Jump to content

Moto Zajednica

Tuzla

Recommended Posts

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Imam poziv na zimsku zurku MK.Tuzla.Nisam nikada bio tamo pa da pitam.Da li  je neko bio i kakva je situacija ?

Hvala unapred na odgovorima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 960 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Pa ako te neko od clanova kluba zvao,znaci imas i neku garanciju valjda....  Sa bajkerima ne bi trebao da imas problema..,e  sad ako naletis na nekog ekstrema,sto je malo vjerovatno,onda si baksuz,al bas!!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako bas naletis na nekog extrema, nadaj se da mu je manji od tvog, pa ga izazovi na crtu sa svojom "hiljadarkom", bilo CBR-kom, bilo Varaderom. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Stvarno nisam politički korektan i gdje mislim da se ne bih osjećao prijatno to i kažem..Ipak, u Tuzli nikad nisam čuo da se desilo ništa slično, i osjećam se sasvim komforno..Domaćini su vrh, ove godine drug jedan sa kapije im je počeo vikati da je dao 50 km popu da zvoni svakih pola sata (preko puta jezera gdje se održava susret se nalazi crkva), naravno komedija je nastala ...A inače u cijeloj Federaciji Tuzla ti je najcivilizovaniji grad, to ti garantujem... Bilo je još kolega odavde na susretu, mogu ti potvrditi to... @draki @K_A_W_A njih sam vidio npr :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Cesto odem motorom tamo preko leta. Cisto da obidjem svoj bivsi kraj. Nikad nikakav problem. Motor sam uvek parkirao kod zgrada gde sam nekad ziveo i gde je sada 100% muslimansko stanovnistvo. Niko mi nikad nije dirao motor niti zagledao.

Sve u svemu u gradu gobra klopa, zanimljiv stari grad, lepa slana jezera. Izgradilo se dosta od pre rata. Jedina razlika izmedju tad i sad je sto je sad grad dosta prljaviji.

 

Evo jedna panorama slanih jezera i okoline. Slika je malo veca pa sacekaj da ucita (rezolucija malo veca od 15000 sa 4000 pixela)

5a872bb833186_Tuzla02.thumb.jpg.a1366fc76770489067784b7a83c3a780.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Bio sam ja u Tuzli letos, odlican moto susret, nikakvih problema nema. Bilo je bas dosta likova iz Srbije. Evo par fotki sa pocetka, dok su polako dolazili gosti.

IMG_0029.JPG

IMG_0037.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3494 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Bio i ja letos na skupu (skoro tri dana), super provod i organizacija. Šetao po gradu i zalazio po kafićima i kafanama sa prslukom i oznakama 63. Padobranske Brigade.

Ljudi se raspitivali jel ta jedinica još uvek postoji, neki častili pivom, nijedan loš doživljaj.

Kolege iz moto kluba Gornja Tuzla komentarišu kako je dobro što nismo bili dobri strelci tokom rata, jer da jesmo ne bi sada pili pivo zajedno.

I sledeće godine obavezno ponovo idem.

20170909_122232.jpg

20170909_121452.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Sto se mene tice, ne zna se sta je bolje dal susret dal zurka :) Clanovi MK Tuzla su vise nego dobri domacini i svojski se potrude da naprave veliku stvar :) 

 

Nazalost ove godine necu moci ici na zurku ali zato susret ne bih propustio ni za sta na svijetu :)

 

P.S. Bog je rekao da je grijeh ko ode u Tuzlu a ne ode u Limenku na cevape :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Što se tiče žurke,nisam bio,ali skup ne propuštam.Dobri domaćini,dobra lokacija.....i ćevapi što kaže Draki.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Pre 11 sati, SlobodanR1 je napisao:

Prva polovina septembra

hvala ali ne valja mi :( daj ideju neki za drugu polovinu augusta. Herceg Novi je vec rezervisen, ....drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ako mi padne na pamet šta javim :) Ja to u letu, kad vidim da iskoči nešto zanimljivo sjednem na bajk i dođem :) ..ti si malo dalje pa moraš da planiraš

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre sat vremena, vortex4borg je napisao:

hvala ali ne valja mi :( daj ideju neki za drugu polovinu augusta. Herceg Novi je vec rezervisen, ....drugo?

 

Tacna informacija je da se Moto skup u Tuzli odrzava svake godine u isto vrijeme, a to je drugi vikend u Septembru mjesecu. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 55 minuta, Utjerivac je napisao:

 

Tacna informacija je da se Moto skup u Tuzli odrzava svake godine u isto vrijeme, a to je drugi vikend u Septembru mjesecu. :moto3:

Hvala ali to mi nikako ne odgovara ove godine. Sledece .... ko zna ...... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Pre sat vremena, SlobodanR1 je napisao:

Ako mi padne na pamet šta javim :) Ja to u letu, kad vidim da iskoči nešto zanimljivo sjednem na bajk i dođem :) ..ti si malo dalje pa moraš da planiraš

Moj generalni plan je da sam u drugoj polovini Augusta u juznu Srbiju. Okolina Uzice, Ivanjica, Mokra Gora pa nadole prema HN preko BiH (Visegrad, Foca, Bileca i Trebinje).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja