Jump to content

Moto Zajednica

SP u Rusiji - kolima do Moskve

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega,Srbija
  • Motocikl: Kawasaki KLE500
17 minutes ago, SHeLLe said:


Kazu oni tradicija a ja kazem kod nas tradicija da ti dam djoku.... tim recima. Brate ja sam im i bezao oko lvova dva puta , oni sa onom toyotom ja sa bmw-om
Idi na kelebiju, backi breg. Mislim da nece imati guzve na tamo. Gadjajte ponedeljak utorak. Pogotovo za rusiju
Nedaj Boze da vam sta treba, cimsjte, zovite.
Za moskvu isto


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jebe nas sto ne mozemo krenuti pre petka...al nema veze,polako. :D
Nego kad bi mogao da mi posaljes kako se popunjavaju ti obrazci da se ne jeben na granici,da tumacim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Cini mi se da imam blanko pa ako si u bg da ih popunimo zajedno i da imas spremno da se ne zezas i imas spremno. Pisi mi na whatsapp

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega,Srbija
  • Motocikl: Kawasaki KLE500
1 minute ago, SHeLLe said:

Cini mi se da imam blanko pa ako si u bg da ih popunimo zajedno i da imas spremno da


Sent from my iPhone using Tapatalk

Full...aj za koji dan,cucemo se da se dogovorimo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

I ja sam raspoložen pa možemo da se organizujemo ovih dana za viđenje :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ajde bre za protest da se skupimo svi negde u petak , slavija, hram ili gde ne znam pa cemo imati o cemu i da pricamo )))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega,Srbija
  • Motocikl: Kawasaki KLE500
22 hours ago, SHeLLe said:

Ajde bre za protest da se skupimo svi negde u petak , slavija, hram ili gde ne znam pa cemo imati o cemu i da pricamo )))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moze,ja sam ZA.Samo kazite kad i gde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Moze,ja sam ZA.Samo kazite kad i gde.

Pa gde hocete, necu da bude kako ja navirem vodenicu na svoju stranu
Vidim da svi nesto cute ... nemoj da bude aaaaaa uuuuuuu aaaaa uuuuuu a kad treba na protest ovog ne pusta zena, onom komsinica imala slabu stolicu , trecem pukla guma, cutvrtog jebala membrana na karburator itd. Obicno tako to bude kod nasih .....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega,Srbija
  • Motocikl: Kawasaki KLE500
1 hour ago, SHeLLe said:


Pa gde hocete, necu da bude kako ja navirem vodenicu na svoju stranu
Vidim da svi nesto cute ... nemoj da bude aaaaaa uuuuuuu aaaaa uuuuuu a kad treba na protest ovog ne pusta zena, onom komsinica imala slabu stolicu , trecem pukla guma, cutvrtog jebala membrana na karburator itd. Obicno tako to bude kod nasih .....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam u Bg,al sam dosao busom...nemam prevozno sredstvo,mogu jedino da zaustavim noge u 17h... :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Ja sam u Bg,al sam dosao busom...nemam prevozno sredstvo,mogu jedino da zaustavim noge u 17h...  

Haha pa sad ....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

Poz! Drugo godinu 2019 planiram da idem sa motorom ako bog da zdravlja do Vladivostoka , ima jos puno vremena , pa me interesuje , da li je neko zainteresiran ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Ja mogu da dođem danas do Hrama, Slavije ili gde vam već odgovara?

Jebiga izvini, tek sad otvorio forum. Samo sam bacio sliku i upisao se na temu. Ali nisam gledao ostale. Iskreno i ona zapara, znoj me pojeo ali sam ipak dosao kako je red .... ajde da se organizukemo ovih dana da vam
DAm One deklaracije za auto. I da ih popunimo zajedno da se ne jebete tamo i da popijemo pice obaveeeezno


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Poz! Drugo godinu 2019 planiram da idem sa motorom ako bog da zdravlja do Vladivostoka , ima jos puno vremena , pa me interesuje , da li je neko zainteresiran ...

Ne znam tvoje planove, zelje sposobnosti ali ako ti bude sta trebalo , ja sam vecinu vremena u moskvi. Savet, pomoc, informacije......
zanima me koliko vas ce ici ? Ili ti to sam pa trazis jos nekog ?
Znam situacije gde su isli ljudi koji su mnogo dobri grugari pa su se do moskve napicili i svadjali, tu mora da su ljudi stvarno psihicki jaki i ludi na svoj nacin.
Ps: bez “kalauza” u rusiju ne polazi ( salim se, ali zavrsava opasne poslove kod ruskinja”)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Vazi. I ja sam bio na Slaviji ali je bilo dosta ljudi pa nisam uspeo da vidim nikoga poznatog. Cujemo se svakako.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Za sve koji planiraju na put rusije , moskva - vreme ebeno, znaci ponesite i nesto za 10C , toliko je temperatura ovih dana a pada i nize nocu, da ne bude iznenadjenja i joj nismo znali. Kisobran i kurtoni kao kaciga kad sednes na motor 🤣🤣🤣🤣. Nije obavezno za nemocne i one koji ce da gledaju muzeje i spomenike
Savet da uzmete karticu za telefon i internet da bi se pravdali zenama, mamama tatama i kacili svasta nesto po instagramu i fejsu jer komsiluk i ostali dusmani moraju a puknu od muke
Najbolje i najpovoljnije je mts , ima neka akcija sad kod njih prvi mesec 570rub 30gb interneta, sto je vise nego dovoljno i u okviru rusije 300,500 ili vise minuta i sms-a
IMG_0889.PNG

U rusiji se mnogo vise koristi Whatsapp i nije popularan budjavi viber ( hvala Bogu)
Ako hocete malo bolju prodju na granici nesto sto bi asociralo na ljubav za rusijom dobra preporuka. Ima onih majica sa srpskom i ruskom zastavom.
Putina bas i ne vole svi kao kod nas jer su malo retardirani i glupi da shvate neke stvari. Ali su zato velike patriote.
Nisam se setio a nadjem onu popunjenu deklaraciju za auto i cini mi se da za svakog ko ulazi u rusiju treba jos dodatno da se popunjava
Sa ruskom policijom necete imati problem , budite pozitivni. Niste im
Interesantni jer ne mogu da vam uzmu pare.
Ne zentajte se, budite prirodni. Oni koji budu vozili po moskvi , gas patos , kamere ne rade za nas, nema gde da salju kazne, isto i ona traka za autobuse i taxi. Sine se isto voze, ne glumite finocu jer rusi i osecaji ko zima u sibiru
Koristite dve leve trake ako idete pravo a pred iskljucenje one dve druge tj desne. Malo je razlika u pravilima.
Taksistima ebite sve po spisku jer su to debilcine koje su izgubljene u vremenu i prostoru, uglavnom tadziki, kirgizi , neki uzbek , belorus i ostale zivotinje. Tipa naš petar lekovic( beogradjani znaju sta je to)
MIGAVAC OBAVEZNO!!! kad date migavac pustice vas , bez migavca misaona imenica
Nemojte da se plasite onih majmuna kavkazaca - oni , jermeni i gruzini su tipa nasih cigana , jaki u grupi a pojedinacno nula. Plase se i zentaju cim im pokazes zube i ebes mater. Vole da vataju na galamu. Budite normalni kao da ste u Beogradu 🤣🤣🤣🤣🤣





Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Evo vam kako treba da se popuni deklaracija za ulaz u rusiju i za auto. Putnici u kolima izostavljaju onaj deo uokviren za auto ali su u obavezi koliko se secam da imaju popunjenu deklaraciju. To je za carinu.
Da ono sto sam zaboravio da vam kazem to je MIGRACIONA KARTA. DOBIJATE JE NA ULAZU OD ONIH STO VAS PUSTAJU U CARINSKU ZONU NA PRVOJ RAMPI. obicno dva debila. Tu vam daju neki papiric koji overavaju policija i carina. Za one koji budu isli preko ukraine, dobijate isto papiric na koji ce vam napisati broj registracije i koliko vas je u kolima. Taj papir vam overavaju po pecat panduri i carina i na izlazu iz tog dela tj na rampi dajete onom keru sto dize rampu. Neka interna sigurnost. Debilno da nema kud
MIGRACIONU KARTU CUVAJTE KO OCI U GLAVI.
Popunjavajte je citkim slovima i sitnim da bi sve stalo. Jedan kvadratic -jedno slovo. Znaju da jedu govna ( jer im se moze). Taj popunjeni listic tj migracionu kartu dajete na overu na pasoskoj kontroli tj panduru na kucici. On pola uzima za sebe a pola vama. Popunjava se sve identicno. Sto ne znate bolje ne pisi ako nisi siguran.
Ima jedan deo na sredini gde je pitanje gde idete , tipa adresa, grad, bla bla. Napises moskva , ili kaliningrad, st petersburg
Vi koji idete u hotel ja mislim da ce vam hotel raditi prijave. Ako vas stoka i retardi u hotelu na recepciji pitaju za vizu terajte ih u tri lepe , to su jedno glupi moroni koji se vecito prave pametni i izigravaju pandure a glupi su ko k.
Osecanja za rusiju ostavite kuci jer su i njima osecanja ko klozetska daska. Ako nadjem
Migracionu kartu okacicu ovde i nju kako treba da se popuni. ... nju vracate na izlazu iz rusije tako da stavite je negde na sigurno i za svaki slucaj je slikajte na telefon
a0c5a1238acf8fe5a0947f35b40e242f.jpgIMG_0903.JPGIMG_0900.PNGIMG_0901.PNG

Ovi sto idu iz ukraine na troebratnoe imaju jos jednu deklaraciju za bransku oblast da popunjavaju ali nju nemam i koliko puta sam
Presao granicu tamo uvek sam isao na blef da mi je oni popune jer je glupost nevidjena i nikad je nisam razumeo
Ps: Kurtone kupujete u apoteku , mozete i iz srbije da ponesete ????????????????

a052ce912b76cce3f150e41956b47b9c.png
Veoma aktuelna stvar tamo. Bilo neko prvenstvo ili olimpijada i posle 9 meseci se rodilo pun k crncadi. Ako se neka javi kroz 9 meseci i kaze da je dete vase a crno ne padajte )))))))



Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Evo i migraciona karta. Ona ima serijski broj tako da je dobijate na ulazu u granicni prostor na rampi.
Ako nekome nesto nije jasno ovde na slici pitajte IMG_0904.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Pre sam popunjavao tu migracionu kartu  u avionu ali kada sam isao pred novu godinu vise je nije bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Pre sam popunjavao tu migracionu kartu  u avionu ali kada sam isao pred novu godinu vise je nije bilo.

Na aerodromu ti oni odstampaju kad das pasos na pasoskoj kontroli. Ja se ne secam da sam to popunjavao 2013. Ali sada te migracione karte ima...
Na drumskim prelazima toga nema


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@SHeLLe buraz prođosmo kao reprezentacija... Bilo je napada ali nije bilo dovoljno vremena a ni znanja da se rezultat promeni...Ali eto razloga da odemo opet;)...Moglo je da se plati ali nismo u toj priči.

 

Inače Moskva je fenomenalan grad i topla preporuka svima da je obiđu...Prelep grad, ljudi srdačni i otvoreni naročito prema nama, lepe žene, cene mnogo niže nego na zapadu (ako se izuzme prečnik od oko 1 km oko Crvenog trga).

 

Jedina mana su granice i sulude procedure koje oduzimaju i vreme i živce.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
On 1/28/2018 at 12:50 PM, darko dav said:

Ja sam pre par meseci isao u Rusiju motorom,usao sam iz Ukrajine.Osim privremenog uvoza vozila,dodatna osiguranja nema.Kolko znam Mozes iz Belorusije u Rusiju,ali je uslov da tu moras i da se vratiš.

Kako kad ne moze iz Belorusije u Rusiju i obrnuto ? Zabranili su.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja