Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav ljudi,nije me odavno bilo najvisi razlog nisam ni imao mnogo vremena mnogo sam putovao i radio a nisam stigao toliko da se posvetim onom nekadasnjem projektu pa cak i prosla moja tema Ljepote Crne Gore gdje sam pravio rute i obilaske koje sam posjecivao je na zalost zaboravljen mejl i sifra,tako da cu sada krenuti opet i ovog puta nema stajanja,imam cak i dovoljno materijala a fotografija ne hvali nadam se da ce vam se svidjeti,i volio bih da svi zajedno dijelimo i gdje ste vi obilazili puteve,jezera,rijeke,gradove u Crnoj Gori u ovoj temi ;) Zivjeli!

 

Svi koji me ne znaju koji su ovdje novi ja sam Nikola Zindovic profesionalni fotograf i sportista i promoter prirodnih ljepota Crne Gore,instruktor kajaka,akrobata  itd ,ostatak da ne nabrajam sve cete naci na google i drustvenim mrezama ako vas nesto vise zanima o meni! :D 

 

Mozete me pratiti na:

Instagramu imam trenutno 12k https://www.instagram.com/montenegrovision365/

Moj projekat i ljepote Crne Gore mozete me pratiti i ovdje na fejsbuk stranici:https://www.facebook.com/promomojkovac/ ,

Promoter sam i grada Mojkovca i sve fotografije o Mojkovcu mozete vidjeti takodje na mojoj fejsbuk stranici:   https://www.facebook.com/montenegrovision365/ 

Kao i na fejsbuk profilu:https://www.facebook.com/zindovic.nikola

 

 

 

 

IMG_7215.jpg

10577042_741648492599824_8576155299553167264_n.jpg

IMG_7481.JPG

vlcsnap-2017-11-04-16h11m31s617.JPG

IMG_1570.jpg

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo da krenemo od ovog predivnog sela Bliskovo koje se nalazi u opstini Bijelo Polje.Prema popisu iz 2003. bilo je 249 stanovnika . Ime sela Bliškovo po predanju koje se sačuvalo među meštanima vodi poreklo od reči „Bli(ž)š-kovo“ što označava „mesto koje se nalazi u „blizini“- „Bliš“ nekog mesta, odnosno Brskova, u kojem se kovao novac. Sigurno je jedno, da naziv Bliškovo ima veze sa „kovanjem“ jer se u selu do danas sačuvao toponim Kovačevac. U Bliškovu se nalazi manastir posvećen Vavedenju Presvete Bogorodice

Fotografije manastira cu naknadno objaviti evo i neke rute ako se krece iz Mojkovca odakle sam ja krenuo:

 

 

 

IMG_0959.JPG

IMG_0965.JPG

IMG_0968.JPG

IMG_0970.JPG

IMG_0971.JPG

IMG_0972.JPG

IMG_0977.JPG

IMG_0983.JPG

IMG_0984.JPG

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo kad smo vec u selo Bliskovo i par fotografija prelijepog Manastira Bliskovo,Припада Епархији будимљанско-никшићкој Српске православне цркве.Налази се на мјесту Манастировина на Зећовини. Данас се овај манастир, који је познат у литератури као манастир Блишково, обнавља.

 

1 (1).JPG

1 (2).JPG

1 (3).JPG

IMG_0969.JPG

IMG_0985.JPG

IMG_0987.JPG

IMG_0991.JPG

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
2 hours ago, GCB said:

Jako lepo , pratim...:takoje:

Hvala velika,bice jos fotografija iz skoro cijele Crne Gore gdje sam sve obisao ima mnogo toga zanimljivog posjetiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Prelepe slike, priroda jos lepsa. Nego reci mi Nikola, jesu li zavrsili put za Pljevlja?

Pre par meseci sam prolazio, dobro su radili...

Nastavi samo tako.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
1 minute ago, slave74 said:

Prelepe slike, priroda jos lepsa. Nego reci mi Nikola, jesu li zavrsili put za Pljevlja?

Pre par meseci sam prolazio, dobro su radili...

Nastavi samo tako.

Hvala puno!!! Put je sad dobar zavrsen je na sve dionice gdje su radili stavili novi asvalt,samo sto i dalje ima odrona kad je lose vrijeme ili divljac kad obali po koji kamen,al put je sad saniran i ok je skroz,evo jedne slike puta kroz kanjon od prije par dana a druga slika je odmah iznad tog odrona na putu gdje sam slucajno uhvatio taj trenutak,posto nas je zahvatilo veliko nevrijeme i padavine pa cak i Tara je narasla toliko da sve lomi i nosi sa sobom :

 

IMG_2667.JPG

IMG_2670.JPG

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

definitivno je Crna Gora izvor savršenih putešestvija :-) Uskoro ću početi postavljati fotke i putovanja iz CG :-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
2 hours ago, nik_sa015 said:

definitivno je Crna Gora izvor savršenih putešestvija :-) Uskoro ću početi postavljati fotke i putovanja iz CG :-)

Slazem se! Obavezno tu sam i svi ostali cekamo da zajedno gledamo i komentarisemo nadam se da ce i ostali podijeliti putovanja kroz Crnu Goru sta su posjetili i slicno :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Sa interesovanjem pratim tvoje napise. Ovog leta se spremam na jednu turu od nekoliko dana po Crnoj Gori. Pošto je uopšte ne poznam, bio bih ti zahvalan da mi daš predlog nekih mrašruta. Prvenstveno me interesuju prirodne lepote, a veće gradove izbegavam. Vozim prvenstveno po asfaltu. Verujem da ima još čitaoca kojima bi tvoji predlozi dobro došli.

Pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
6 hours ago, jovan.v said:

Sa interesovanjem pratim tvoje napise. Ovog leta se spremam na jednu turu od nekoliko dana po Crnoj Gori. Pošto je uopšte ne poznam, bio bih ti zahvalan da mi daš predlog nekih mrašruta. Prvenstveno me interesuju prirodne lepote, a veće gradove izbegavam. Vozim prvenstveno po asfaltu. Verujem da ima još čitaoca kojima bi tvoji predlozi dobro došli.

Pozdrav

Pozdrav Jovane,hvala ti sto pratis moj projekat promovisanja i slicno,ovako prije svega mozes dosta toga da obidjes asvaltom ja cu ti reci najglavnije a i vidjet ces i na mojoj temi u buduce sve skoro predjele na fotografijama kako to izgleda al ne naravno kao uzivo! :) Ovako posto grad u koji ja zivim Mojkovac je srediste i raskrsnica za primorje i duboki sjever,moja preporuka posto i sam kazes da izbjegavas velike gradove da krenes prema kanjonu Tare,niz netaknutu prirodu i prasumu nacionalnih parkova Durmitor,da obidjes Djurdjevica Taru,cuvenu Malu Crnu Goru koja se nalazi na Durmitoru i Durmitorski prsten gdje je smjesteno najvise jezera i sela u CG,naknadno cu objavljivati fotografije za to,znaci Durmitor cjelokupan koliko stignes,onda predlog za dalje da posjetis Komove sto i nisu daleko od Mojkovca prolazi se Kolasin pa put prema Andrijevici ruta sve nekih 60tak km asvaltirani ne tako odlican al dobar put kroz sumu,tu se nalaze Vasojevicki i Kucki kom koji dosezu do 2480mnv,takodje preporuka za ako se uputis prema Podgorici skretanje na mioskoj prema Savniku gdje mozes da obidjes takodje krug i opet dodjes u Zabljak da ne nabrajam sve tu sta ima vidjet ces i sam po fotografijama kako budem iz dana u dan objavljivao,sve sto te zanima slobodno pitaj drago mi je da mogu da pomognem a i ostali naravno!

Pozdrav,

Nikola

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo jedna danas iz sela Bistrica,glavni put prema Zabljaku i Pljevljima iz pravca Mojkovca u kanjonu Tare,dok sredim fotke vidjet cete i prelijepo selo Bistrica koje se nalazi nekih 4-5km prije Hotela Ravnjak i rijeke Ravnjak tako da ko god bude isao prema Djurdjevica Tari i Zabljaku mora proci pored ovog sela i pa cak svratiti na osvezenje u Hotelu Ravnjak,ubrzo ce biti svi detalji i sa te deonice! Zivjeli!

 

IMG_2753.JPG

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6808 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Fantastično! Nije Crna Gora samo more a malo nas to zna. 

 

Neću kriti da posle jednog letovanja u CG nemam želju da dođem ponovo, bar ne na more. To moraju biti lokacije koje si predstavio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
56 minutes ago, Alekre said:

Fantastično! Nije Crna Gora samo more a malo nas to zna. 

 

Neću kriti da posle jednog letovanja u CG nemam želju da dođem ponovo, bar ne na more. To moraju biti lokacije koje si predstavio.

Hvala ti,slazem se potpuno sa tobom po meni cak sjever ljepsi od mora bar 5x :D al drago mi je da i prepoznajete i vi,bice mnogo fotografija predivnih i neotkrivenih ljepota nase drzave i sjevera! Zivio! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Nikola ,jel asfaltiran put prako Bliskova pa sve do Djurdjevica Tare? Nikada nisam skrenu tamo, a jedno desetak puta sam prosao Pljevlja-B.Polje.

Na mapi vidim puteve kroz sela ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
1 hour ago, MarkosGB said:

Nikola jesi ti imao neki profil ranije?

Kao da mi je poznato nešto.

a možda neki flešbekovi.

Da jesam,i na zalost zaboravio sam i mejl i sifru i cak promijenio i lap top i sve ostalo u njemu i ostalo zaboravljeno...a pravio sam rute i sve sta sam obisao u CG dobro se sjecas onda...:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
1 hour ago, slave74 said:

Nikola ,jel asfaltiran put prako Bliskova pa sve do Djurdjevica Tare? Nikada nisam skrenu tamo, a jedno desetak puta sam prosao Pljevlja-B.Polje.

Na mapi vidim puteve kroz sela ...

Asvaltiran je tacno do ulazu selo Bliskovo,posle ako ides preko stozera na Djurdjevica Taru je makadam al tako je dobar put da moze se ici i malim autom i motorom pa cak i super moto donekle,jer je put nasut i utaban,al ima i djelova gdje je losiji makadamski put naravno jer ga je voda odnijela dosta,bice i odatle fotografije prema tom dijelu pa mozes pogledati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo kao sto sam rekao za selo Bistrica objasnio sam u predhodnoj poruci,dodao bih da kroz ovo selo je jedan dio asvalta a jedan dio makadama i jako dobar put,ko god bude prolazio i zelio da svrati cisto da prodje motorom ili autom moze krug napraviti a skretanje je kod znaka Durmitor u predhodnoj poruci sam napisao i skrece se desno i ide se kroz selo nekih 500m mozda i malo jace i onda se opet malo penje i ulazi se u glavnu magistralu za dalje prema hotelu Ravnjak i itd itd...sve sto vas zanima vezano za ovu rutu i put pitajte tu sam :D

IMG_2754.thumb.JPG.2c471701365e7f8f0a7dc6aeae62b325.JPG

IMG_2755.JPG

IMG_2757.JPG

IMG_2759.JPG

IMG_2760.JPG

IMG_2761.JPG

IMG_2766.JPG

IMG_2771.JPG

IMG_2775.JPG

IMG_2778.JPG

IMG_2783.JPG

IMG_2785.JPG

IMG_2786.JPG

IMG_2789.JPG

IMG_2792.JPG

IMG_2794.JPG

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Meni je Crna Gora prekrasna zemlja .... dosta sam ju proputovao, ali nažalost ni blizu koliko sam to želio .... I uglavnom sam gledao one komercijalne turističke destinacije, koje su zaista OK, ali nekako mislim da kad bih ušao malo izvan "civilizacije" da bi bilo još ljepše .. :takoje:

 

Ali mlad sam, bit će vremena .. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja