Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

Cao cao, nov sam ovde i vidim da ima aktivnih ljudi od kojih mogu dobiti adekvatan odgovor na moje pitanje koje moze dosta uticati na moju odluku za kupovinu nove jahalice. Evo o cemu se radi, sedim kuci i gledam oglase za motore i naletim na neki sachs-peda RR(nije zvanican naziv jer motor jos nije u prodaji tako da ne mogu da dodjem do zvanicnog naziva tog motora) https://www.polovniautomobili.com/motori/11202856/peda-rr. Motor je 125ccm i 4t+ 2 god. garancije tako da verovatno nema los zvuk... daju ga na rate bez kamate sto me je i privuklo i ispadne me dzabe kad podelim na neke rate, a ono sto me koci jeste sto  ja znam sta je peda jer sam vozio pedu(skuter) neko vreme i nije mi nesto prirasla za srce. Poceo sam na obuku za A2 tako da mi u obzir ulaze i neki malo jaci motori... iskreno mi ne treba da bi jurcao gradom i glumio nekog mangupa... zato mi je nekako za oko zapao Aprilia Pegaso ili pak bmw f600gs sad ima i razlika u ceni pegasa i bmw-a... sad me zanima ako neko iskusan moze da mi kaze ako se odlucim ipak na 125 dal je bolje uzeti pegasa koji je star sigurno jedno 20ak godina ili ovu pedu? pozz :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Nemoj otvarati vise tema, vidimo mi dobro..

Kupi bmw i budi miran par godina. 

Aprilija je takodje ok. 

Sa njima mozes na put sa curom sa ovom Pedom mozes sano da zujis po gradu,za sve ostalo je slabasna.

 

A ako bas oces 125. Bolje kupi ovo. 

Ovaj Suzuki je na prodaju. 

https://www.moto-berza.com/moto-vesti/preradjeni-motocikli/club-125---cafe-racer-stvoren-u-vrscu/

Sa njim bi bar bio smeker. 

 

5a8c73c44f280_Club125-1.jpg.60ea5e924afa842c199af42608ada2bc.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Vidi 1500 e nije bas neki fond za motor ALI

za te pare mozes naci lepog Bandita 600 recimo. 

Motor se kupuje prema tvojim afinitetima i potrebama. 

Ako si gradski momak. Bandit je pravi izbor. 

Ako bi na put po Srbiji moze i Bandit a jos bolje F600gs ili Pegaso, 

Imas ih i na A2 kilovatima tako da mozes da biras prema tvojim potrebama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Ako mora kupovina na rate onda kupi Pedu. Ako mora 125 ccm pogledaj neku Yamahu YBR 125 ima ih polovnih, pre bih uzeo polovnu jasminu nego novog kineza, bmw i pegaso 650 imaju istu masinu Rotaksovu, bandit 600 4 cilindra, cetri svecice. 4 karburatora. 3 seta plocica itd. Ako su pare problem juri yamaha ybr 125, jedan cilindar, uklapa se u cifru koju si zamislio, smesna registracija i odrzavanje. Ako pare nisu problem onda sta nadjes i sta ti se svidja a moze da se vozi sa A2, samo pazi da je motor vec bio registrovan ovde, ili da prodavac ima AMSS uverenje ako je iz uvoza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Pošto spominje pegazo i bmw, u toj kategoriji je i suzuki freewind,u Americi vidim vrlo hvaljen motor ( i kod nas ga dosta ima pa nek se jave vlasnici)...pouzdan fun bike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

Ljudi izbegavaju Sprint Princ zato što je nepouzdan i zato što ima loše vozne karakteristike. Uvija mu se ram i viljuške na svakoj krivini, zadnju kočnicu kao i da nema, odvijaju mu se šrafovi sami, lanac se tegli kao žvaka, svetla su mu loša, gume su mu plastične, delovi mu otpadaju sami, korozija ga jede kao da je od čokolade ....

 

Da ne bude zabune, nisam hejter nego imam to đubre u garaži, sramota me i da ga stavim u oglase jer bi se osećao kao da sam prevario nekog iako je u svakom trenutku opet popravljen i tehnički ispravan dok ne kreneš negde sa njim. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Je l ovaj Peda rr jedan ili dva cilindra? Gledam ovaj oglas sa postavljenog linka, piše jedan cilindar a na slikama dva izduva i to bogami poveća, kao na nekim motorima većih kubikaža. Ako je samo imitacija onda ga baš preteraše, ionako deluje previše uglađen na izgled, a što je spolja gladac iznutra obično bude nešto drugo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

@AndjeoPakla pa vidi ja sam gledao na oficijalnom sajtu pede karakteristike ovog motora i nisam ih nasao zato sto motora uopste nema. Medjutim posle toga sam zvao novi sad(coveka koji ih uvozi) i raspitao se zasto ga nema na sajtu i to. Covek mi odgovorio da je nov model i da u prodaju idem tek za 15 dana zato ga nema ali ce ga biti i gledam druge motore svaki motor koji ovaj iz novog sada nudi nije jaci od 125 a peda nudi i u varijanti od 250 i ako se ne varam 350 nisam siguran sad cena uopste nije losa za takav motor i ako sam svestan da je sminka.. pa me zanima jos da li je neko kupovao tako motor preko(italija) nov i uvozio ga ovde? I koja je procedura posto mi je 125 nesto slabo za takav maskicu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja