Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha r6

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha R6

Pozdrav ljudi.  Pre svega da vam se prestavim zovem se Stefan iz Leskovca sam nov sam u ovome tj skoro sam uzeo motor rec je o yamahi r6 2004 god.  Pa sad trebao bi ulje da mu promenim pre sezone pa me zanima sta preporucujete posto mi razni ljudi govore sipaj ono sipaj ovo a ja zelim da koristim ono koje ide tom motori ili kako vec,  tahodje me zanima sta koristiti za ciscenje lanca podmazivanje itd?  Inace motor je u odličnom stanju proveren po svakom pitanju od strane majstora,  nije klizao nije imao padove ne vuce u stranu sve ok tako su mi rekli majstori koje sam vodio da provere pre kupovine.  Hvala unapred pozdrav. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Cao Stefane.Javice se neki majstor valjda.Kad sam vozio r6,iako su svi nesto pricali 20w-40,ja sam cini mi se sipao 10w-40(ja licno koristim Bardahl).Lanac ljudi trpaju u benzin,famin,kerozin,ali kazu odose o-ringovi,u sta ja licno ne verujem,pa je ok nafta,posle ga dooobro obrises.Ako ga ne skidas,imas sredstva za ciscenje,a mozes dobrom starom cetkicom na suvo,pa polako.Srecna i bezbedna voznja,i zelim ti mnogo lepih trenutaka,i putovanja.:cirka1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja