Jump to content

Moto Zajednica

Givi Maxia i E41 koferi i bocni nosaci za TDM900

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

Prodajem Givi Maxia V 56, nova. Nikad vozena i nema tragova koriscenja. Imam racun iz TC Motoshopa, kupljena u decembru 2017. Tri kljuca. Narucio sam je i u medjuvremenu naisao na povoljan komplet Givi treker i sad mi ne treba. Cijena je 200 eura i fiksna je. 

 

Prodajem Givi E41keyles bocne kofere. Oba su koriscena dvije sezone nemaju nikakva ostecenja. Tragovi koriscenja minimalni kao novi su. Oba kofera imaju isti kljuc. Imam samo jedan kljuc. Imaju crne reflektujuce trakice koje se odlicno uklapaju jer se ne vide danju. Razlog prodaje isti kao i za Maxiu... stigli trekkeri. Cijena 100 eura i fiksna je. 

 

Prodajem bocne nosace kofera za TDM 900. Dobio sam ih uz Givi Trekker kofere ne trebaju mi. Mislim da su Givi. Nosac za kacenje kofera ne ide sa njima, nedostaju 3 gumice. Mislim da nisu krivi. Stanje je po meni veoma dobro. Cijena 70 eura i fiksna je. 

 

Kontakt telefon 00387 66 703 753 najbolje Viber ili SMS zbog posla cesto ne mogu da se javljam. Zainteresovanim saljem detaljne slike. Zivim u Banjaluci pa bi se oko isporuke dogovorili. 

 

Ako neko kupuje sve zajedno popust je 70 eura. 

 

Izvinjavam se ako slike nisu ok, ali nikako da to ubacim kako treba. 

 

IMG_20180223_172455.jpg

IMG_20180223_172430.jpg

IMG_20180223_213827.png

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja