Jump to content

Moto Zajednica

Honda Integra 700/750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Bice za neki dan kad se opere i od mene slika, ista je boja.
A na proleće premijera sa novim nalepnicama. :sampion:

Video sam, samo je tvoja novija i imas tamne felne.Na suncu ubedljivo najlepse izgleda boja jer ima kristalcice koji se presijavaju i najlepse vide na suncu.Ove nalepnice sto si slao ovde su lepe.Ja planiram da uzmem jedan vizir kraci crni da imam, jedino sto je original oko 150e a na aliju takva kopija je oko 50e pa se tu dvoumim ali sa njim je Integra bukvalno kao neki r motor spreda, ubija kako joj stoji.I mnogo je lepsi rep motora kada se promeni nosac tablice to isto ima na aliju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Bas je lepa, daj jos koju.

Evo nego ajde i ostali dajte c061143ed125eefa4b68e1002e2a1b5e.jpg
720ae1419c4f0c0abca688eb319c4a0b.jpg
3860fcad5b5e8dc5ff6fa086bfae5361.jpg


Evo i dve po danu slikane..

5083ac5a6d0206950d0ab2c26d66d093.jpg
080a36968d2c30ada7793cf7ec77a969.jpg

Jedna sa boka slikana..


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400, 2004; Honda Integra NC750D, 2019;

Konačno sam uklopio obaveze i preuzeo danas motor od @Satelis. Drugi motor sa sređenim amortizerima plus osećaj pri kočenju mnogo jači i sigurniji.

Šteta što sutra zatvaram sezonu pa tek uživanje na proleće. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400, 2004; Honda Integra NC750D, 2019;
On 11/18/2021 at 10:32 PM, tanex said:


Video sam, samo je tvoja novija i imas tamne felne.Na suncu ubedljivo najlepse izgleda boja jer ima kristalcice koji se presijavaju i najlepse vide na suncu.Ove nalepnice sto si slao ovde su lepe.Ja planiram da uzmem jedan vizir kraci crni da imam, jedino sto je original oko 150e a na aliju takva kopija je oko 50e pa se tu dvoumim ali sa njim je Integra bukvalno kao neki r motor spreda, ubija kako joj stoji.I mnogo je lepsi rep motora kada se promeni nosac tablice to isto ima na aliju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja jurim Givi vizir širi i viši da me dodatno štiti:

WWW.GIVI.IT

Discover the GIVI accessories that best suit your taste and your needs!

 

Jeste mnogo lep ovaj kraći:

WWW.GIVI.IT

Discover the GIVI accessories that best suit your taste and your needs!

 

 

Ali meni je bitnije da me dodatno štiti jer sa ovim malim baš ćeš biti na udaru vetra.

Imaš ovaj mali vizir na Motoland sajtu za 8.700 din.

 

 

Promenio član PrleUE
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Ja jurim Givi vizir širi i viši da me dodatno štiti:
WWW.GIVI.IT
Discover the GIVI accessories that best suit your taste and your needs!  
Jeste mnogo lep ovaj kraći:
WWW.GIVI.IT
Discover the GIVI accessories that best suit your taste and your needs!  
 
Ali meni je bitnije da me dodatno štiti jer sa ovim malim baš ćeš biti na udaru vetra.
Imaš ovaj mali vizir na Motoland sajtu za 8.700 din.
 
 

US $11.58 5% Off | Transparent Motorcycle Risen Adjustable Wind Screen Windshield Spoiler Air Deflector for Honda BMW F800 R1200GS KAWASAKI YAMAHA


Ja hocu da uzmem dodatak da imam kad idem negde dalje da stavim na fabricki kao zastitu, a za ove krace destinacije i po gradu bih nesto ovako.Mada i retrovizori su ful i lepo idu uz njega.

WWW.DEPRETTOMOTO.COM

Made of aluminium, the product is supplied with assembly instructions, supports and hardware fasteners. It applies without making any modifications to the motorbike.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Ауууу, данас седох на једну Интегру 700, ја као неверни тома прочитах овде све како ово није мотор за нас високе ал ајд ипак да пробам, након пробе ово дефинитивно није за нас повисоке и тек ни за габаритне, ја сам висине 194 цм и дужине ногу 93 цм и 155 живе ваге, још се повукох колико год могу назад и опет уби колена о пластику напред а нема шансе ни корман да смотам, корман ми на два сантима од мојих колена ... можда ако будем у прилици да седнем на неку Интегру 750, како видим тамо је та пластика мало увучена.
Испробах до сада свашта од тих повеликих скутера Kymco  400 и АК550, СYM 400 и 508, ево ова Интегра, XMAX и TMAX 300 и 500, ако и не ударим коленима о пластику опет мало места за скретање, корман директ у колено.
За сада ми једино два модела пашу што се тиче и распона и висине кормана да ми не удари о колена су Honda X-MAX 750 (ту ми се малко не свиђа цена али скутерче је брука миљенко) i YAMAHA Tricity 300 (која ми је ценовно за нов скутер прихватљивија) ... има још доста до пролећа за коначну одлуку.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2900 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

@ПИпезос Džabe gledaš, od novih skutera na našem tržištu, pored ovih što si naveo, odgovaraće ti samo još Beverly s 400.

To je kompaktan motorin, ali ima mesta da se smeste gabaritni vozači.

Agility 300 kao moj bi ti odgovarao dimenzijama, ali težak si previše brate :) pa onda ne može preporuka.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Ауууу, данас седох на једну Интегру 700, ја као неверни тома прочитах овде све како ово није мотор за нас високе ал ајд ипак да пробам, након пробе ово дефинитивно није за нас повисоке и тек ни за габаритне, ја сам висине 194 цм и дужине ногу 93 цм и 155 живе ваге, још се повукох колико год могу назад и опет уби колена о пластику напред а нема шансе ни корман да смотам, корман ми на два сантима од мојих колена ... можда ако будем у прилици да седнем на неку Интегру 750, како видим тамо је та пластика мало увучена.
Испробах до сада свашта од тих повеликих скутера Kymco  400 и АК550, СYM 400 и 508, ево ова Интегра, XMAX и TMAX 300 и 500, ако и не ударим коленима о пластику опет мало места за скретање, корман директ у колено.
За сада ми једино два модела пашу што се тиче и распона и висине кормана да ми не удари о колена су Honda X-MAX 750 (ту ми се малко не свиђа цена али скутерче је брука миљенко) i YAMAHA Tricity 300 (која ми је ценовно за нов скутер прихватљивија) ... има још доста до пролећа за коначну одлуку.
 

Integra 750 ima vise mesta ali nije to ne znam sta.Msm da problem mogu da ti rese nogostupi iliti “footpegs” koje ja imam tako da ne moras noge da stavis “skuterski” na onim plastikama vec ti stoje sa strane kao na bilo kom motociklu, to ti je npr kao NCX polozaj.Moj kum je 190+ i 130kg i moju 700 je vozio bez problema u tom polozaju pa eto mozda bi ti to odgovaralo.6260452eb4b7a19ea15a276811ac6b93.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
pre 13 minuta, tanex je napisao:


Integra 750 ima vise mesta ali nije to ne znam sta.Msm da problem mogu da ti rese nogostupi iliti “footpegs” koje ja imam tako da ne moras noge da stavis “skuterski” na onim plastikama vec ti stoje sa strane kao na bilo kom motociklu, to ti je npr kao NCX polozaj.Moj kum je 190+ i 130kg i moju 700 je vozio bez problema u tom polozaju pa eto mozda bi ti to odgovaralo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Видех у овој теми тај додатак, хвала још једном на за тај инфо, генерално ту ми је онда позиција која ме телом тера да се нагнем напред јер се ноге повлаче уназад, ја бих ипак оно за шта је и намењена позиција седења на скутеру као у столици а да то опет није класичан мотор типа неког крузера ... још једном захваљујем на одговору

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
pre 25 minuta, boza_kg je napisao:

@ПИпезос Džabe gledaš, od novih skutera na našem tržištu, pored ovih što si naveo, odgovaraće ti samo još Beverly s 400.

To je kompaktan motorin, ali ima mesta da se smeste gabaritni vozači.

Agility 300 kao moj bi ti odgovarao dimenzijama, ali težak si previše brate :) pa onda ne može preporuka.

Хвала @boza_kg рекох ја да има доста до пролећа па ће дотле и моја жива вага пасти ;) пре месец дана је било 164  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

Pa to je malo teze sto ti hoces ali srecno u potrazi..Ja danas iskoristio sunce za kratku voznjicu i brzinsku kaficu b4d1465ad4b87d20685a430d74fe22d9.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 5 sati, ПИпезос je napisao:

ја сам висине 194 цм и дужине ногу 93 цм и 155 живе ваге

Probaj (ako vec nisi) Malaguti Spidermaxa .... velki tockovi, alu ram, dupli trouglovi napred, vislje pozicioniran korman.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Ауууу, данас седох на једну Интегру 700, ја као неверни тома прочитах овде све како ово није мотор за нас високе ал ајд ипак да пробам, након пробе ово дефинитивно није за нас повисоке и тек ни за габаритне, ја сам висине 194 цм и дужине ногу 93 цм и 155 живе ваге, још се повукох колико год могу назад и опет уби колена о пластику напред а нема шансе ни корман да смотам, корман ми на два сантима од мојих колена ... можда ако будем у прилици да седнем на неку Интегру 750, како видим тамо је та пластика мало увучена.
Испробах до сада свашта од тих повеликих скутера Kymco  400 и АК550, СYM 400 и 508, ево ова Интегра, XMAX и TMAX 300 и 500, ако и не ударим коленима о пластику опет мало места за скретање, корман директ у колено.
За сада ми једино два модела пашу што се тиче и распона и висине кормана да ми не удари о колена су Honda X-MAX 750 (ту ми се малко не свиђа цена али скутерче је брука миљенко) i YAMAHA Tricity 300 (која ми је ценовно за нов скутер прихватљивија) ... има још доста до пролећа за коначну одлуку.
 
Suzuki Burgman 650 i rešen problem

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400, 2004; Honda Integra NC750D, 2019;

Juče iskoristio lep dan konačno da padne pranje i čišćenje i podmazivanje lanca. Parkirana da čeka proleće, ili ako bude kao početkom ove godine pred Božić toplo da sam se slatko navozao 2 dana.

 

IMG_20211128_201440_1.thumb.jpg.741889b21daee22e5a0dc80640f31b23.jpg

 

IMG_20211128_201457.thumb.jpg.94b22495dec6e4f4ba5a3219b3001d91.jpg

 

Nego, šta raditi preko zime sa pokrivanjem?

Imam od marta kupljenu ciradu iz Lidla, nijednom je nisam koristio.

Mišljenja su različita zbog kondenzacije od vlage, neko kaže da čak ni one skuplje cirade koje dišu ne vrede i da je bolje ostaviti ovako da pada prašina nego imati peckice od korozije.

Prethodne motore nikad nisam pokrivao, pa da ne napravim belaj sa Integrom a hteo bih da je zaštitim.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Ако стоји ту где стоји, у затвореном и на сувом што би је уопште покривао ... мада каже неколико мојих другара да се те лидлове покривке одличне

Promenio član ПИпезос

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1021 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Moji motori koji nisu vozeni zimi su bili bukvalno umotani u nekoliko ćebića, frotira, jorgana...(sve sto se naslo) :)

Zimovali su u garazi...ali bez grejanja..

Nikad nisam primetio da su dobili bilo kakvu tackicu rdje...niti je na njima igde bilo tragova kondenzacije nakon odmotavanja..

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400

Ako je motor suv, parkiran u suvoj prostoriji tipa podrum, garaza, ili neki vid zatvorenog prostora ne vidim mogucnost pojave korozije..

Moj skut je podrumu kuce, suva prostorija i pokriven ciradom iz Lidla da bi iskljucio bilo koju mogucnost grebanja, cackanja i prasine na kraju..

 

Ako @PrleUE nije zao da ovakav lep i nov motorin bude izlozen svim mogucim spoljnim faktorima onda…:ph34r:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
On 24.12.2021. at 13:10, SQTR je napisao:

Spremni za:hack:

 

Ал прелепа Хонда

Promenio član ПИпезос

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Kazi mi druge iskustva o hondi integra 700. 2012. Imam trenutno sw 2009 400 pa ako mi mozes pribliziti. Ja sam 189cm. Kazu da je sedenje mozda problem. Ako mi mozes poslati poruku na 0653010229. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400, 2004; Honda Integra NC750D, 2019;

Imaš u temi postova vezano za visinu vozača. Ja sa 186 cm sam na Integri 700 udarao u plastike, na 750 nemam tih problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja