Jump to content

Moto Zajednica

Honda Integra 700/750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Sticajem okolnosti sam bas pre 3 dana imao prilike da se motam oko Integre, noviji model. Ja imam 184 cm i 100 kg. Kolena su mi na 2 cm ili udaraju o plastike napred sto je i opasno u slucaju nezgode, korman ne mogu da smotam pun, polozaj nogu je fiksan bez mogucnosti promene polozaja. Integra je za nekoga ko je 1.8m ili ispod, generalno je skucen motor. Otpisi je slobodno. 

Ti ako hoces da sedis ko covek moras uzeti neki motor tipa Varadero, sve ostalo je, za te gabarite, samo veliki kompromis.

Promenio član Zigi011

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Afika, Crosstourer, Vara, Caponord, GS, Tenere i tako ti gabaritniji da se slaže s'visinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

I Transalpinci su mnogo veći nego što se sa fotki može zaključiiti

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Pozdrav ljudi! Planiram kupiti integru 750 2016 godina sa 13000km cijena mi odgovara i sviđa mi se skuter al imam 2 metra i 130 kila pa me zanima imam li mjesta za noge, navikao sam udarati koljenima i to mi nije problem al dl se može voziti normalno! Sada imam Piaggio MP3 500 2016g  ni tu nema nešto posebno mjesta za noge!  Hvala na odgovoru :) 

Mozes da stavis fuzastere kao sto imam ja na svojoj i da drzis noge kao na motociklu umesto kao na skuteru ako te muci samo to da ne udaras nogama u plastike,ali dok ne sednes i ne probas ne mozes znati da li ti odgovara kompletno motocikl.Na toj 2016 ima vise prostora za noge nego na prvom modelu koji ja vozim i polozaj sedenja je malo izmenjen,najbolje je da nadjes neku da probas sam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Sticajem okolnosti sam bas pre 3 dana imao prilike da se motam oko Integre, noviji model. Ja imam 184 cm i 100 kg. Kolena su mi na 2 cm ili udaraju o plastike napred sto je i opasno u slucaju nezgode, korman ne mogu da smotam pun, polozaj nogu je fiksan bez mogucnosti promene polozaja. Integra je za nekoga ko je 1.8m ili ispod, generalno je skucen motor. Otpisi je slobodno. 
Ti ako hoces da sedis ko covek moras uzeti neki motor tipa Varadero, sve ostalo je, za te gabarite, samo veliki kompromis.

Polozaj nogu nije fiksiran,mozes da ugradis fuzastere i da ti noge stoje sa strane kao na pravom motociklu a ne “skuterski”, ja imam 183 i 90kg i vozim prvu verziju koja ima manje mesta za noge i meni je sasvim ok,mada retko drzim noge u skuterskom polozaju jer mi je bolji osecaj kad su mi nige na fuzasterima,ali moguce da osobama od 190+ bude mala.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Hvala na odgovorima! Ja se mislim izmedju Honde gilere GP 800 Aprilia SRV 850! Pa evo još gledam Gilera ima jako povoljno, ja sam u Francuskoj i tu gledam skutere!  Gilera ima već od 3000 eura pa možda i to uzmem!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Hvala na odgovorima! Ja se mislim izmedju Honde gilere GP 800 Aprilia SRV 850! Pa evo još gledam Gilera ima jako povoljno, ja sam u Francuskoj i tu gledam skutere!  Gilera ima već od 3000 eura pa možda i to uzmem!  

U smislu velicine ti Gilera i Aprilia nisu nista bolje, verujem da su i manje.Msm da one imaju i tockove manje tj kao svi skuteri dok Integra ima vece.Zajednicko im je sto su na lanac.Koja je cena Honde?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Drugari, ozbiljno sam bacio okce na integru kao upgrade tj zeleo bih da zamenim svog beverlija 500 za integru :) dobar drugar je kupio tmaxa novog pa je glupo sad da ja tu nesto zaostajem :D 

ako je neko voljan sutra da odemo na kafu, da pogledam motor, da se ispricamo itd. #gaystop :D :D :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U traganju za pravim
Drugari, ozbiljno sam bacio okce na integru kao upgrade tj zeleo bih da zamenim svog beverlija 500 za integru  dobar drugar je kupio tmaxa novog pa je glupo sad da ja tu nesto zaostajem  
ako je neko voljan sutra da odemo na kafu, da pogledam motor, da se ispricamo itd. #gaystop    

Ja verovatno mogu da ti se stavim na raspolaganje u nedelju, naravno ako si iz Beograda. Piši DM.
Inače ja imam 185-186 i vozim Integru i nekako mi je kao taman. Ko ima 190+cm već ima problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09
1 hour ago, Mijat! said:


Ja verovatno mogu da ti se stavim na raspolaganje u nedelju, naravno ako si iz Beograda. Piši DM.
Inače ja imam 185-186 i vozim Integru i nekako mi je kao taman. Ko ima 190+cm već ima problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Može! Šaljem broj u dm :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Drugari, ozbiljno sam bacio okce na integru kao upgrade tj zeleo bih da zamenim svog beverlija 500 za integru  dobar drugar je kupio tmaxa novog pa je glupo sad da ja tu nesto zaostajem  
ako je neko voljan sutra da odemo na kafu, da pogledam motor, da se ispricamo itd. #gaystop    

Druze ja sam bas sa Beverly-a 500 presao na Integru, stagod te zanima pitaj.Sto se tice zaostajanja tu ces sa Integrom da budes ispred njega.A sto se tice kafe ja sam voljan i da posedimo i da probas motor ali sumnjam da zivimo blizu posto sam ja iz Cuprije


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125

@Mijat! Je l ti vozis 700 ili 750, cini mi se da je prostor za kolena vidno komotniji na 750. Inace i ja sam u potrazi za istom. Probao sam obe u zadnjih nekoliko nedelja, al nije bas neka ponuda na oglasima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125

Druze ja sam bas sa Beverly-a 500 presao na Integru, stagod te zanima pitaj.Sto se tice zaostajanja tu ces sa Integrom da budes ispred njega.A sto se tice kafe ja sam voljan i da posedimo i da probas motor ali sumnjam da zivimo blizu posto sam ja iz Cuprije


Sent from my iPhone using Tapatalk
Je l znas mozda nesto o onoj plavoj sa oglasa iz cuprije?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09
On 5/14/2021 at 9:23 PM, tanex said:


Druze ja sam bas sa Beverly-a 500 presao na Integru, stagod te zanima pitaj.Sto se tice zaostajanja tu ces sa Integrom da budes ispred njega.A sto se tice kafe ja sam voljan i da posedimo i da probas motor ali sumnjam da zivimo blizu posto sam ja iz Cuprije emoji23.pngemoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni je samo najbitnije za sada grad, odnosno gradska voznja jer je Beograd, kao sto svi znamo, saobracajna ludnica. Integra mi se svidja jer moze i na otvorenom putu da se vozi kad zatreba, a i za grad je dobra zbog potrosnje prvenstveno.. Ne bih sad isao na Madagaskar sa njom, ali do mora i do Ljubljane mogu da dokotrljam :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Je l znas mozda nesto o onoj plavoj sa oglasa iz cuprije?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Znam, ona je 700,covek uzeo 750 pa ovu prodaje, skoro pricao sa njim kaze u odlicnom je stanju,ispala mu povoljno 750 pa je zato zamenio..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Meni je samo najbitnije za sada grad, odnosno gradska voznja jer je Beograd, kao sto svi znamo, saobracajna ludnica. Integra mi se svidja jer moze i na otvorenom putu da se vozi kad zatreba, a i za grad je dobra zbog potrosnje prvenstveno.. Ne bih sad isao na Madagaskar sa njom, ali do mora i do Ljubljane mogu da dokotrljam :D
 

Moze i za grad,kad se naviknes na dct rodices se.Jedino sto moras lanac da odrzavas u odnosu na skuter gde ne moras i ona nema mnogo prostora ispod sedista mada za po gradu i ne treba a za van grada imas kofer ili kofere.Inace na otvorenom je fenomenalna,prava ladja,ne oseca brzinu.Ja sam odusevljen iskreno u svakom pogledu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125

Evo i ja da se upisem u grupu
2012-o, ~44k na satu, od 2017-e u Srbiji, uvoz iz CH.
Slika nije najreprezentativnija, al trenutno jedina koju imam.65ad0ffa8d25f5ece0a3d5748263e719.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Cestitam na kupovini! Da te posluzi kako si zamislio. 

Mala sugestija,bocne kofere da ofarbas u boju motora. Izgledace mnogo,mnogo mocnije. Slicno sam iskustvo imao 2014. Narucio kofere za beverlija. On bordo,oni crni. Kad se ofarbalo,druga prica. :jee1: Slike kao prilog....

received_1561202050805656.jpeg

received_1561202020805659.jpeg

received_1578013095791218.jpeg

received_1578013339124527.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U traganju za pravim
@Mijat! Je l ti vozis 700 ili 750, cini mi se da je prostor za kolena vidno komotniji na 750. Inace i ja sam u potrazi za istom. Probao sam obe u zadnjih nekoliko nedelja, al nije bas neka ponuda na oglasima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk



Izvini drugar zbog kasnog odgovora. Ja vozim NC700. Ne znam da li na 750 ima više prostora. Jesi li potvrdio to?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125

Jesam, bio sam gledao i jednu 750, na njoj ima vise prostora izmedju kolena i plastika napred. Primetna je razlika.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja