Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Da naglasim da bi bilo fino imati ovo u excel fajlu na telefonu, sa adresama i brojevima telefona. Meni opcija iz pregledaca ne radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Meni je bila zamisao da to ipak bude mapa , kao planer pre puta gde ce se uz definisanu rutu videti da li ima nesto u blizini. Ili da se cilja nesto blizu odredista i slicno. U krajnjem slucaju u putu ako je neka frka za smestaj da se otvori mapa i vidi.

 

Ako postoji opcija exportovanja , pogledacu pa cu napraviti.

 

Vidim sada da ima samo ArcGis ekstenzija...

Promenio član hard_rock

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Ja planiram kampovanje sa klincima (5 i 7 godina) ali me interesuju divlje lokacije, mesta u prirodi gde može i vatra da se zapali a da su koliko toliko bezbedna. Tako da ako imate neki predlog za divlje kampovanje, slobodno recite.

Takođe ako još neko hoće sa klincima da kampuje, dobrodošao je da nam se pridruži.

Pravimo BJB izviđače ;-)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
4 hours ago, Direktor said:

Ja planiram kampovanje sa klincima (5 i 7 godina) ali me interesuju divlje lokacije, mesta u prirodi gde može i vatra da se zapali a da su koliko toliko bezbedna. Tako da ako imate neki predlog za divlje kampovanje, slobodno recite.

Takođe ako još neko hoće sa klincima da kampuje, dobrodošao je da nam se pridruži.

Pravimo BJB izviđače ;-)

Mi (moje društvo sa decom) kampujemo na Goču već par godina na mestu koje je označeno na karti (ima i jedno uz reku, takođe odlično, koje nije označeno). Mesto je dosta veliko da ne može lako da se napravi gužva. Sa jedne strane je šumarak u kome se postavljaju šatori, a sa druge čitavom dužinom šumarka livada i pored reka na kojoj je i manji vir za kupanje. U blizini je izvor za vodu. Hotel na Goču je na 6-7 kilometara, a grad na oko 25km...znači pravo kampovanje u prirodi.

Prve godine smo otišli nas 3 tate sa jedno 10 dece i super se proveli (preko dana su nas posećivali drugi prijatelji sa decom). Sledeće godine nas je na noćenju bilo 28.

Deca stalno pitaju da li se i ove godine ide ponovo...

Slike ću ubaciti naknadno.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 hour ago, doktor said:

Mi (moje društvo sa decom) kampujemo na Goču već par godina na mestu koje je označeno na karti (ima i jedno uz reku, takođe odlično, koje nije označeno). Mesto je dosta veliko da ne može lako da se napravi gužva. Sa jedne strane je šumarak u kome se postavljaju šatori, a sa druge čitavom dužinom šumarka livada i pored reka na kojoj je i manji vir za kupanje. U blizini je izvor za vodu. Hotel na Goču je na 6-7 kilometara, a grad na oko 25km...znači pravo kampovanje u prirodi.

Prve godine smo otišli nas 3 tate sa jedno 10 dece i super se proveli (preko dana su nas posećivali drugi prijatelji sa decom). Sledeće godine nas je na noćenju bilo 28.

Deca stalno pitaju da li se i ove godine ide ponovo...

Slike ću ubaciti naknadno.

Stavi i koordinate pa da stavim u kartu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Bravo Doktore! Isto to sa svojom ekipom radim, svake godine, samo na moru po 10 dana.

Čak mi se čini da se majke najviše raduju kad nas ispraćaju ;)

Bio par puta i na Goču, po tvom opisu rekao bih isto mesto samo mi je taj vir nepoznat. Ima i neki znak kraj puta na kome piše "Pogrešno skretanje" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

To je mesto gde je znak pogrešno skretanje tj. ispred "šumareve kuće"...ima isto fenomenalno mesto i odmah iza "šumareve kuće" i preko rečice...na google map se ni jedno ne vidi dobro.

 

20170819_100531.jpg

 

20170819_100552.jpg

 

20170819_100625.jpg

 

20170819_100646.jpg

 

20170819_100918.jpg

 

20170819_100941.jpg

 

20170819_190424.jpg

 

20170819_190457.jpg

 

20170819_202804.jpg

 

20170820_095704.jpg

 

20170820_095716.jpg

 

20170820_095737.jpg

 

image-0-02-04-f53e4359843369d53467d7b743

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Da, da, to je to! Extra lokacija ako ne uleti neko sa agregatom za mengele, pa brekće do ručka, a posle ručka digne gepek i odšrafi Šemsu na +100!

Desilo se jednom, doduše urekao sam i agregat koji je crk'o na pola, a i Šemsu koja je posisala akumulator nakon jedno pola sata dranja. ;)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Jbg. drugarov sin dobio od dede Yamahu PW 80 i poneo je sa sobom...bukvalno sva deca koja su mogla da se popnu na motor su naucila da voze ukljucujuci i moju cerku koja se bas nesto i ne loži na motore...taj motor se nije gasio 3 dana...pored toga niko ni ne pomislja da se pridruzi...

20170819_122920.jpg

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja