Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem problematika

Recommended Posts

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Malo tomosovo cudo koje zadaje probleme,kawu nije problem kupiti vec odrzavati. Nek ponudi ko sta ima pa ce vidimo za felne, papiri moze a nemora bas ako nema. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6297 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Preporučujem da uzmeš neispravno ili nekompletno a papirološki regularno...jer ispada da je došlo tako vreme. Kada su bili noviji i zujali po celom Balkanu niko nije pitao (ili retko) za papire. Sad "dobar dan" 100 evarjole samo za te zajevancije...nekada veći trošak nego što vredi. 

Mislim da ćeš u svakom slučaju morati nešto da radiš i po nekom nepisanim pravilu obično ti "generalno" sredjeni budu puni problema. Obzirom šta nudi, Tomos i dalje drži cenu. Nekada za cifre koje se vidjaju po oglasima ima da se nadje italijanski skuter...ako ne i nešto ozbiljnije. Naravno i to da se čačne...ali tako je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Ocekuje se remont komplet,delovi su kina i nekostaju puno a jos manje valjaju uradi sta hoces nteraje dugo ni jedan.  Sad sto se papira tice bolje da ima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Cale ima masinu,1979 godiste,prvi je vlasnik,masina nikad nije otvarana,jedino sto je menjano su znak pitanja za menjanje brzine....Ne znam da li bi prodao...kako se krecu cene?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Prodajem problematika, 2010.g. BMW, 1200 GS (LC). Sve radi, sve funkcioniše, osim malih problema u vezi kardana (malkice naprs'o), vila (malkice ispale), kočnica (malkice otkazale), odnosno, upao kamenčić gde ne treba.

Резултат слика за cena prava sitnica

:lol:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ako kupujes za moped kup gledaj da je sa A5 agregatom i  alu tockovima.Za tu namenu jako je dobar i Colibri A5.Inace imas ih na KP koliko hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Prodajem problematika, 2010.g. BMW, 1200 GS (LC). Sve radi, sve funkcioniše, osim malih problema u vezi kardana (malkice naprs'o), vila (malkice ispale), kočnica (malkice otkazale), odnosno, upao kamenčić gde ne treba.

Резултат слика за cena prava sitnica

 

sve se vozi bmw se hvali:na_glavi:

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

A5 je bolji iz vise razloga,ima lamelni ventil na usisu,cetri prelivna kanala,dosta vecu povrsinu pera na cilindru i glavi sto doprinosi boljem hladjenju.Takodje za A5 ima kvalitetnih  delova od renomiranih firmi.U menjacu je zupcanicki par prve brzine sa ravnim zubima i razlikuje se prenosni odnos samog menjaca.Tezina ne predstavlja problem na tockovima vec kocnice zbog toga su bolji Al tockovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Mozete slobodno i ovde:jee1:

Nikasil postoji kao fabricki samo u poslednjem modelu automatika, onom sa anlaserom. Airsal i ostali aftermarket nisu dozvoljeni u standard klasi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...
pre 2 minuta, malitomic je napisao:

Mozete slobodno i ovde:jee1:

Nikasil postoji kao fabricki samo u poslednjem modelu automatika, onom sa anlaserom. Airsal i ostali aftermarket nisu dozvoljeni u standard klasi

Хоћеш да нам кажеш каква је ваша машина? Ако није тајна. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

Imam ja viska jednog automatika 2002 godiste, vozen je na kupu 300€, imam i jednog koji nije vozen fabricki samo malo raskvaren ali ima sve 120€ a35, imam i fun sport r 400€, imam i jos jednog koji je vozen na kupu pa nesto raskvaren 230€. Ovi sto su vozeni na kupu imaju sve novo u motoru i gume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Sta bi, jel to dizes ruke od kupa ili spremas nasto novo? Jel imas neki predlog za auspuh koji ce da radi kako treba imajuci u vidu pravilnik i zadate specifikacije. Mi smo vozili neki Tehnigas skuteraski ali to nije valjalo. Sad bi koliko cujem trebali da pravimo novi ali mislim da je to tek utopija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 516 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250
Imam ja viska jednog automatika 2002 godiste, vozen je na kupu 300€, imam i jednog koji nije vozen fabricki samo malo raskvaren ali ima sve 120€ a35, imam i fun sport r 400€, imam i jos jednog koji je vozen na kupu pa nesto raskvaren 230€. Ovi sto su vozeni na kupu imaju sve novo u motoru i gume.
Daj slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja