Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • stranac, 137 postova
  • Lokacija: MKD
  • Motocikl: pa, Magna... VF750C peugeot jet-force 50

Inace,za pitanja sa pocetka teme,alternativa je da u jednom pravcu se koristi ruta preko CG na Skadar,ili preko MK - Ohrid - Elbasan.  A jedan pravac preko Kosmeta,stvarno je super autoput Pristina - Milot,mozda su vec zavrsili sve do Tirane? Nema boljeg autoputa u regionu za voznju motorom,zasad. Krivine,nov asfalt,policija tolerantna,ne zaustavlja motore,super. Steta je ne proveriti. Dok se nisu setili da naplacuju putarinu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 35 minuta, zorebre je napisao:

Inace,za pitanja sa pocetka teme,alternativa je da u jednom pravcu se koristi ruta preko CG na Skadar,ili preko MK - Ohrid - Elbasan.  A jedan pravac preko Kosmeta,stvarno je super autoput Pristina - Milot,mozda su vec zavrsili sve do Tirane? Nema boljeg autoputa u regionu za voznju motorom,zasad. Krivine,nov asfalt,policija tolerantna,ne zaustavlja motore,super. Steta je ne proveriti. Dok se nisu setili da naplacuju putarinu 

provericu ja to za 7 dana :) pa dati najnoviji update po tom pitanju ...... naravno ako ima net na brodu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Zvornik Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: KTM superduke 1290 GT

Drugari, posto prvi put bukiram trajekt interesuje me da li sam na pravom putu? Naime, posto nas ide trojica pokusavam da bukiram 3 odrasle osobe, 3 motora i trokrevetnu kabinu sa toaletom?b99b95e1e5e90db4b752050374e7601c.jpg
Da li rezervacija sa slike znaci da cemo sva trojica biti u istoj kabini ili oni vrse neke nasumicne rasporede?
Hvala unapred


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Trebalo bi da ste svi u jednoj kabini jer je jedna rezervacija i plaćanje u pitanju. Ja sam to radio sa desk topa pa je malo drugaciji interface...postoji nesto sa strane kao whole cabin...takodje proveri da li postoji opcija za 3 motora posto na nekim site-ovima dozvoljavaju samo 2 a na nekim 3 vozila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Zvornik Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: KTM superduke 1290 GT
Trebalo bi da ste svi u jednoj kabini jer je jedna rezervacija i plaćanje u pitanju. Ja sam to radio sa desk topa pa je malo drugaciji interface...postoji nesto sa strane kao whole cabin...takodje proveri da li postoji opcija za 3 motora posto na nekim site-ovima dozvoljavaju samo 2 a na nekim 3 vozila.

Doktore, sad platio i dobio neki booking receipt sa CRS booking reference number.
Treba li negde da stampam ove karte ili je to dovoljno pri dolasku na brod?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Moras da odstampas, kada dodjes u port, u zgradi su salteri kompanija i kod njih pokazes te odstampane karte i oni ti daju boarding pass.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Zvornik Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: KTM superduke 1290 GT
Moras da odstampas, kada dodjes u port, u zgradi su salteri kompanija i kod njih pokazes te odstampane karte i oni ti daju boarding pass.

Kontam da nije neka prevara .
Sve tri rezervacije su mi na jednom papiru tako da je to onda ok.
Hvala puno doktore, placam rucak kad budes kroz Zvornik


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Da li ima novoh iskustava sa linijom Drač - Bari? Supruga i ja putujemo krajem jula, trebalo bi da kupimo karte ovih dana, razmišljamo se da li da doplaćujemo kabinu ili je dovoljan avio seat. Prvobitno smo mislili da nam je ok seat (još uvek smo mladi :)), ali je supruga na nekim stranim forumima pročitala da trajekt može biti nebezbedan u smislu krađe. Kakva su iskustva ovde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja