Jump to content

Moto Zajednica

Danas je kupljena /1995 Honda Africa Twin xrv750

Recommended Posts

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Upravo sada, Sinisa Vitezovic je napisao:

67000km pise na satu 

Platine na pumpi za gorivo ako nisu menjane vreme im je

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Afrika Twin xrv750 1995
Pre 2 sati, brdy je napisao:

200e za prednji crash bar, da nisu malo naduvane cene, pa moji jes da nisu profi odradjeni, ali komlplet prednji i zadnji nije izaso materijal vise od 30e.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 

Niste razumeli prednji i zadnji onaj za kofere zajedno kostaju 200eura mrezice za farove kostaju 40eura 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Afrika Twin xrv750 1995
Pre 2 sati, PremieRacing je napisao:

Čestitam od srca!!!

 

Davno si rešio i evo sad si na putu da postaneš pravi biker...   ;)

Da bas tako, sa ovim motorom planiram sve ono o cemu sam sanjao. Snovi se polako ostvaruju..... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Afrika Twin xrv750 1995
pre 29 minuta, Sveta 5. je napisao:

Platine na pumpi za gorivo ako nisu menjane vreme im je

Provericu, motor je redovno servisiran kako je prethodni vlasnik rekao. Ali ce se sve proveriti, vidim plocice zadnje tanke... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Čestitam od srca!!!
 
Davno si rešio i evo sad si na putu da postaneš pravi biker...   


Oprostite, skužajte, izvin’te...

kako se postaje bajker??


Ža mi je zbog spamanja, nisan se moga suzdržat...


Vozim motor a nisam bajker.....
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 28.1.2018. at 18:00, Sinisa Vitezovic je napisao:

 

ip2h4o.jpg

 

Ivanov vizir   pod vecim uglom napravio  je mesto da ubacim  instrument tablu i nekakav nosac navigacije (nije dovrsen) 

 

116hp21.jpg

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre sat vremena, Sveta 5. je napisao:

ip2h4o.jpg

 

Ivanov vizir   pod vecim uglom napravio  je mesto da ubacim  instrument tablu i nekakav nosac navigacije (nije dovrsen) 

 

116hp21.jpg

 

 

Bez uvrede, ali morao sam da prokomentarišem...

Ne sumnjam u funkcionalnost ove table i njenu praktičnost, ali meni je ovo takav kičeraj da je to strašno...

 

Izvinjavam se kolegi pokretaču teme za off... Srećno sa novim motorom...!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS
On 1/28/2018 at 21:29, Sinisa Vitezovic je napisao:

Vec se na tu temu raspituju. 

Dobio sam kontakt od Seba Crash Bar kod njega kosta 200eura za napred i za kofere sa strane nazad 

Seba je skuplji od Givija i Kappe... bas lepo. A barove za afriku je toliko lako napraviti da ne verujem da mu treba vise od dva sata i 20 evra materijala. 

Meni covek trazio 160 evra samo za rolbar za Varadero, kao ima jako puno da se radi, ja kupio u Motolandu Kappa za 180 i napred i nazad. 

Covek verovatno ima ambicije da za jedno 20 godina postane Turatech ili sta vec. Kakogod, meni sve to nema mnogo smisla...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Izvinjavam se na OFF-u,ako poredimo Sebin rad koji je rucni za svaki motor ponaosob i mogucnost da se musteriji ispuni zelja onda prakticno dobijate unikat,za razliku od Givi,Kappa ... koji su serijska proizvodnja sto u mnogome pojeftinjuje izradu mislim da su isti ustvari preskupi.

Kolega srecno sa Afrikom :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 40 minuta, Jelenko Vilotic je napisao:

Seba je skuplji od Givija i Kappe... bas lepo. A barove za afriku je toliko lako napraviti da ne verujem da mu treba vise od dva sata i 20 evra materijala. 

Meni covek trazio 160 evra samo za rolbar za Varadero, kao ima jako puno da se radi, ja kupio u Motolandu Kappa za 180 i napred i nazad. 

Covek verovatno ima ambicije da za jedno 20 godina postane Turatech ili sta vec. Kakogod, meni sve to nema mnogo smisla...

Ne pocinji molim te eno tamo rat oko presvlacenja sedista  i cene rada haha a Seba je kao i Boban povecao cene u odnosuna neku god ranije

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 55 minuta, ThePainkiller je napisao:

Bez uvrede, ali morao sam da prokomentarišem...

Ne sumnjam u funkcionalnost ove table i njenu praktičnost, ali meni je ovo takav kičeraj da je to strašno...

 

Izvinjavam se kolegi pokretaču teme za off... Srećno sa novim motorom...!

Da treba tu malo poraditi na estetici ali kad sam napravio namontirao da probam tako je i ostalo licno mi ne smeta za sada jer  obavlja funkciji koja mu je namenjena imam ga u programu water jet cutter-a i mogu da se igram kako god hocu.A da pitam samo,da sam npr.kupio  za 50-60 e ovaj dole firmirani i namontirao onda bi bilo sta... kul Bro,do jaja,do koske wov....  drugim recima sto ne zadrzis svoje misljenje za sebe, pokazao sam coveku samo kako izgleda Ivanov vizir i mogucnost koju pruza bez ikakve druge namere

 

2mxokg8.jpg

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Dobro Sveto, nemoj odmah da se ljutiš. Kolega je bio iskren ali i direktan. Ne sviđa mu se i ima pravo to i da kaže, zar ne? Mogao je je tu izjavu da uvija u folije i oblande ali je na kraju svejedno. Nije valjda da su samo pohvale dozvoljene... Tebi radi posao, montirao si kako ti odgovara i to je to. Šta te u principu briga kome se sviđa a kome ne, je l' tako? Njemu je bzvz i šta ćemo sad? Ja predlažem jedno pivo u nekoj kafani na pola puta između vas dvojice.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 39 minuta, bdada je napisao:

Izvinjavam se na OFF-u,ako poredimo Sebin rad koji je rucni za svaki motor ponaosob i mogucnost da se musteriji ispuni zelja onda prakticno dobijate unikat,za razliku od Givi,Kappa ... koji su serijska proizvodnja sto u mnogome pojeftinjuje izradu mislim da su isti ustvari preskupi.

Kolega srecno sa Afrikom :takoje:

Nije bas tako ja sam trazio da mi napravi kao ovaj dole na slici donja cev je 30mm  nije prihvatio, pa sam ja nesto sam uradio inace to se prodaje pod Africa Twin crash bars by RuggedRoads po ceni od 160 funti engleskih

 

View Full Size Image

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 5 minuta, lomitelj je napisao:

Dobro Sveto, nemoj odmah da se ljutiš. Kolega je bio iskren ali i direktan. Ne sviđa mu se i ima pravo to i da kaže, zar ne? Mogao je je tu izjavu da uvija u folije i oblande ali je na kraju svejedno. Nije valjda da su samo pohvale dozvoljene... Tebi radi posao, montirao si kako ti odgovara i to je to. Šta te u principu briga kome se sviđa a kome ne, je l' tako? Njemu je bzvz i šta ćemo sad? Ja predlažem jedno pivo u nekoj kafani na pola puta između vas dvojice.

Da u pravu si 100% mator covek pa lako plane haha

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 28 minuta, Sveta 5. je napisao:

Da treba tu malo poraditi na estetici ali kad sam napravio namontirao da probam tako je i ostalo licno mi ne smeta za sada jer  obavlja funkciji koja mu je namenjena imam ga u programu water jet cutter-a i mogu da se igram kako god hocu.A da pitam samo,da sam npr.kupio  za 50-60 e ovaj dole firmirani i namontirao onda bi bilo sta... kul Bro,do jaja,do koske wov....  drugim recima sto ne zadrzis svoje misljenje za sebe, pokazao sam coveku samo kako izgleda Ivanov vizir i mogucnost koju pruza bez ikakve druge namere

 

2mxokg8.jpg

 

 

 

 

I ovo je kičeraj... ;)

 

Nisam komentarisao tvoj trud i tvoje razloge da to montiraš na svoj motor. Koliko ja znam, ovo je javni forum i nije zabranjeno izneti svoje mišljenje... ;)

Pošto vidim da te komentari, vezano za tvoju  Afriku, jako vređaju, nećemo više komntarisati veliku Kraljicu među motorima... :D

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 1 minut, ThePainkiller je napisao:

I ovo je kičeraj... ;)

 

Nisam komentarisao tvoj trud i tvoje razloge da to montiraš na svoj motor. Koliko ja znam, ovo je javni forum i nije zabranjeno izneti svoje mišljenje... ;)

Pošto vidim da te komentari, vezano za tvoju  Afriku, jako vređaju, nećemo više komntarisati veliku Kraljicu među motorima... :D

 

Ok necemo vise,sarkazam je nepotreban pruzam ruku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
23 minutes ago, ThePainkiller said:

...vezano za tvoju  Afriku... veliku Kraljicu...

 

"African Queen" je odličan film Džona Hjustona. Hemfri Bogart je bio maestralan. 

 

P.S.: Kako je lako izvući sve iz konteksta, zar ne? Izvinjavam se na "off"-u.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 29 minuta, lomitelj je napisao:

"African Queen" je odličan film Džona Hjustona. Hemfri Bogart je bio maestralan. 

 

P.S.: Kako je lako izvući sve iz konteksta, zar ne? Izvinjavam se na "off"-u.

Ma kakva kraljica ja moju zovem  "Sleper"kad je natovarim ona na kamion i lici,nije ni lepa ali je pouzdana  kao i sve iz proslog veka....nadam se da smo u temi Afrika je tema,video sam i nov izraz za nju "Motosaurus"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro
Pre 2 sati, Sveta 5. je napisao:

Nije bas tako ja sam trazio da mi napravi kao ovaj dole na slici donja cev je 30mm  nije prihvatio, pa sam ja nesto sam uradio inace to se prodaje pod Africa Twin crash bars by RuggedRoads po ceni od 160 funti engleskih

 

View Full Size Image

ja sam kupio taj crash bar iz engleske, i odlican je!  od samog sistema kacenja do cevi.   pri padu ispasta mala bocna cev koja je najtanja a ona se oslanja na najdeblju cev,  tj. tu od 30 mm

 

http://www.ebay.ie/itm/172097045942

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Afrika Twin xrv750 1995
Pre 11 sati, Sveta 5. je napisao:

ip2h4o.jpg

 

Ivanov vizir   pod vecim uglom napravio  je mesto da ubacim  instrument tablu i nekakav nosac navigacije (nije dovrsen) 

 

funkcionalno, slao mi je slicne radove vizira, za moj ukus nekako je prednji deo promenio izgled zaobljenosti i otisao na agresivnije. Ja se jos razmisljam sta da radim i za koju varijantu da se odlucim. Krajem nedelje idem kod Ivana 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja