Jump to content

Moto Zajednica

Pad i popravke posle njega

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Tuono

Cao svima! Da ne pricam duge price samo cu ukratko. Vozih se po Avali i u jednoj desnoj krivini proklizam zadnjim tockom na rizlu padnem i ostetim desnu stranu. Krivina je jedna od poostrih na spustanju a moja greska je sto  sam zaboravio da je to Avala i da rizle ima koliko oces a da obaranje motora i ulje/rizla na putu nikako ne idu zajedno.  Posto meni nije bilo prakticno nista osim ugruvanosti i povredjene sujete sad moram da vidim kako da popravim ostecenja.

 

Motor je Suzuki GS500F. Ostecen mi je oklop (plastika naravno), poklopac rezervoara za ulje (ili sta je vec nisam toliki ekspert, okrugli poklopac odmah iznad papuchice) i auspuh, pokrivljena rucica kochnice. Radi se o podubljim ogrebotinama, pa me sad zanima sledece posto mi je ovo prvi put da nesto ostetim (jbg). U Bgd sam. Kod koga bih mogao da povezem da mi sredi oklop (peglanje, farba i tako to). Motor sam kupio u markosu pa cu da vidim sa njima jel moze da se promeni taj poklopac i auspuh. Ali me ovako unapred zanima da li je neko tako nesto radio, jel to moguce i koliko bi to kostalo? Svi mi kazu da pustim to i furam dalje kakvo je al meni bezveze da ga tako ostavim posto motor nije toliko star da bih reko 'boli me uvo, vozim dalje'.

 

Unapred hvala na pomoci/saradnji/odgovorima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Za krpljenje plastika i peglanje istih...http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=7571.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja