Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

@duk27

Hvala druže, ali mi smo već prošli sad za vikend i našli lepo mesto na 9,5km nizvodno od Kladova, kod sela Velika Vrbica (poslednje skretanje levo iz sela, asfalt do reke i kamenita plaža, sa lepo uvučenim mestima za šatore).

Koordinate:  44.584071, 22.723285

 

 

Screenshot_2018-07-16_16-05-45.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000
On 6/4/2018 at 3:54 PM, onyxia said:

Odlican kamp u grckoj je i Platanitsi, jeftin, prosle godine devojka i ja smo platili nesto ispod 13 za oboje po danu. Plaza je fenomenalna. Nlazi se par kilometara pre Sartija.

 

Bio u Platanisiju. Sjajan kamp i sjajna uvala, samo je higijena sanitarnih prostorija na nešto nižem nivou.

To je valjda poslednji državni kamp u tom delu Grčke i zahvaljujući tome tu sam proveo 10 dana za Dž. Ušli unutra da pogledamo kamp, smestili se, to veče i sutra pokušali da se prijavimo ali nas vraćali zbog gužve i na kraju smo digli ruke :)

Nema nalepnica za šatore, nema ograničenih kamp mesta, nema kontrole, gde nađeš hladovinu tu zabodeš, zabodeš i struju, naručiš frižider...

 

@The Krle Bio u Talati i kamp je zaista top u svakom smislu, jedino su nam dojadili talasi kojih je bilo svaki dan. Kakvo je tvoje iskustvo po tom pitanju? Čisto da znam da li mi se zalomilo ili je to pravilo tamo.

 

U istom rangu je i Armenistis kamp, nešto više na prstu, samo nema bazen. Talata je više porodično orijentisana, dok je Armenistis pun mladog sveta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: kladovo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4 tx
Pre sat vremena, .milke. je napisao:

@duk27

Hvala druže, ali mi smo već prošli sad za vikend i našli lepo mesto na 9,5km nizvodno od Kladova, kod sela Velika Vrbica (poslednje skretanje levo iz sela, asfalt do reke i kamenita plaža, sa lepo uvučenim mestima za šatore).

Koordinate:  44.584071, 22.723285

 

 

Screenshot_2018-07-16_16-05-45.jpg

Zivim u Kladovu 34 godine a jos nisam cuo ni video da neko kampuje tu.Oticicu da bi znao kako bi mogo da preporucim ako nekom zatreba.

Hvala na info.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

@duk27  Mi smo pitali u Kladovu puno ljudi, jedino što smo dobili je da idemo do Brze Palanke u kamp.  Svratili smo posle u Don Pepe bar gde nam je konobar rekao da krenemo nizvodno i u selu Sokol, kod Trajanovog mosta ima plaža gde se može kampovati.  Došli tamo, a onde samo bedem i put, nigde nekog proširenja.  Išli dalje nizvodno, u Maloj Vrbici isto postoji plaža ali je baš u sred sela i blizu glavnog puta pa smo išli dalje, dok nam nisu rekli da probamo ovde.

Tu su postavljene i klupe i stolovi, ali su prethodni izletnici ostavili toliko đubreta za sobom da je ono žalosno gledati, pa smo se zavukli sa strane.  Pri odlasku sam pokupio deo njihovog otpada, ali onde treba doći sa prikolicom da bi se sve one flaše i limenke očistile.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
6 hours ago, duk27 said:

Milanovac,Tekija ili Kladovo!

Prodje se D.Milanovac pa lakat krivina i jos 500 m sa leve strane postoji kosarkasko igraliste (vojni pristan) koji nije u funkciji tamo ima sivne hladovine a pored Dunava si na 5 km od D.Milanovca.

 

Tu lokaciju sam snimio kad sam se vraćao Dunavskom za Beograd sa ALP-ove istočne ture :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD04
 
Bio u Platanisiju. Sjajan kamp i sjajna uvala, samo je higijena sanitarnih prostorija na nešto nižem nivou.
To je valjda poslednji državni kamp u tom delu Grčke i zahvaljujući tome tu sam proveo 10 dana za Dž. Ušli unutra da pogledamo kamp, smestili se, to veče i sutra pokušali da se prijavimo ali nas vraćali zbog gužve i na kraju smo digli ruke
Nema nalepnica za šatore, nema ograničenih kamp mesta, nema kontrole, gde nađeš hladovinu tu zabodeš, zabodeš i struju, naručiš frižider...
 
[mention=32008]The Krle[/mention] Bio u Talati i kamp je zaista top u svakom smislu, jedino su nam dojadili talasi kojih je bilo svaki dan. Kakvo je tvoje iskustvo po tom pitanju? Čisto da znam da li mi se zalomilo ili je to pravilo tamo.
 
U istom rangu je i Armenistis kamp, nešto više na prstu, samo nema bazen. Talata je više porodično orijentisana, dok je Armenistis pun mladog sveta.
Po mogu da ti kazem da su bili talasi, al ja racunam da je to zbog toga sto smo mi bili u maju. Svo vreme je pirkao neki vetar pa je bilo i talasa. Ko bi ga znao.

Sent from my SM-G388F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: kladovo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4 tx

@.milke.problem lokalnog stanovnistva.

Mnogi ni neznaju gde zive i sta ima u njihovoj okolini da se vidi i poseti.

Zato je ekipa Motorcycling friends-a Kladovo uvek tu za potrebne info.zaprati nas na facebook-u i pozovi kad nesto zatreba i u dobru i u nedaj boze zlu.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Evo malo da se pohvalim. Bio sa sa klincima na kampovanju na Mokroj gori. Kampovali smo na "divlje" (nije baš divljina ali nije ni uređen kamp). Mesto je prelepo, u šumici pored rečice. Ima šta da se vidi i obiđe, ima gde da se šeta i uživa u prirodi, ima i kupanja u reci. Deca su se ludo provela a i mi matori sa njima.

 

 

 

20180720_181245(0).thumb.jpg.c634525608e764328db6920aea80e496.jpg

 

20180720_184646.thumb.jpg.1177d938bddcf20b538849ef71e16970.jpg

 

20180720_134123.thumb.jpg.93477810c0d0ef15db9e74a439560c6f.jpg

 

20180721_210554.thumb.jpg.d2edb7955248e5072cae29bf34834e76.jpg

 

20180722_140014(0).thumb.jpg.27658dff23f245989ef7382473c02281.jpg

 

20180722_130944.thumb.jpg.a1b63d692fdbf388da6f2221cc2d7bb7.jpg

 

Evo kordinata (ja ne znam da ubacim to na onu mapu)

43°47'36.1"N 19°30'57.6"E

43.793363, 19.516011

image.thumb.png.2baecfbb7d4f0e0e5ab32c7d38d72b44.png

 

Ovde možete da vidite kako smo se proveli ;-)

 

43.793363, 19.

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Ljudi, večeras bismo Fierty i ja trebali da zanoćimo negde blizu Užica, na Zlatiboru ili nešto slično, na putu ka Višegradu, Bileći i moru (dogovor pao pre 1h, krećemo uskoro!).

 

imate li neko lepo mesto za razapeti šator tu oko Zlatibora, Užica, Mokre gore?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Brate,procitaj bar dva posta iznad ako te mrzi da citas celu temu...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 17 minuta, stari roker je napisao:

Brate,procitaj bar dva posta iznad ako te mrzi da citas celu temu...

Auuuu, izvinjavam se, to je novi post koji nisam video jer nisam pri računaru.

Hvala za info rokeru.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: kladovo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4 tx

Meszo  je novo na mapi i skoro otvoreno.

Sediste MFK Kladova .moze da se postavi sator,ogradjeno,ima vodu wc tus.pored Dunava 150 m od gradske plaze i 100 metara od prodavnice.

Slike mozete pogledati na google maps ili na fb stranici Motorcycling friends Kladovo.

Pozdrav!

Screenshot_2018-08-05-07-45-19.png

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Evo dopune

Kamp u NP Biogradska gora, pored jezera je mada se šator može postaviti bilo gde.

Ako dođete predveče, ne plaćate ulaz u NP.  :)

Cena za kamp je 3e, plus 0.8e boravišna taksa.  Inače, na karti piše da je najam šatora 3e, tako da je možda kamp mesto i jeftinije (mi smo imali naša 2 šatora, nisu nam naplatili ulaze ni 2. šator).

Mesto je prelepo i popularno, ima bungalova ukoliko vam se ne kampuje, ima  šatora i kamp prikolica, ali je u sred šume, vlažno je, kamenito i peskovito pa možda i nije idealno za prostiranje šatora, ali je priroda prelepa, i lisice su domaće životinje.

Koordinate:  Latitude: 42.900708 | Longitude: 19.595653

Uskoro i slika.

https://lutrijasrbije-my.sharepoint.com/:i:/g/personal/nikola_milic_lutrija_rs/EW1NKXiy5kBJiCXzc0YLpvoBG36SzfuKDpv_MODYhJ8HEg?e=9cd2o2

https://lutrijasrbije-my.sharepoint.com/:i:/g/personal/nikola_milic_lutrija_rs/ERU4KzBxsp9NoxkPeIR0rOkBgaY8Uz7msdXtQGKVWyImgQ?e=Mr4UKc

https://lutrijasrbije-my.sharepoint.com/:i:/g/personal/nikola_milic_lutrija_rs/EeXw0fHB-W9Dl6TK6w909PwBM2JOESMiol3N3DZZkh4x8Q?e=3IizKb

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Laktasi
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Na klubskom placu MK SKORPION iz Laktasa , BiH,  na obali Vrbasa besplatan je kamp za sve "bajkere" 365 dana godinje.

Kamp se nalazi na obali Vrbasa sa svom potrebnom infrastrukturom. Voda,tusevi,wc, struja...

 

https://www.facebook.com/m.k.skorpion.laktasiii/?ref=br_tf&epa=SEARCH_BOX

 

Kontakt telefon +387/65548-317 Dalibor

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
24 minutes ago, vvladoo said:

Na klubskom placu MK SKORPION iz Laktasa , BiH,  na obali Vrbasa besplatan je kamp za sve "bajkere" 365 dana godinje.

Kamp se nalazi na obali Vrbasa sa svom potrebnom infrastrukturom. Voda,tusevi,wc, struja...

 

https://www.facebook.com/m.k.skorpion.laktasiii/?ref=br_tf&epa=SEARCH_BOX

 

Kontakt telefon +387/65548-317 Dalibor

Daj koordinate sa gmaps da ubacim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja