Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem lanac, tacnije dva

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Svratio do radnje koja lance drzi, do 14h radi tako da sam opet vrata "poljubio"... Stoji reklama na vratima www.visiontrade.rs pa koga zanima kontakt ili je radoznao neka pogleda :)

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin
Pre 22 sati, N.F.S. je napisao:

Svratio do radnje koja lance drzi, do 14h radi tako da sam opet vrata "poljubio"... Stoji reklama na vratima www.visiontrade.rs pa koga zanima kontakt ili je radoznao neka pogleda :)

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Zvao sam. Italijanski 530 sa O ring gumicama oko 4000 din metar ako nekoga zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin
Pre 10 sati, sasa ns 1 je napisao:

ako lanac ima 120 linkova dugačak je 190 cm.Neznam kakav je kvalitet ali nije baš ni džaba

To sam i ja pomislio, za taj novac ima neki "proveren" lanac. Ja sam pozvao da proverim cenu jer ne planiram zamenu lancanika pa necu skup lanac da stavljam nego neki jeftiniji ako nadjem pa koliko predje, s tim sto opet ne mogu ni neki obican na metar pa da razmisljam hoce li svakog trenutka da pukne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Sutra stize ulje i trebalo bi sutra da bude registrovan. Jos lanac ostaje da se "prikrpi" i voznja moze da krene. Kasnim sa otvaranjem sezone ali bolje ikad nego nikad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

U MRG Moto shopu, mislim da je bilo 11 950 sa postarinom JT lancanici i DID 530VX, s tim sto su mi greskom poslali prednji lancanik sa 14 a hteo sam sa 16. Nisam hteo da vracam ovaj od 14 nego sam uzeo plus sa 16 jer sam za dva zuba uzeo manji zadnji pa sam mislio da imam oba za probu. Ali sam zadovoljan sa 16/48 tako da je ovaj 14 visak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sa 14 napred mozes da vozis u velikom prenosu na malom gasu... Drasticno se poveca snaga sa dva zuba manje! Treba vise obrtaja za vecu brzinu ali zbog dosta snage saltuje se ranije... Za grad vrh, pazi u prvoj koliko gasa dajes (ako stavis 14z lancanik)

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Ljudi mnogo se cuje lanac kada guram motor? Do ceka moze da bude? Spojnica nije pretegnuta, radi lepo i lako, nov i lanac i lancanici lanac sigurno ide 2 cm gore dole mozda i vise. Koliko vidim tocak nije ukosen. Dal da ga olabavim malo? Cuje se vise nego stari, bas sam se smorio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja