Jump to content

Moto Zajednica

Namasde

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa
On ‎13‎.‎2‎.‎2018‎. at 23:05, Mato je napisao:

E1F96F92-0688-4911-9004-15272A02A235.jpeg

Kako dobra fotka...  za poster za ove BMW-aše :) Dobro nam došao Mato :sampion:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Švabija
  • Motocikl: Sve Skupa oko 15000 ccm
On 13.2.2018 at 23:02, Mato je napisao:

Hmmm, razumijem , stvarno kad se promislim koliko foto i videomaterijala se dosada skupilo na putovanjima, mogo bi napisati ne roman, knjigu deblju od biblije i sastaviti film za oskara. 

Sve je to ok i interesantno al ipak volim bolje da vozim nego da pisem. 8D9A3D49-F5FA-4DD9-98FC-2884702A4E5F.thumb.jpeg.26802c38135df3cb818c74a15323c4a5.jpeg

B708C124-D4FC-4DFC-BCA3-45AA7DE3A6E2.jpeg

 

07DC7E5F-F37B-4B29-8B2D-3DB2BEA2EBE7.MOV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3935 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

U tom članku piše da u tvojoj garaži ima 8 motora...
Koji su to sve motori?



Vozim motor a nisam bajker.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3935 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Pravi motorista, neka ih bude još a kad garaža postane tijesna ti ju lipo proširiš...


Vozim motor a nisam bajker.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Gledam, razmisljam... Koliko banki treba da opljackam da bih ovo ostvario...? Svaka cast! Ja za sad od "extremnih" stvari vozim samo FIM Rally-e i to sve redje, takvi su mi uslovi ali ovakve stvari sanjam, a ni vozni park mi nije u najboljim godinama...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Švabija
  • Motocikl: Sve Skupa oko 15000 ccm

Za ovo ti netreba puno, samo dobra volja a posto sam i ja vec godinama clan FIMa tako da ce bit prilike da zajedno koju i popijemo skupa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Za ovo ti netreba puno, samo dobra volja a posto sam i ja vec godinama clan FIMa tako da ce bit prilike da zajedno koju i popijemo skupa
Pa dobre volje sam oduvek imao i previse ali bez, za moj pojam, dobre kolicine novca se nije moglo...
Ovo je zadnji, "veci i dalji" dogadjaj u kojem sam ucestvovao:


A pre toga u Poljskoj 2012-e, ostala mi u mnogo lepom secanju - osvojio Italia Challenge...
Inace od Poljske mi se uslovi smanjili pa sam nekako nakrpio za Slovacku... Pre neku godinu je bila Svedska, to cu oplakivati valjda ceo zivot sto nisam otisao.

Nadam se da cemo negde popiti to pice. Ako se ja ne snadjem za neke ture pa se ne sretnemo, onda sam verovatno u Subotici i dalje pa...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3935 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Bosno moja Poharana pusta.

DSC05426.thumb.jpg.19fd8eeee6d3e9ea10ac2d52ab72ef9a.jpg

 

Komšo, dije ovo?

Daj sa rič dvi pojasni situaciju sa slike

 

LP iz splita

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Švabija
  • Motocikl: Sve Skupa oko 15000 ccm

Negdje u Bosni, a gdje da ti budem iskren ni sam neznam , tu sam vozio od jutra offroad i bilo je stvarno interesantno, nigdje nikoga na puti niti u blizini dok nisam stigo do ove zabrane, barikade i crvene zastave a sta ona znaci to nam je svima jasno , parkiro sam motor i otiso do gospodina koji je virio iz bunkers, reko mi je da za sljedeci paar minuta necu moci proce posto ce da bude detonacija , miniranje , hajd reko nije problem , otiso sam do motora i iznenada kad je to zdrmalo majko moja mila oborilo me je nazemlju i nisam nist cuo vise , kazem ja ovom zemljaku u bunkeru reko sta bi ovo , rece on to tu skupljaju mine iz citave bosne sto su ostale od rata pa ih tu unistavaju posto je daleko od gradova i sela , sve je to ok al ja sam mislim da se ta detonacija cuje i do Sarajevoa kolko je jaka . Uglavnom to mjesto gdje sam sliku napravio i vidio na kameri gps koordinate se nalazi negdje u okolici Bosanskoga grahova !!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja