Jump to content

Moto Zajednica

GSXR 1000 K5-K6 ili CBR 1000RR 2004-2007

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Aprilia RS 250 mk1, Aprilia rs 250 mk2, Honda cbr600rr(2005)

Ja licno nemam iskustva ali imam drugara koji vozi cbr 1000 rr 2012, ioka je vlasnik Honde kune se u k6 koji je ranije posedovao i za taj motor ima samo reci hvale, tvrdi da suzuki nije napravio bolji motor do prosle godine. Inace je vozio dosta motora, vozi i na stazi pa verujem da zna o cemu prica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Imao sam hondu 2004 I 2007. Obe su bile kao nove. Razlika je mala. Uglavnom plastike, malo je jaca drug generacija... Na prvoj mi je izgoreo alternator ali to je uobicajena stvar za skoro svaku hondu koju sam vozio. To nemoj da ikoga plasi jer je motanje alternator u makitinom servisu Prvomajska 5 Zemun 4000din I nikada mi ni jedan nije crkao posle toga. Honde su veoma povozne, pogotovo ako se voze sa suvozacem. Idu kao po sinama. Nije mi se svidjalo sto svaka cak I prva koja je presla samo 5000km trza pri kretanju. Do 5000km je malte ne mrtva za razliku od suzukija. Problem sam resio stavljanjem jednog zuba manje napred I 6 vise nazad. Sto se tice snage realno svaka hiljadarka je ima i previse za ulicu, staza je druga prica. Kod honde me isto nerviralo sto je gotovo nemoguce ohladiti u mestu ili laganom voznjom. Svaka sporija voznja pali se ventilator I ne spusta ispod 100c. Najveci hladnjak u istoriji motociklizma a ne radio posao. Sto se tice suzukija masina je neunistiva mozda najbolja masina i kada. Suzuki ima vise ludila u sebi ako tI je to uopste potrebno na ulici. Kod honde obrati paznju na model koji su presli preko 50000km jer su im menjaci toliko stanjeni da masovno ckravaju. I jos jedna stvar da te ne plasi kod honde. Zbog take mape paljenja I stelovanja do 5000ob je veoma slaba. Ne prija joj voznja ispod I na odvrtanje velikog gasa ispod tih obrtaja ume da napravi zvuk u glavi motora. Jednostavno tako su je sklepali I take treba da radi. Sad da biram izmedju honde I suzukija mozda bi izabrao pre suzukija, iako hondu mnogo vise volim.

 

Sent from my LEX626 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja