Jump to content

Moto Zajednica

Kako obići istočnu Srbiju

Recommended Posts

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

I Zikin, i pogotovo Lalajkov predlog su vrhunski iako bi to stvarno bilo "ukratko" obilazenje istocne Srbije...

Nije uopste tesko da sami napravite itinerer prema ovim predlozima a ja bi samo da dodam da treba odvojiti po par dana za sve ovo iz predloga. I opet ce biti dosta toga za naredne ture.

Obavezno posetiti Zajecar i okolinu, carsku palatu Romuliana, provozati sto vise puteva podno Rtnja, put Knjazevac - Kalna pa mozda i gore do vrha Babinog zuba. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: BMW R1200 GS
10 hours ago, Singularitet said:

Od Kalne do Babinog zuba je super put, al' do Kalne...

Nije tako strasan put ni do Kalne , sredili su ga letos , cak su i na vise deonica presvukli skroz novim asfaltom . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Moje izvinjenje onda. Sigurno sam ga prošao pre sređivanja letos. Bilo je, kad razmislim, uklonjeno više kilometara asfalta ali mašina nigde. Super što je to završeno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: kavasaki kle, BMW K 1200RS

za kolegu Vazlan

 

evo predlog za deo Istočne Srbije . potrebno vreme -- četiri dana.

Mogu  da  detaljno opisem šta posetiti ,gde ručati ,gde spavati ali je sve skupa dosta široko pa ako odgovara predložena ruta 

cujemo se 

Pozdrav Tesha Mladenovac

dan 1.JPG

dan 2.JPG

dan 3.JPG

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5

Od knjazevca prema kalni je lepse ici pored timoka, maltene do korenatca tu je klanac uski. Tu se popnete na asfalt. Naravno enduro se podrazumeva, ima kolskih puteva dosta a timok je leti plitak na prelazima. Mnogo je lepa priroda na tom putu knjazevac kalna babin zub. Korenatacki klanac je lepo proci peske, jedinstven dogadjaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Interesantni predlozi , odlicna tema !!

 

obisao sam vec nesto od predlozenog , ali veci deo ostaje za sad u planovima ...

 

imam samo jednu molbu - sto detaljnije .... ako nije problem 

 

Hvala !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: kladovo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4 tx

Drugari, ako krenete iz Beograda prema Golupcu nastavite Djerdapskom klisurom i vozite 120 km do Kladova.u Kladovu u pesackoj zoni prvi kafic sa desne strane "don pepe bar" usluzice vas po cenama za bajkere i dati vam dosta informacija o mestima za posetiti.Ujedno tu je i mesto gde se okupljaju kladvski motociklisti iz Motorcycling friends-a Kladovo.ocekujemo vas da se najavite kako bi zajedno obisli.popili i druzili se.

Ocekujemo vas

  • Hvala 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

za kolegu dtesic:

Hvala za mape koje ce,nadam se,koristiti i drugima poput mene.:takoje:Bicu slobodan da te kontaktiram za detalje kada krene sezona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: kavasaki kle, BMW K 1200RS

za kolegu VAZLAN

ideja za povratak da ne idete kuda ste i došli , osmah iza Velikog Gradišta ima Skela za prelaz preko dunava na stranu Bele Crkve i ......      cujemo se .Poz.5a970af7796ac_cetvrtidan.JPG.eb71c4edc5b94b676b21aa5d11e5ed80.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa
pre 30 minuta, dtesic je napisao:

za kolegu VAZLAN

ideja za povratak da ne idete kuda ste i došli , osmah iza Velikog Gradišta ima Skela za prelaz preko dunava na stranu Bele Crkve i ......      cujemo se .Poz.5a970af7796ac_cetvrtidan.JPG.eb71c4edc5b94b676b21aa5d11e5ed80.JPG

A zar nije skela kod Rama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Veoma pohvalno na trud oko ruta kako se provozati istocnom Srbijom.

Mada mozda je kolega pomislio kako da se vozi i ZAobidje istocnu Srbiju :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
11 hours ago, pismiga said:

Nije tako strasan put ni do Kalne , sredili su ga letos , cak su i na vise deonica presvukli skroz novim asfaltom . 

Bedak

 

 

 

 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: kavasaki kle, BMW K 1200RS

Razmišljanje je u ON ROAD varijanti i postavio sam predlog rute za ljude koji nisu nikada bili istočno od BG. Dosta je postova za OFF ROAD varijantu što svakako pozdravljam i sa interesovanjem pratim ali Kaponord i R1100 rt  moraju da se drže asfalta .

Istočna Srbija je na žalost nedovoljno u fokusu moto zajednice ,mogu da kažem da ZAVREĐUJE PUNU PAŽNJU   .

Lepote koje se mogu videti su na nivou (dosta izvikanih ) Evropskih destinacija ali ukusi su ukusi i tema je jako široka ali sam hteo da podcrtam sve ovo zbog ljudi koji nisu nikada bili (a tako je blizu ) i da ih nadam se potaknem da prođu osete i dožive ove predele. 

PS. skela je kod Rama na desnoj obali prelaskom se dođe pred Belu Crkvu. (tako je i na mapi )( ako sam nesto pogresio ispravite )

Poz.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive
Pre 2 sati, dtesic je napisao:

Razmišljanje je u ON ROAD varijanti i postavio sam predlog rute za ljude koji nisu nikada bili istočno od BG.

slazem se , u svakom slucaju valjalo bi napomenut ako je neka varijanta off road , da ne dode do zabune :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

ja sam iz Knjazevca,tako da prikljucujem se voznji na domacem terenu :) ima svasta da se vidi gore,i da se proba od Staro planinskih specijaliteta...mogu i da organizujem neki smestaj na planini za neku smesnu cifru,a od mene imate rakiju i slaninu :)

p.s. moram da zapratim temu da mi ne pobegnete :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

pa pazi 1og se ne radi a mislim i 2og,pa do nedelje bi moglo nesto se organizuje da se kreje od Srebrnog jezero pa do Stare planine(nemojte da vas buni datum za ramadan,nisam u Srbiji pa mi nagovestava) hahahahf3a543d8ae1895d47dfc03da1aebde22.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Kada sam pokrenuo ovu temu nisam se nadao da ce naici na toliki odziv.Drago mi je sto se toliko Vas javilo i da je spremno da obidje ovaj deo Srbije.Ja sam siguran da cu uzeti u obzir sve predloge i pozive i da cu biti u prilici da se sretnem sa nekim od Vas.Nestrpljivo cekam da se prolepsa vreme i da krene sezona vozanja.Taj predlog za Prvi maj mi se dopada.Ma svi predlozi mi se dopadaju.:jee1:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 353 postova
  • Lokacija: skupljen
  • Motocikl: Honda cbf 1000

Vrlo interesantno, taj deo Srbije za mene je tabu tema iako sam jedno vreme radio kao profesionalni vozač u taj deo nisam zavirio.Samo da uskladim slobodno vreme i da vremenski uslovi pogoduju krećem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Cbr1000rr

Ja idem poslednju nedelju jula od Bg-a do Vlasinskog jezera, uz Dunav dokle god moze dalje preko Stare pl. pa do Vl. jezera. Izbegavam veca mesta i siroke drumove:) Ako se nekome ide neka se javi. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S
Pre 6 sati, alex007 je napisao:

Ja idem poslednju nedelju jula od Bg-a do Vlasinskog jezera, uz Dunav dokle god moze dalje preko Stare pl. pa do Vl. jezera. Izbegavam veca mesta i siroke drumove:) Ako se nekome ide neka se javi. 

Ja bi iso, svidja mi se predlog samo mi je poslednja nedelja jula sada mnogo daleko za planiranje puta. Kada smislis rutu i datum otvori temu,sigurno ce se prikljuciti bar jos neko.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 954 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Ja bi iso, svidja mi se predlog samo mi je poslednja nedelja jula sada mnogo daleko za planiranje puta. Kada smislis rutu i datum otvori temu,sigurno ce se prikljuciti bar jos neko.
Takođe zainteresovan.
Malo mi je dalje za planiranje.
Ali pratim temu

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
12 hours ago, alex007 said:

Ja idem poslednju nedelju jula od Bg-a do Vlasinskog jezera, uz Dunav dokle god moze dalje preko Stare pl. pa do Vl. jezera. Izbegavam veca mesta i siroke drumove:) Ako se nekome ide neka se javi. 

Kojim motorom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja