Jump to content

Moto Zajednica

Tm racing en 450

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf450

Gledao sam motor tm racing en 450 06

pa me zanima ako mozete da mi kazete nesto vise o tome, posto prvi put cujem za tu Marku a i ne znam da li je dobar kao ostale marke u rangu npr exc ,crf450x, wr 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Ja licno mislim da je sve to manje vise isto. Najbitnije, po meni,  kod takvih motora je stanje trenutno i kolika patnja je za delove eventualno za nabaviti. Tipa, osnovno, lancanici, plastike, filteri, tako neki potrosni materijal, ako je nesto vece, ne daj boze oko agregata, to cekas za svaki motor pa cekas, niko to bas nema na stanju odma, klip, klipnjaca, ventili itd... TM je inace poznata marka :takoje: I ovaj konkretno je bio u oglasima jedno vreme, i mozda je jos nisam gledao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda crf450

Pa da ...najvise me interesuje to kvalitet ,snaga , da li imaju nekih Problema posto italiajani su to ,cas po cas pa nesto rikne ...i odrzavanje kakvo je u poredjenju sa npr wr ili exc  450 

Dal su skupi delovi itd 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Ja nisam imao taj motor, pa ne mogu da ti kazem nesto oko toga. Opet kazem, pre ce da bude u kakvom je stanju motor i kako je odrzavan... Imao sam Husqvarnu te 450 koja je pravljena u italiji, i za 3 godine nisam imao ama bas nikakav problem. Menjao ulje i filter na 7-10h, prao filter vazduha redovno i tero, nista specijalno nisam radio, jos injection, znaci vise elektronike nego karburator. Znaci problemi 0. A verovatno je bio dobar primerak, tako da sve je relativno. Sad sam pazario gas gas, ne zato sto volim nesto specijalno tu firmu, nego zato sto je izleteo dobar primerak. Apsolutno mi je nebitna marka dokle god je motor u super stanju. A ti probaj okreni 2-3 radnje i pitaj za te neke osnovne delove pa vidi kako ide nabavka i ako je motor dobar sto da ne. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja