Jump to content

Moto Zajednica

Šator dvoslojni za 2-3 osobe

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Prodajem dvoslojni šator koji sam na početku prošle sezone kupio na aliexpress-u, korišćen 2 x 7 dana u toku leta. Ne mogu da nađem tačan oglas i ime, ali je bio među kvalitetnijim modelima.

 

Karakteristike:

  • Dimenzije: 200 x 180 x 125 cm
  • Dimenzije sklopljenog: 50 x 14 cm
  • Težina: 2kg
  • Materijal:Oxford PU3000 (spoljni sloj i dno)
  • Dva ulaza
  • Mrežica za komarce
  • Prozori za luftiranje
  • Aluminijumske šipke
  • Brze kopče za postavljanje
  • Zavareni unutrašnji spojevi materijala
  • Poseduje kočiće i kanape za zatezanje

 

Šator je dvoslojni, predviđen za tri osobe, ali je komotan za dve sa stvarima. Vrlo brzo i lako se sklapa, i vrlo je kompaktan kad se sklopi, bez problema staje u givi maxiu. Nije za neke ekstremne uslove, ali je za leto odličan i zahvaljući ulazima sa dve strane, odlično se luftira, ne kondenzuje i može da se spava u njemu i po jakom suncu. Isproban i na kratkotrajnom letnjem pljusku, drži bez problema. 

Šator je odličnom stanju i uvek je korišćen sa podlogom ispod njega, nikad nije pakovan mokar i slično. Jedini nedostatak je to što sam slučajno na dnu napravio 2-3 milimetarske rupice tako što sam povukao po njemu punu givi maxiu na strani gde su šarke. Nalazi se negde na pola puta od ivice ka sredini šatora, ne utiče nikako na funkcionalnost, ali kome baš smeta može vrlo lako da zalepi, tj zakrpi. Postaviću sliku tog dela kad budem imao vremena.

 

Ja ga platio 80$, za forumaše cena 40e. Cena je fiksna bez zamene.  Kontakt na PP ili 064/2288414, Petar

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Evo slika šatora i oštećenja. Šator je potpuno čist, prebrisan sredstvom za dezinfekciju, kao nov je. 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja