Jump to content

Moto Zajednica

Honda Integra 700/750

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Сва срећа нисмо сви ти :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Све заједно са бугијем ;)

Па нисам ја Даре :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Tu ste, par cm gore-dole :jee:

A sad bez zezanja, super ide Integra, al su je napravili kao Beverli na steroidima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: R Srbija Gnjilane
  • Motocikl: Piaggio Fly 125, Burgman 650 exe, CB Honda Hornet 900, BMW RT 1200.

Screenshot_20190414-161454_MotoScout24.thumb.jpg.4052832edffc7f8b9751db680d92d30a.jpgIntegra 700 limited Edition 2015 

9000 km ...probao sam...izgleda ode moj Burgman 650 exe na dobos

 

 

 

 

Screenshot_20190414-161449_MotoScout24.jpg

Screenshot_20190414-161500_MotoScout24.jpg

Screenshot_20190414-161505_MotoScout24.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 747 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Drugar danas probao Integru 750 u namjeri da je kupi.

Prilikom laganog ubrzavanja iprilikom  smanjenja brzine, usporavanja, mjenjač se čuje i osjeti se prelaz između svake brzine. Malo bolja situacija je pri  žustrijim ubrzavanjima ali pri usporavanju je baš izraženo.

Nemamo u blizini nikog ko je vozio DCT pa ne znamo da li je to normalno ili je problem u najavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS 2010,Yamaha X-Max 250 2013

To je i meni smetalo kod Integre posle Silver Winga koji je kaisar ali s obzirom da imam vec petu Integru i da je kod svih isto to sa menjanjem brzina  znaci da tako treba. 

Moja jedina zamerka Integri je taj prostor ispod sedista jer da ga ima  oho ho bi ja vec par godina vozio taj skuter.

Ovako ih uzimam da ih prodam i usrecim nekog  ko zeli takav skuter. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Meni je o.k bilo. Imam preko 190 i nešto preko 100. Doduše samo sam sedeo, nisam vozio. Jedino ako vuku tri kofera i saputnik onda bolje da ostaneš na Stromu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ma jok, sam se vozim uglavnom. Najvise po gradu, lokalu i dnevne voznjice. Strom mi je bas nepraktican za grad i mrzi me da saltam. Da mogu da biram sta mi se prohte uzeo bih ADV, ovako cu morati da se zadovoljim Integrom ako mi je po meri, gabaritno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Moze li pitanje za vlasnike Integre....

 

Koliko je registracija, koja je realna potrosnja u gradu i koliko izadje redovno godisnje odrzavanje

 

Zanima me mozda bih ponovo uzeo skuter pa se dvoumim izmedju integre i tmax, pa bih zeleo da znam barem koliko su ti osnovni troskovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Osijek
  • Motocikl: Siso s Versysa 650 na Yamaha xmax 300
On 6/26/2020 at 11:46 AM, Zigi011 said:

Ma jok, sam se vozim uglavnom. Najvise po gradu, lokalu i dnevne voznjice. Strom mi je bas nepraktican za grad i mrzi me da saltam. Da mogu da biram sta mi se prohte uzeo bih ADV, ovako cu morati da se zadovoljim Integrom ako mi je po meri, gabaritno.

 

Brate Mrcina od 108kg i 187cm.. Prodo neDavno versysa i kupio si xmax300

Najbolja odluka zivota.

Xadv nisam vidio uzivo, al sam sjedio na integri..Em ima jebb lanac em ko da sjedis u kadi..

Ohladio sam se od nje cim sam sjeo. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Moze li pitanje za vlasnike Integre....
 
Koliko je registracija, koja je realna potrosnja u gradu i koliko izadje redovno godisnje odrzavanje
 
Zanima me mozda bih ponovo uzeo skuter pa se dvoumim izmedju integre i tmax, pa bih zeleo da znam barem koliko su ti osnovni troskovi.

Druze mozda ti sad nece znaciti odgovor ali eto da ti napisem ja svoje utiske.Registracija ti je izmedju 21-24 soma, sto se tice potrosnje po gradu ne znam tacno ali smesno trosi u odnosu na T Max i za motor te kubikaze i snage,ppgotovo ako si u D modu (jer ima modove D i S i da ti rucno saltas,ove novije imaju i u S rezimu msm 3 moda).Nekih troskova i nemas sem standardnih za servis, promena ulja,potrosnih materijala i sto treba da cistis i odrzavaa lanac.Ja sam menjao plocice na zadnjim kocnicama,menjao filter vazduha,ulja i ulje i slagacu te imam zapisano to mi je izaslo do 100e msm..Sto se tice poredjenja sa T Max Integra bolje ide,ima i vece tockove,a manje trosi za 1,5-2 minimum.Ne znam cenu rege za T max ali msm da je jeftinija tj sigurno jeste,ali sto se tice odrzavanja msm da je T Max skuplji.E da Integra ima manje mesta pod sedistem od T maxa,ali meni je nekako dosta bolji osecaj u pogledu obima tockova kad vozim Integru i neki skuter sa manjim tockovima.Ja imam i fuzastere na svojoj pa imam i mogucnost da menjam polozaj nogu.Dobra zastita od vetra jer ima veliki vizir fabricki.E ova novija ima i vise mesta napred za kolena,meni je moja ok i imam mesta jer sam 183cm,mada ja vise drzim noge na fuzasterima jer mi je lepsi osecaj tako..Kocnice bi mozda mogle bolje da budu ali zavrsavaju posao,meni je uzitak voznja sa njom,imao sam Beverly500 pre nje i ovo je “ladja” za njega iako je on fino isao i za po gradu je vrh motor.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Ma jok, sam se vozim uglavnom. Najvise po gradu, lokalu i dnevne voznjice. Strom mi je bas nepraktican za grad i mrzi me da saltam. Da mogu da biram sta mi se prohte uzeo bih ADV, ovako cu morati da se zadovoljim Integrom ako mi je po meri, gabaritno.

Ne znam da li si sedeo na prvom modelu ili novijem,ja imam prvi koji ima manje prostora a ja sam 183 i 90kg i ne udaraju mi kolena, kod novijeg modela imas vise prostora za noge i malo bolji polozaj sedenja tako da msm da bi ti bila ok skroz,ona ti je od 2014 god pa novije..Mada ne znam ni ovaj prvi zasto ti je mala a visi si 1cm samo od mene a ja imam prostora podosta,ili ti samo ne odgovara ovako a ne zbog velicine, to je druga prica onda..Jel si vozio ili samo sedeo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Kupio covek Silvera 400

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka



Pa pretpostavio sam da je nesto nasao jer je pisao pre pola godine ali aj da napisem nesto za slucaj da nije


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Samo sam sedeo, zanimljiva mi je ovako kao koncept nesto izmedju motora i skutera. Kao sto Nole rece uzeo sam sad Sw t400 pa ce me to zadovoljiti 2,3 sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Samo sam sedeo, zanimljiva mi je ovako kao koncept nesto izmedju motora i skutera. Kao sto Nole rece uzeo sam sad Sw t400 pa ce me to zadovoljiti 2,3 sezone.

Da da, ustvari ja bih pre rekao motor sa zastitom skutera..Kad budes imao prilike provozaj je, siguran sam da ce ti se dopasti.Pa mozda kad izgustiras taj Integra bude sledeca..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav ljudi! Planiram kupiti integru 750 2016 godina sa 13000km cijena mi odgovara i sviđa mi se skuter al imam 2 metra i 130 kila pa me zanima imam li mjesta za noge, navikao sam udarati koljenima i to mi nije problem al dl se može voziti normalno! Sada imam Piaggio MP3 500 2016g  ni tu nema nešto posebno mjesta za noge!  Hvala na odgovoru :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja