Jump to content

Moto Zajednica

Honda Integra 700/750

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Beverly 250

DA li neko od forumasa ima ovaj motor ili je vozio.. Voleo bih da pise nesto o njemu, sobzirom da na forumu nisam nasao tda procitam o tome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Sjajna masina. Robo menjac, ide ko besan, definitivno na mom spisku za kupovinu u buducnosti. Mana je da ispod sica ima mesta jedva za novcanik :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
On 9/27/2018 at 4:59 PM, Boban032 said:

Obrni, okreni vratih se integriemoji4.pngemoji4.png1950124a30fa4f64baa1ed1dc4c1b03d.jpg95d939287ae0eefb503eee9b0eeac2fe.jpgc100fba6c14ab000e265d74d06b596b6.jpg1fbc679896194051bb00c37458bd9dc8.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Lepo sam ti rekao da je bolji od X-adv. :) I prethodni koji si imao je odličan. ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Bio sam danas do Technodroma u Beogradu, imaju dve lepe crne integre 700.Jedna cak ima i Leo Vince izduv, ali ja sa mojih 190cm visine udaram kolenima o plastiku ispred nogu bas kao i kad sam seo na Forzu 300(stari model) tako da je, nazalost, otpisana kao moj sledeci motor.

Inace su obe na prvi pogled u jako dobrom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

potpuno si me razočaro ,i ja sam 190 cm.Jel to zato što klizneš napred zbog sedišta ili ima malo mesta.Ja sam jedva našo jednu pedeseticu i na njoj imam mesta još 20 cm i ne klizim.

Što se tiče integre nekadašnji Velentino Rosi bivše Jugoslavije je bio Ivan šola koji je pre par godina ostavio motocikle i prešao na integru.Kaže čovek ovo je dobro pa valda mu treba verovati.

Kolko para te crne integre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 4 sati, Novak Lazovic je napisao:

Bio sam danas do Technodroma u Beogradu, imaju dve lepe crne integre 700.Jedna cak ima i Leo Vince izduv, ali ja sa mojih 190cm visine udaram kolenima o plastiku ispred nogu bas kao i kad sam seo na Forzu 300(stari model) tako da je, nazalost, otpisana kao moj sledeci motor.

Inace su obe na prvi pogled u jako dobrom stanju.

Ufff to je ono sto meni treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021
2 hours ago, sasa ns 1 said:

potpuno si me razočaro ,i ja sam 190 cm.Jel to zato što klizneš napred zbog sedišta ili ima malo mesta.Ja sam jedva našo jednu pedeseticu i na njoj imam mesta još 20 cm i ne klizim.

Što se tiče integre nekadašnji Velentino Rosi bivše Jugoslavije je bio Ivan šola koji je pre par godina ostavio motocikle i prešao na integru.Kaže čovek ovo je dobro pa valda mu treba verovati.

Kolko para te crne integre

Cena je ista za obe, 4850e, s tim što na jednoj treba zameniti gume ali ta ima fabričke grejače ručica i original kofer.Inače čim sam seo i pomerio se nazad u sedištu koliko sam mogao, imao sam možda 2cm do plastike ispred kolena.A to znači prva neravnina, rupa i sl. i obavezno udaram kolenima u plastiku.Jbg i ja sam se razočarao jer mi se kao koncept mnogo dopada.

Imaš ih obe na polovnim automobilima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja