Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia rs 50

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: VrNne
  • Motocikl: Sprint maxx

Sta mislite o ovom motoru dali ste vozili na sta trebam obratiti paznju prilikom kupovine motor koji sam gledao na oglasu ima mallosi kit na 80cc i deltoro karburator dali je to dobro 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

2t?

Probas kako pali vruc,ako pali dobro i ide dobro,onda je trenutno ok. Ako teze pali vruc onda je pri kraju.

Taj kit je ubacen na 80ccm,jer je verovatno prethodni klip i karike sagoreo cilindar,pa je ubacen kit,izmenjano sve.

Imaj na umu da to prilicno trosi(ako ti je bitna potrosnja)

Inace,lepo motorce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: VrNne
  • Motocikl: Sprint maxx
pre 9 minuta, miksamgm je napisao:

2t?

Probas kako pali vruc,ako pali dobro i ide dobro,onda je trenutno ok. Ako teze pali vruc onda je pri kraju.

Taj kit je ubacen na 80ccm,jer je verovatno prethodni klip i karike sagoreo cilindar,pa je ubacen kit,izmenjano sve.

Imaj na umu da to prilicno trosi(ako ti je bitna potrosnja)

Inace,lepo motorce

Dali ce sa tim kitom da predje dosta kilometra potrosanja mi nije toliko velika ste do 5 ili 6 litara i koje ulje sipati za mesavinu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

@Nikola krstic ja sam vozio apriliu rs '91 pre jedno 5 godina 50cccm sa kitom od 80ccm, mogu ti reci da je motor neunistiv. Jedina zamerka je sto se mnogo lose cuje al jbg 2t je mala kubikaza... a druga zamerka je sto je znao da pusi na auspuh go besan kad ga dzibris... al sto se tice brzine i snage je u klasi 125 lagano... do duse nije mi radilo paljenje na alneser jer sam ja bravu raskomadao jer mi cale bio zaplenio kljuceve zbog dozvole koju nisam imao pa sam ja razvalio bravu i palio ga na gurku i na -10 je palio na 3 metra bukvalno tako da mislim da je ti to je to dobra kupovina! Srecno 

ps: postavi neke slike ako uzmes  :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: VrNne
  • Motocikl: Sprint maxx
Pre 3 sati, sicilijano je napisao:

@Nikola krstic ja sam vozio apriliu rs '91 pre jedno 5 godina 50cccm sa kitom od 80ccm, mogu ti reci da je motor neunistiv. Jedina zamerka je sto se mnogo lose cuje al jbg 2t je mala kubikaza... a druga zamerka je sto je znao da pusi na auspuh go besan kad ga dzibris... al sto se tice brzine i snage je u klasi 125 lagano... do duse nije mi radilo paljenje na alneser jer sam ja bravu raskomadao jer mi cale bio zaplenio kljuceve zbog dozvole koju nisam imao pa sam ja razvalio bravu i palio ga na gurku i na -10 je palio na 3 metra bukvalno tako da mislim da je ti to je to dobra kupovina! Srecno 

ps: postavi neke slike ako uzmes  :))))

A ima li nekih problema ovaj novije godiste i dali taj motor posto i ovaj sto kupujem ima 80cc dali moze da ide kao skuter od 125cc.stavicu slike kad ga kupim ali tek tamo maja zato sto mi tad otac dolazi iz nemacke pa zato..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

Msm da nema... trebalo bi da su isti to agregati ma motorcic je neprejebiv. A sto se tice toga dal ide kao skuter, ide tu su negde mene(85kg) i drugara (120kg 203cm) vukao jedino 90 na ravnom pored sajma 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 744 postova
  • Lokacija: Lazarevac
On 2/18/2018 at 20:37, Nikola krstic je napisao:

Nije mi toliko bitna potrosnja dali ce sa tim kitom da predje vise kilometra..

...ne gine ti menjanje klipa,pre ili kasnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja