Jump to content

Moto Zajednica

Senior&Junior - Avantura 2017

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks
On 3.2.2018. at 18:45, Nikola Simic je napisao:

Dan 2:

 

  ...  Do kružnog toka u Meljinama se brzo stigne. Zadržavanje na granici minimalno. Levo za Budvu i tu počinje gužva. Junioru je prosto nedopustivo da sa svojom saobraćajnom kulturom vozi po sredini kolovoza i da se svi živi plaše da li će oboriti motociklistu, dok Senioru to nije nikakav problem te preuzima kormilo. Izbija na čelo kolone (od dva motocikla) i vozi po sredini. Ma šta po sredini, vozi po traci za suprotni smer i pravi mesta ne samo sebi nego i Junioru (profesionalna deformacija – navikao čovek na kamion i guranje). Ne staje gotovo nigde do trajekta Kamenari – Lepetane.

 

Bravo za putopis! 

 

Izraženo je tvoje zadovoljstvo jer si vozio sa svojim učiteljem, mentorom, ocem. Vidi se da si s' razlogom ponosan na njega. Cela ruta koju ste odvozili je od vajkada bila zanimljiva, dinamična i živopisna. 

 

Ali, imam nešto da ti ša'nem u vezo ovog gore citata... (samo nemoj nikome da kažeš)
Tu se zapravo desila jedna matafora. Svom junioru će advokat pokazati neke finese iz svog domena, pekar iz svog, menadžer iz svog, zidar iz svog. Finese koje možda odstupaju od pravila, ali su finese koje krče put. Zamisli da je kojim slučajem ginekog. ;)
Ne, On je profesionalni vozač. On se u tom trenutku postavio kao vitez, iskoristio svoje znanje i prokrčio ti put. Nije hteo da te nauči da kršiš saobraćajna pravila. Samo ti je dao još jednu životnu školu za budućnost:

 

Preuzmi inicijativu! 



Ne znam zašto sam ovo napisao, a znam da ti to znaš.   :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black
Pre 6 sati, BusMan je napisao:

Bravo za putopis! 

 

Izraženo je tvoje zadovoljstvo jer si vozio sa svojim učiteljem, mentorom, ocem. Vidi se da si s' razlogom ponosan na njega. Cela ruta koju ste odvozili je od vajkada bila zanimljiva, dinamična i živopisna. 

 

Ali, imam nešto da ti ša'nem u vezo ovog gore citata... (samo nemoj nikome da k)
Tu se zapravo desila jedna matafora. Svom junioru će advokat pokazati neke finese iz svog domena, pekar iz svog, menadžer iz svog, zidar iz svog. Finese koje možda odstupaju od pravila, ali su finese koje krče put. Zamisli da je kojim slučajem ginekog. ;)
Ne, On je profesionalni vozač. On se u tom trenutku postavio kao vitez, iskoristio svoje znanje i prokrčio ti put. Nije hteo da te nauči da kršiš saobraćajna pravila. Samo ti je dao još jednu životnu školu za budućnost:

 

Preuzmi inicijativu! 



Ne znam zašto sam ovo napisao, a znam da ti to znaš.   :)

Hvala! :)

 

Slažem se u potpunosti s tobom. To je to! :takoje: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja