Jump to content

Moto Zajednica

Moto Mongolija 2017

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
On 1/21/2020 at 12:49 PM, nik_sa015 said:

dragi čitaoci i drugari... žao mi je što ne mogu ukrasti više vremena te sesti i pisati. 

I ovaj i drugi moji putopisi moraju svi biti napisani do kraja... Jer svi će se naći u knjizi koju polako pripremam. 

Nema šanse da umorna glava piše tekst koji će imati minimum kvaliteta, tekst koji će da nosi svojom notom humora, dozom tenzije, i količinom akcije kao u Bondovim filmovima. Tako se trudim da pišem. Više puta se desilo da napišem par strana i ostavim (namerno) da to odstoji koji dan. Onda pročitam i sve obrišem jer to nije to. 

Tako da... razumite. 

 

Hajde sada ako imas malo vise vremena za pisanje, mogao bi jedan lep tekst da se cita sa uzivanjem :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
On 11/20/2019 at 11:11 AM, Zuba87 said:

Хеј! Ако је човек рекао да ће завршити путпис(е) за коју недељу, завршиће! 

Нема потребе да га подсећате на сваких годину дана!

 

:)

Godinu dana kasnije... :lol2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Naš drug. Brat. Prijatelj. Otac. Napustio nas je noćas. Otišao je da vozi na nekom drugom svetu. Na Balkanu svako ima nekog svog Bosanca. Mi smo imali sreću da smo imali najboljeg. Dejan Isaković Bosanac, umro je noćas u Šabačkoj bolnici od Covida. Putuj dobri moj. Iskreno saučešće porodici.1c3e0b582f10c72fa6790e77ed49b3f9.jpg

Sent from my SM-G9980 using Tapatalk



  • Tužan 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Sahrana Dejana Isakovića Bosanca će biti u nedelju 04.04.2021 u 13h na Letnjikovačkom novom groblju u Šapcu. Motociklima ćemo ga ispratiti na poslednje putovanje

Sent from my SM-G9980 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: FZ 1SA ; FJR 1300SA

Najdublje saucesce porodici ! 

Cela moto zajednica izgubila je dobrog  coveka i prijatelja i iskrenog ljubitelja naseg nacina zivota ...Nek mu je vecna slava 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Počivaj u miru dobri čoveče. Neka su ti čisti i ravni putevi nebeski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

             Kada ovakva vest rastuži nekoga ko Dejana Isakovića nikada u svom životu nije sreo ni upoznao, onda mogu samo pokušati da zamislim koliko je, u ovom trenutku, teško njegovoj porodici i prijateljima. Sa par reči šaljem vam najiskrenije saučešće i podršku da danas u ovim teškim trenucima pronađete u sebi snage za poslednji ispraćaj na put dostojan Dejana Isakovića Bosanca.
            Da li ste čuli nekada da je umro Čiko, prijatelj i saputnik strip junaka Zagora? Pa niste i nećete nikada čuti jer junaci iz takvih priča ne umiru, kao što ne može umreti ni Bosanac iz Nikolinih putopisa. Živeće isto vedar i nasmejan dok god se priče o njemu budu čitale i prepričavale, jednako spreman i uvek raspoložen da zajaše svoju "svetu kravu" i stilom "oktopoda" ili širom raširenih ruku, odveze ka svojoj slobodi. Tragove njegovih guma ne može prekriti pesak Sahare ni pustinje Gobi, oni se jasno vide danas kao što će se jasno videti dok god traju priče i sećanja na Bosanca.

 

SmartSelect_20210404-084032_Chrome_copy_596x661.jpg.faed526ebbf83666dd06ead73592f8b9.jpg

 

  • Sviđa mi se 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja