Jump to content

Moto Zajednica

Plavi blinkeri za Moto Guzzi

Recommended Posts

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Kupujem plave  blinkere kao na slici,3 komada.Možda neko ima viška,neko možda zna ko ima....;)

GUZZI.jpg

plava svetla guci.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6300 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Teško se to nalazi.

Imam drugare koji se ozbiljno bave restauracijom svih mogućih vozila....i reko' uspeću da te iznenadim...ali ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Imam nešto slično....ali nije to original.Naleteće nešto.U svakom slučaju hvala ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6300 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pretpostavljam da su neka stara gabaritna svetla. Fergusoni imaju takve migavce :)...i u najboljem slučaju bi mogla da se nadje prozirna plastika i da sijalica bude plava.

Ovi moji drugari su dobro uvezani, visoko kotirani u oldtimer svetu i rekoše mi da su pričali i sa jednim doktorom sa VMA, koji je zaljubljenik i vlasnik...eto ni on svojevremeno kod kolega u vojsk(c)i to nije mogao da nadje.

Gledao sam malo neke ital. sajtove i nalazio da velik broj restauriranih to nema. Možda stvar propisa....mada mislim i da kod nad važe isti, " skidanje zvučne i svetlosne signalizacije". 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Nisu gabaritna svetla,to su namenski rađena za policiju.Naša vojna policija ih je koristila i tako ih je i prodavala na motorciklima kada ih je rashodovala.Imalo je toga u vojsci dosta ali kasno sam se setio.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Cesto ih nije tako prodavala...po nekim njihovim propisima,kako mi rekose,skidaju akumulator,alat,nalepnice i ta svetla...

Sirenu mi ostavili,mogu da se kur...im. 

Nalepnice skidali srafcigerom,verovatno na brzinu i po naredjenju...

 

Ne mogu da budem siguran,ali na otpadu u Paracinu ima jos jedan Falkonac  i ima jos neka svetla u masci,pored fara ...

Ranije nisu hteli da prodaju delove sa motora,ali skoro vidim da jednom V35 nedostaje par stvari.

Ili,mozda da odes do Zike Stevcevica,servis na pocetku Visnjicke...stari verovatno ne radi,ali je nekada ugradjivao rotacije policiji..

To je sve sto mi pada na pamet...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja