Jump to content

Moto Zajednica

GSXR K6 vs K7 vs K8

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Hornet 900

Pozdrav svima, 

Da li neko dobre volje i slobodnog vremena može da mi objasni razlike izmedju Suzuki GSX-R K6 i K7, takođe i K8.

Koliko sam čitao na netu, K6 i K7 se razlikuju samo po boji? Da li je to jedina razlika? Dok K8 ima dosta poboljšanja, kao i sam vizual motora sa prednjim nosem.

Hvala najlepše!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Hornet 900
Pre 2 sati, hard_rock je napisao:

k6 vs k7 samo kolor sema.

k8:
Revised chassis, new exhaust system, tweaked and remapped fuel injection system and new paint schemes.
 

ABC mode i još neke stvarčice. Za njega ima dosta info-a na internetu, ali za ova dva gore, jako slabo :) Hvala ti na odgovoru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

K6 i K7 600-750 ako na njih mislis,razlika samo u kolor semi,K8-L0 noviji model,po meni najlepsi koji je Suzuki ikad napravio,poboljsanja su ti vec rekli u predhodnim postovima u odnosu na K6-K7,jedino mi jos pada na pamet druga pozicija reglera u odnosu na predhodni model,ali ipak jos uvek na pogresnom mestu,govorim iz iskustva,imao sam ih oba i na K7 mi je 2 puta crkavao regler a na K8 jedanput,fabricka mana ovih modela,sve dok nisam na K8 premestio regler ispod donjeg trougla prednje viljuske i nikad vise nije bilo problema sa njim.Moj licni utisak je da je K8 za nijansu finiji motor mozda zato sto su repamirali CDI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Imao i K6 600 i K7 600, razlika samo u kolor šemama koje su izlazile tih godina.

Motor bum napravio u to vreme, mada danas teško naći dobar primerak ali mislim da ih ima

Jedina mana položaj reglera koji crkava jer je postavljen na lošem mestu, naravno posle odreženog vremena. Imajući u vodu da je k6 danas star već 13 godina, mogu se očekivati i ostali kvarovi, ali da ne ispadne da plašim, samo sam realan u pogledu polovnog motora od 10+ godina

Što se tiče 750ccm3, to je već druga priča, 150ks, najbolji odnos i odziv, kako na malim obrtajima, na većim d ane pominjem. Imao sam K9 750 on je drugačijeg izgleda od pomenutih ali 750 prava mera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja