Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSR 750-Prednja viljuska...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Treba mi prednja viljuska za GSR 750 2016. God. Posto je nova jaaaako skupa a polovnih nema na trzistu, da li neko mozda zna od kog modela bi mogla da odgovara... ? Vidim da Gsxr 600-750 K7 i noviji imaju istu 41mm, ali ne mogu nigde da nadjem kolika je duzina. 

Ako neko mozda zna ili ima ideju kako to da pronadjem, bio bih mu zahvalan...

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Puno informacija može da se nadje na internetu, zahvaljujući ljudima koji samo ne klikću, već prvo dobro zamaste ruke, pa svoja saznanja podele sa svetom...i na tome im neizmerno hvala. 

Evo baci oko ovde.

 

 

Taj podatak...41mm ti neće biti dovoljan. Uz dužinu cevi imaćeš (bar) još jedan problem, a to je kačenje kočionih čeljusti. Za novije GSXRove je mahom radijalnog tipa...dok je kod GSRa klasika. Ok, može samo cev da se zameni, ali mislim da je teže kupiti to posebno. Još će najbolje biti da uzmeš komplet štapove i sve mi se nešto javlja, pošto svi opasno recikliraju, da će tu da legne nešto starije...nešto od SRADa ili te generacije.

Podeli na kraju svoj rezultat...retko se to ovde radi. Većina samo pita i traži rešenja.

Neko čak bezobrazno i pretenciozno, ako može volšebno u par reči da se reši problematika.

Sreća pa nisi stavio hitno...velikim slovima sa bar 3 znaka uzvika.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja