Jump to content

Moto Zajednica

Delovi za buduci Jawa chopper

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Pozdrav ljudi!

 

Posto radim preradu jawe u nesto sto bi trebalo da bude low-cost varijanta copera, ocajnicki mi trebaju sledeci delovi: blatobrani (oba), rezervoar i prednja viljuska.Trebaju jos neke sitnice ali ovo je hitno.

Marka nije bitna samo da mogu da se napasuju.Bitno je samo da imaju sto ovalniji, oblik.Tu vazi deviza "sto starije to bolje".Mislim na godiste.Viljuska bi trebalo da bude up-to-date zbog ugradnje.Znaci, motor je `84, pa sta god pase.Kazu da moze od mz-a sa diskom, pa eto moze i to.

Blatobrane i rezervoar kao i mnoge delove od te jawe imam i ja, ali mi se oblik ne svidja pa moze i neka zamena, prodaja sta god, a viljuska mi je kriva pa mi zato treba druga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Auuuuuu brale pa sto me mucis sa tim rezervoarom, nemam ja para za to planinarenje  :( :( :(  Al bih ga napasovao,samo da se zna, vrlo rado.Cisto da bar znam koliko ga cenis?A sto se tice ostalih delova, ako te ne mrzi, daj neki spisak, nesto, neku cenu, pa da vidimo sta bi mozda bilo zgodno.Posebno me zanimaju komande(rucke) i blatobrani.cenim da prevazilaze moje trenutne finansijske moci, ali eto bar pitam.Mozda bude moj srecan dan ;D ;D ;D

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zemun

Pogledaj na nekom otpadu, mozda naletis na nesto sto bi te interesovalo. Pretrazi malo po forumu, mislim da se covek zove Gedza (otpad se nalazi u blizini BG-a ne znam tacno gde) i da ima dosta delova. Okreni malo i prodavnice (servise)  kineskih choppera, nikad se ne zna sta sve imaju od rezervnih delova (nekad imaju rasklopljene motore pa ti mozda prodaju rezervoar, blatobrane...), a cene bi trebale da su pristupacne. I naravno tu je www.louis.de gde mozes naci rucke, migavce, stop svetla, farove i slicno...

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Bgd.periferija
  • Motocikl: Uljara 750

Rezervoar je 100 jura.Ima tu jos zadnji tocak od Harleja sa gumom balonkom,pa volan drag bar precnika 25mm.sa ruckama,pozicije i.t.d.Samo polako uzivaj u preradi,kada zavrsis postane dosadno :)

 

post-2989-1287899623888_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Momci, jel moguce da bas niko nema neku viljusku za moju jawu? Dajte, bre,  moja je kriva, a sve mi stoji dok nju ne smontiram.standardna viljuska za jawu, ili neka kompatibilna sa sto manje budzenja.Ajd pliz...

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Znam ja jednog lika ali neznam koliko trazi da ga nazovem sutra pa ti javljam?Mislim da ima viljusku od twina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Znam ja jednog lika ali neznam koliko trazi da ga nazovem sutra pa ti javljam?Mislim da ima viljusku od twina!

Ajd` ziv mi ti pitaj pa javi.Nego, jedno glupo pitanje:jer u kompletu disk i kandza?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Imam prednju viljusku od Iz-a 350ccm. Mislim da odgovara Jawi. Samo sam uzeo opruge iz viljuske ali ti ih vec imas u toj iskrivljenoj. Proveri dal ti odgovara ta varijanta pa se javi.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Imam prednju viljusku od Iz-a 350ccm. Mislim da odgovara Jawi. Samo sam uzeo opruge iz viljuske ali ti ih vec imas u toj iskrivljenoj. Proveri dal ti odgovara ta varijanta pa se javi.

Pozdrav.

Hvala na predlogu drugar.Provera je u toku (ovde na forumu), pa cim neko ko zna znanje javi dal moze, uzimam.Ostala je jos samo jedna sitnica:koliko ti cenis druze to zadovoljstvo?Imas li jos sta od delova?Marka nebitna.Sto stariji to bolji ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Imam Jawu CZ 350 kupio sam vec drugi motor tako da ovaj prodajem.Prodajem je za 100e javi ako si zainteresovan.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Klicevac

evo ako ti nesto znaci. kod mene na tvinki su vile i tocak od transalpa, rezervoar od CZ, zadnji blatobran od MZ televizora i korman je od neke bicikle. ako ti treba neki savet tu sam! ;)

 

 

 

post-1383-12878996803971_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja