0/0
Andrea Janković 0/0
Istvan Koperec 0/0
Ivan Pavlović 1/2
Jovana Živković 1/2
Aćimović Siniša 1/1
Branislav Stanić 1/3

 

 

PS. Ucesnici obojeni istom bojom su u istoj sobi. Bela boja-nerasporedjeni jos. Ako postoji neka greska ili zelja meni na pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Drugari,

U petak je okupljanje onih koji zele da u organizovanoj koloni idu u Kulu u 14h na Zmaj pumpi u smeru ka NS. Polazak je u 14:30. Molim vas da budete tacni i da ako treba da sipate gorivo dodjete ranije i to obavite blagovremeno. Vreme za drugare koji dolaze iz NS i okoline je 15:30 na MOL pumpi odmah posle NS na auto putu. Tu cekamo do 15:45, ko doso dobrodoso.

Ako ima nekih nejasnoca pitajte. Pozdrav svima i vidimo se!

 

Ruta Kula.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ako ima neko ko bi želeo da se priključi kampu neka mi se javi na pp. Imamo jedno slobodno mesto. 

 

Svi ostali spremajte se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Školarci - prvi dan. Preživeli

a5c3145d35ec59f927f562f823375e5d.jpg

c6d9c0d5a2fe3f8e49df25ab3592538a.jpg

227dbf2c8e12691dfc8377582ba0a90e.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer
Školarci - prvi dan. Preživeli

a5c3145d35ec59f927f562f823375e5d.jpg&key=c0a83b8b78b0c0175033d1eeea266f7c736b3423c18b7b52ae7c9a85d5366346

c6d9c0d5a2fe3f8e49df25ab3592538a.jpg&key=6b3f505942d6764b30984ebb43905b75813efe1290ebfbfc10f374144d17b4fd

227dbf2c8e12691dfc8377582ba0a90e.jpg&key=1e2027cb6259de3e46376793919b9ceeee1d5ff74c1933ecb7da45e858297f16

Sent from my SM-G935F using Tapatalk



Nesto su zabrinuti na drugoj slici.



Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Nesto su zabrinuti na drugoj slici.



Sent from my iPhone using Tapatalk
To je posle 12 sati slušanja

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Toliko pozitivne energije u tri dana retko se moze videti :)

Hvala svim ucesnicima Kampa na odlicno i kvalitetno provedenom vremenu! 

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: SREM
  • Motocikl: XJ 600, Bandit 1200

Super, extra,bomba,bljutiful....ma nemam više reči za superlativ kako je bilo, Ja zadovoljan onim što sam dobio, još samo da ga polako primenim u vožnji i to je to. Organizacija "na nivou" -ko kod Žike Pavlovića. Extra vreme sva tri dana samo danas extremno vruće a hladnog piva ni za lek...;)

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Sto bi latinci rekli Veni,Vidi(to je bilo) a ono Vici jos nije ali ce biti.Ta pobeda ce biti posle jos malo praktikovanja stvari koje su prikazane tokom dva dana trajanja kursa.Ta pobeda ce biti nad strahom koje sam imao od krivina.Vezbe na poligonu su svakako ucinile da se oslobodim tog straha u velikoj meri.Preporuka sa sve one koji nisu bili:ne razmisljajte mnogo dodjite jer smatram da je korisno kako za pocetnike tako i za one koji znaju da iskusno "peglaju"krivine.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

    Sve pohvale za organizaciju kursa. Počev od prijavljivanja, dolaska u sobe, striktnog držanja satnice, nekašnjenja u početku predavanja, izuzetnih predavanja na svetskom nivou. Predavači jasni, diskusije omogucene odmah te se sve dileme odmah i razreše. Ovo isto važi i za praktični deo kursa.

    U vezi mog ukljucivanja u diskusije - Bojan je temu o pružanju prve pomoći, izuzetno vaznu pretstavio na najbolji nacin, potkrepio i video snimcima gde tek tada bude sve jasno. Dao i otstampani algoritam tj protokol ili uputstvo za pruzanje istog. Ja na forumu nikad ne diskutujem o medicinskim temama jer mi je toga preko glave i forum mi sluzi da odmorim mozak od toga :)  ( izuzetak je bila samo tema o doniranju organa). Ovog puta sam nisam izdržao te sam aktivno ucestvovao u nameri da jos neke stvari pojasnim koje Vam mozda nisu jasne do kraja a mozda i jesu ( moja procena) te nisam smorio nadam se. U svakom slucaju drago mi je da je kamp prosao bez prakticne primene prve pomoci  :)

   I sve pohvale za učesnike kampa, motoraše. Izuzetni ljudi i druženje ovih dana.

I dodatak : Lekari su dužni da obnavljaju licencu na 5 godina recimo( dozvola za rad). Za to su potrebni poeni. Oni se dobijaju putem KME ( kontinuirana medicinska edukacija). Elem, ja ću sutra na poslu da obučem majcu, okačim oko vrata identifikaciju i kažem mojim kolegama da sam bio na KME- kontinuiranu motorašku edukaciju :)

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Zvornik Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: KTM superduke 1290 GT
    Sve pohvale za organizaciju kursa. Počev od prijavljivanja, dolaska u sobe, striktnog držanja satnice, nekašnjenja u početku predavanja, izuzetnih predavanja na svetskom nivou. Predavači jasni, diskusije omogucene odmah te se sve dileme odmah i razreše. Ovo isto važi i za praktični deo kursa.
    U vezi mog ukljucivanja u diskusije - Bojan je temu o pružanju prve pomoći, izuzetno vaznu pretstavio na najbolji nacin, potkrepio i video snimcima gde tek tada bude sve jasno. Dao i otstampani algoritam tj protokol ili uputstvo za pruzanje istog. Ja na forumu nikad ne diskutujem o medicinskim temama jer mi je toga preko glave i forum mi sluzi da odmorim mozak od toga  ( izuzetak je bila samo tema o doniranju organa). Ovog puta sam nisam izdržao te sam aktivno ucestvovao u nameri da jos neke stvari pojasnim koje Vam mozda nisu jasne do kraja a mozda i jesu ( moja procena) te nisam smorio nadam se. U svakom slucaju drago mi je da je kamp prosao bez prakticne primene prve pomoci  
   I sve pohvale za učesnike kampa, motoraše. Izuzetni ljudi i druženje ovih dana.
I dodatak : Lekari su dužni da obnavljaju licencu na 5 godina recimo( dozvola za rad). Za to su potrebni poeni. Oni se dobijaju putem KME ( kontinuirana medicinska edukacija). Elem, ja ću sutra na poslu da obučem majcu, okačim oko vrata identifikaciju i kažem mojim kolegama da sam bio na KME- kontinuiranu motorašku edukaciju

Sta dodati na Gox-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crossrunner 2017

Ovaj kurs bi zaista svi trebali da prodju, cak i oni koji imaju poduzi vozacki staz, a da nikada nisu bili na jednom ovakvom predavanju. Zaista puno korisnih informacija, a uz to i okruzeni odlicnom ekipom ljudi!


Gesendet von iPad mit Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS
Ovaj kurs bi zaista svi trebali da prodju, cak i oni koji imaju poduzi vozacki staz, a da nikada nisu bili na jednom ovakvom predavanju. Zaista puno korisnih informacija, a uz to i okruzeni odlicnom ekipom ljudi!


Gesendet von iPad mit Tapatalk
Slazem se u potpunosti i to uvek prenosim dalje. Ovo mi je drugi put i sjajsno je kao da sam bio prvi put. I opet cu, nadam se
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja