Jump to content

Moto Zajednica

Sajla za brzinu Honda Transalp XL600V -95 godiste

Recommended Posts

  • Sir, 147 postova
  • Lokacija: Subotica Srbija
  • Motocikl: Honda Transalp XL 600 iz 95te

Pozdrav svima sto vozate Hondice TA , otisao mi je vrh sajle za brzinu na kraju gde je vila ona s dve stranice jedna se polomila , iako jos vrti al dokle....? Sta da se uzme originalnu hondinu za 35E ili moze Yoki za 25E ili neku drugu vrstu za 10E , valjda 35 o zilnih ??? Dali je velike razlika medu originalnim japancem i ovih drugih vrsta? Ovo mi je drzalo od 2010 te do sada 2018 ta . Sajla za kvacilo mi je isto na pola istrosena tako da i nju moram menjati . Znaci trebaju mi dve nove sajle :) ukratko i carape ( harmonika na prednju vilu , fi 57 donji deo , sad sam metnuo neku carapu koji lici mi na neki jeftin kurton , tanku plastiku , dobio od naseg jedinog na dakaru za 20 E , kvalitet znj . Vidim na kup -prodajem ima za 1200rsd , pa 2500 pa i za 4500 . Predlozi??

Inace sad smo odradili Veliki servis na masini u SU kod Rolanda i jako sam zadovoljan ide ki smuk , kotrlja se bessumno! zamenio ulja , filtre ( ulje vazduh) , sva kociona ulja naprid nazaj , prednje ploce,  antifriz, jos mi ostale sajle samo!

DSCN2420a.jpg

DSCN2441.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX

Mislim da @SrdjanTT ima resenje za sve tvoje probleme.Ako ga nema na forumu evo ti broj pa ga kontaktiraj 0692220970 ;)

Drugu je radio sajlu za trandzu i vrsi posao vec 2 sezone bez problema :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ja sam ovde radio sajle,odlican kvalitet za malo para,urade na osnovu uzorka

Dalje,kad sam prodao transalpa dao sam i sve rezervne sajle koje sam porucio iz Louisa,Sekula mi doneo- vidi u Louisu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja