Jump to content

Moto Zajednica

SP u Rusiji - kolima do Moskve

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Drugari moja velika želja da vidim Moskvu se polako bliži realizaciji :)...Želja odavno tinja a povod je i Svetsko prvenstvo u fudbalu, odnosno utakmica Srbija-Brazil.....Plan je da se ide kolima zbog ograničenog budžeta (sa još 3 drugara),...Neko ide zbog Nejmara, neko zbog Ruskinja i Brazilki ;) , ali cilj je svima isti Moskva, pa nam trebaju neke informacije vezane za put...Ono što smo prvo videli je da je od septembra 2016 godine stranim državljanima zabranjen ulazak kolima i motorima iz Belorusije (izvor sajt Ministarsva inostranih poslova)...Čitao sam i neke vesti gde se u komentarima napominje da je u praksi i dalje izvodljivo ići tim putem, pa smo malo u zabuni oko planiranja rute...Molim nekoga ko je išao kolima ili motorom preko Belorusije, ali samo u poslednjih godinu dana, da nam kaže kakvo je realno stanje iz prve ruke.

 

http://www.mfa.gov.rs/sr/index.php/konzularni-poslovi/putovanja-u-inostranstvo/vize-za-inostranstvo-i-informacije-o-drzavama/100-spisak-zemalja-za-putovanje-u-inostranstvo/10591-ruska-federacija-konz?lang=lat

 

Takođe nam treba info da li se plaća neko dodatno osiguranje za auto prilikom ulaska u Rusiju?

 

Okviran plan je da put traje 7 dana (3 noćenja u Moskvi i 2 u putu) i da se na vreme vratimo za start Bajk-rok misije :moto2:

 

Unapred hvala na informacijama!

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

Kolima sam 3 puta putovao  za Moskvu gde sam izvesno vreme ziveo i radio . Putovao sam sa SUZUKI GRAND VITAROM kompanije gde sam tada radio. Automobil je bio registrovan na Beogradske tablice. Juna 2014 sam putovao do Moskve preko Poljske , Litvanije i Latvije a kasnije preko Poljske i Belorusije. Vec su poceli sukobi u Ukraijini. Zadnji moj put u Moskvu kolima je bio avgust 2015 preko Belorusije. Uvek sam se trudio da putujem razlicitim rutama da se usput nesto novo vidi.Uvek sam spavao 2 puta na tim putovanjima a jednom i 3 puta. Moje kolege su uspevale da to odvezu sa samo jednim spavanjem. Moguce je i tako pogotovo ako se 2,,,3 vozaca smenjuju za volanom. Ja sam putovao i nesto da vidim i obozavam putovanje. Izbegavao sam auto putrve (ne zbog putarine) , lokalnim putevima se mnogo vise vidi i meni je bilo interesantno prva dva putovanja,,,, ali ubijaju ogranicenja brzine od mesta do mesta od 80....i najcesce 40-50. Sto se tice Belorusije ona je sada jedna carinska zona zajedno sa Rusijom. Izmedju Belorusije i Rusije je meka granica i nema pokazivanja pasosa i kontrole. Na ulazu u Belorusiju se zavrsava sva administracija u vezi privremenog ulaza tvog vozila u Belorusiju (papir vazi i u Rusiji) ..... Beloruska i Ruska administracija (CARINSKE SLUZBE) to je jedno veliko zlo koje kao da se nije promenilo od oktobarske revolucije. Traje 2...3   ili koji sat vise. ((( Ovo su sve informacije iz avgusta 2017...... U Moskvi je najbolji i najeftiniji nacin smestaja iznajmljivanje stana na dan ...... Jedino je vazno da bude blizu metroa,,,,,,,, i do centra grada stizes za 30-45 minuta......itd ... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@MIHO - Hvala na informacijama... Mozda i krenemo lokalnim putevima sa jednim nocenjem vise u odlasku, ako se uklopimo. .. I ja sam u fazonu da se vidi sto vise ali je vreme kao i uvek ogranicavajuci faktor...U povratku u svakom slucaju moramo najkracim i najbrzim putem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ja sam pre par meseci isao u Rusiju motorom,usao sam iz Ukrajine.Osim privremenog uvoza vozila,dodatna osiguranja nema.Kolko znam Mozes iz Belorusije u Rusiju,ali je uslov da tu moras i da se vratiš.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@darko dav- hvala kolega na informacijama...Pratio sam vase putovanje i putopis, ali bi mi izbegli tu rutu preko Ukrajine...Bio sam tamo i putevi su im katastrofa a idemo novim kolima pa bi valjala takva da budu i kada se vratimo...Ovo sa Belorusijom nam vrsi posao;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki SV1000S

Sigurno je auto zanimljiviji i prava mala avantura, ali ako ste vremenski ograniceni nece vas jefinije izaci to sa svim usputnim nocenjima i troskovima od toga da odete tama avionom za 180e povratna karta i provedet lepo u Moskvi 7 dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Kolega @underground slazem se da je to prakticnija varijanta i to je bilo razmatrano, ali kao poslednja opcija jer se malo gubi draz putovanja, barem iz naseg ugla...Opet tu cenu smo pronalazili samo za letove iz Budimpeste...Iz Beograda je prilicno skuplje za te termine, ono sto smo mi nalazili...Ja bih najradije motorom ali to ostavljam za neku drugu priliku iz finansijskih razloga.

Ova varijanta sa kolima je spoj vise stvari koje nam odgovaraju za ovo putovanje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega,Srbija
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

I ja idem sa jos tri drugara na utakmicu sa Brazilom,i planirali smo da idemo preko Rumunije i Ukrajne.Pre dva meseca sam isao do Kijeva i put je stvarno los od Ukrajinskog prelaza jedno 40km prema Mukacevu a posle toga je solidan.Takodje to nam je i najkraca putanja. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Prošle nedelje je bilo ,na tv u emisiji " SAT ", ekipa iz SAT-a je išla kolima za Rusiju i obišla stadione gde će naši igrati. Ako neko ima mogućnost odloženog gledanja - biće mu zanimljivo da pogleda a i informacije su sveže . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@Kovac93 - eto prilike da se upoznamo i popijemo koju u Moskvi ;).

 

Mi krećemo u petak oko ponoći (22.jun) i noćimo u Kaunasu sledeće veče...Idemo preko Litvanije i Letonije... U Moskvi smo od nedelje uveče do četvrtka ujutru (28.jun)... Jeste da je malo duže ali mislim da je komfornije i brže, a i Ukrajini smo već bili, tako da napadamo Moskvu sa severa :Navijac:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Drumskalisice i Miryu hvala za pomoć ali mislim da su totalno zakazali sa ovom patrolom, barem što se tiče onoga što je prezentovano u emisiji... Ništa novo ili interesantno nisu rekli a spakovali su put od 2.800 kilometara u 15 minuta priloga, a od toga priča 5 minuta kako su imali probleme sa opremom...Fali dosta nekih servisnih informacija o samom putu...Pa nije to patrola do Paralije ili Halkidikija.

 

Inače mi od opreme nosimo samo rakiju tako da neće biti problema...Što kaže Žika Pavlović to je naša diplomatija ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega,Srbija
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

@max80 I mi smo planirali da krenemo 22.juna,i racunali smo da stignemo 24. a povratak 28. Tako da cemo se sresti sigurno ispred stadiona,bice valjda Srbi zajedno u grupi. :D

A da li si isao mozda kolima iz Ukrajine za Rusiju,ja nisam prelazio pa me interesuje kakva je procedura oko ulaska autom,da li treba da radi privremeni uvoz vozila,kao sto ce te vi morati ili nece trebati to...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Momci i ja planiram sa 3 drugara autom za Kaljiningrad na Svajcarsku, pa posle za Moskvu na Brazil. E sad, zanima me povratak Moskva-Beograd, kuda ici, da li je sigurno preko Ukrajine i da li moze preko Belorusije da se prodje, jer je dosta krace nego na Litvaniju. Mi planiramo povratak 28.jun rano ujutru iz MW, pa ako se neko uklapa u to vreme za povratak mozemo zajedno. Slobodno mi se javite da razmenimo brojeve. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@Kovac93- nisam prelazio iz Ukrajine u Rusiju ali koliko znam procedura je ista bez obzira gde ulazis. Bio sam samo do Kijeva. Znaci treba privremeni uvoz i boravak da se uradi. Do duse imamo one pasove navijacke pa ce to mozda olaksati proceduru.

 

@Vlashke- koliko znam Belorusija nije izvodljiva. Za ulazak sigurno a mislim ni za izlazak. Mi se isto vracamo 28 ujutru pa cemo videti sta je najbolje. Nemamo neki plan osim da se vratimo do petka  uvece. Mozemo i zajedno.

 

Cujemo se pre toga a vidimo u Moskvi naravno:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Sad sam proverio sa drugarom koji je išao kolima u skorije vreme za Rusiju... Išao je preko Rumunije i Ukrajine.

Nije mu ništa posebno trebalo za prelaske granica osim ZELENOG KARTONA.

Još je napomenuo da je bitno da je vozilo u vlasništvu vozača jer u suprotnom vam trebaju međunarodna osvlašćenja za upravljanje tuđim vozilom... U Rumuniji se plaća vinjeta, Ukrajina nema putarine, u Rusiji na autopuevima naplaćuju putarinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Drugari moja velika želja da vidim Moskvu se polako bliži realizaciji ...Želja odavno tinja a povod je i Svetsko prvenstvo u fudbalu, odnosno utakmica Srbija-Brazil.....Plan je da se ide kolima zbog ograničenog budžeta (sa još 3 drugara),...Neko ide zbog Nejmara, neko zbog Ruskinja i Brazilki  , ali cilj je svima isti Moskva, pa nam trebaju neke informacije vezane za put...Ono što smo prvo videli je da je od septembra 2016 godine stranim državljanima zabranjen ulazak kolima i motorima iz Belorusije (izvor sajt Ministarsva inostranih poslova)...Čitao sam i neke vesti gde se u komentarima napominje da je u praksi i dalje izvodljivo ići tim putem, pa smo malo u zabuni oko planiranja rute...Molim nekoga ko je išao kolima ili motorom preko Belorusije, ali samo u poslednjih godinu dana, da nam kaže kakvo je realno stanje iz prve ruke.

 

http://www.mfa.gov.rs/sr/index.php/konzularni-poslovi/putovanja-u-inostranstvo/vize-za-inostranstvo-i-informacije-o-drzavama/100-spisak-zemalja-za-putovanje-u-inostranstvo/10591-ruska-federacija-konz?lang=lat

 

Takođe nam treba info da li se plaća neko dodatno osiguranje za auto prilikom ulaska u Rusiju?

 

Okviran plan je da put traje 7 dana (3 noćenja u Moskvi i 2 u putu) i da se na vreme vratimo za start Bajk-rok misije default_moto2.gif

 

Unapred hvala na informacijama!

 

 

 

 

 

Vidim da se ovde vodi polemika sta i kako do moskve.

Ja zivim tamo , sada sam u beogradu. Kolima idem stalno a i motorom sam bio tako da sve informacije mogu da dam iz prve ruke

Ukratko vidim neko pomenu ruminiju, veliki promasaj. Ne preporucujem je nikako. Zasto ? Kao prvo od onih cigana pandura u rumuniji ne mozes da zivis, kroz sela im je ogranicenje 50 i pecaju iz kola. Drugo sto je put veoma smoran, trece od granice rumunije u ukraini nema puta- to su sve rupe i krateri. I tako jedno 30km sigurno. Ko ne veruje nek nadje nekog kamiondziju pa nek pita. Ako ti je zao da as 10e za madjarsku vinjetu , onda idi preko rumunije...

Moja ruta koju sam prosao ne znam ni sam koliko puta: srbija na madjarsku iz madjarske stavljas navigaciju na berehove ( prvi grad kad se udje u ukrainu). Gorivo tankate do ukraine, i kad udjete u ukrainu idete do OKKO pumpe sa leve strane. Tu mozete da napravite pauzu , nalijete gorivo, razmenite kintu na menjacnici( veoma korektan kurs) ... dalje nastavljate Uzgorod, mukacevo, karpati prema lvovu. Pred lvov 25km imate neko mesto Rakovetz i pored puta tu je shell pumpa i motel dzem. Mozete tu da spavate i pravite pauzu, cena je smesna 5-7 evra bude spavanje ili da svratite u lviv i nadjete nesto i ujedno vidite grad koji je stvarno super. Onda odatle nastavljate put kijeva. Izmedju lvova i kijeva ima grad rivne ili rovne , tu se nalazi tunel ljubavi ili tunel of love ( googlaj) pa ako vam je interesantno mozete da skreenete sa puta i opalite malo fotki , napravite pauzu u gradu, klopnete nesto , kafica, posmotrite malo ribuljke na dve noge i teraj dalje ( ne mogu da vam savetujem vise od toga jer ne znam vase svalerske i jebacke sposobnosti i ambicije) ( za sve pojedinosti mozete da pitate pojedinacno)

Kiev bi bilo grehota da promasite i ne pravite pauzu u njemu. , khriscatik ( glavna ulica, podol ( ili kako se vec zove su super)

Iz kieva kucate u navigaciju Hlukhiv stim sto ne skreces u njega vec nastavljas pravo jos 30km i tu ti je granica. Na ukraini to je Bachivsk a na rusiju troebratnoe. Savet za prelazak te granice je ponedeljak-utorak. Ako hocete da prodjete bez cekanja. U protivnom za vikend mozete da cekate i 10h jer ce biti cirkus , svi gasterbajteri ukrainci, moldavci idu za vikend i plus ima neka pijaca vilendom. Mini buseva pun k. Kad udjete u rusiju idete pravac moskva. Ne moze da se promasi nikako jer su table svuda postavljene. Od granice 550km. Ima jedna raskrsnica i pumpa od granice 20tak km sa jeftinim gorivom, tu se skrece levo. A na tu pumpu se ne sipa. U rusiji sipate na gazprom, rosneft, lukoil, tatneft , shell, eka ... u ukraini na okko i shell , ima i wog ali je meni on nekako sranje. Na okko pijete kafu, internet besplatan, jedete za smesne pare ( bors obavezno)

Za ukrainu preporucujem vatrogasni aparat da imate da vam nebi klepali kintu za glupost i osnovnu opremu kao i kod nas. Gorivo je oko 80ct. Putarinu nemate, pandure terate u pizdu materinu i ne dajete dokumenta u ruke vec pokazujete iz ruke. Nema prava majmun da vam uzima niti ste u obavezi da mu dajete. Imate prava da snimate sve telefonom i tada su manje mogucnosti a ce vam traziti pare. Isto ne padaje na fore da vam pisu kazne bez potrebe. Na granici se nadajte da ce da vam lupe tranzit kroz ukrainu 72h ako kazete da idete u rusiju. Imacete kinte , ako bude na kartici izvadite izvod sa kartice i pokazi debilu na granici i kazi da idete u lvov turisticki ili kiev. Da vam ne lupaju bezveze 72h tranzit. Pare nikom ne dajes nista, UPAMTI.

nemoj da se plasite, ukraina je dojaja.

Cena goriva u rusiji je 55ct. Gore/dole.

Na granici ces morati da popunis deklaraciju, mogu da ti okacim na pp ili na viber Whatsapp da ti posaljem sliku nje sa pravilnim popunjavanjem. Ima jos neka sa branskom regijom sto mora da se popuni, ona mi je uvek cir na dupetu ali ima i za tu granicu resenje. Ponesete iz srbije gajbicu voca koje bude, aktuelno. Date i ima da prodjete granicu ko kraljevi. Pomoci ce vam bez problema. Onim majmunima na ukrainsku granicu nista ne dajete.

Sto se tice Belorusije , ne preporucujem a idete tamo. Ima slovacka vinjeta, poljska panduri i kad dodjete na Brest, skidajte gace bez najave za sex. To su jedni fasisti , stoka beloruska, onda putarina klanje, panduri kao banditi( za kazne imaju aparat za visa i martercard) i opet posle svog sexa ne mozete ne smolinsk jer taj prelaz je samo za ruske i beloruske vec morate na 3 sestre. Tromedja belorusija, rusija i ukraina. I na ulazu i izlazu iz belorusije moze da se desi a se ceka ne manje od 5h po prelazu. Tako da nikome ne preporucujem

Neko je pomenuo balticke zemlje...

ne vidim svrhu sta cete koji moj da idete kao kisa oko kragujevca jedino ako vam to nije cilj... gorivo je skupo , i mnogo sta pored toga

Ako vec idete u rusiju,moj savet je da odete i u Piter ( st petersburg) , grehota bi bilo da propustite....

jedan vazan moment - smestaj

Jel znate vi da su cene smestaja katastrofa i da po normalnoj ceni i kad nema SP je skupo a kamo li sad ?

Drugo za rusiju i moskvu zaboravite na google maps. Yandex maps se instalira. Engleski ne znaju i ne govore tako cesto.. Lakse cete na srpskom ako ne znate ruski, mozete da kupite mts Ili beeline karticu prepaid sa internetom

Moskva je veoma tezak grad. Nebih da vas plasim samo da znate da nije ono klasika tipa posli smo u Bec. Mnogo razlike ima na tu stranu

 

E daaa , zelena karta obavezno potrbna. Bez nje ne kreci na put

Nikakvo osiguranje dodatno ti ne treba

Cigare ne nosite sa sobom puno ako pusite jer vam je u ukranini marlboro 1 euro

Drugari sve sto vam treba pomoc zovite na 0691619131 ili whatsapp. Imam i viber ali je drugi broj.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
I ja idem sa jos tri drugara na utakmicu sa Brazilom,i planirali smo da idemo preko Rumunije i Ukrajne.Pre dva meseca sam isao do Kijeva i put je stvarno los od Ukrajinskog prelaza jedno 40km prema Mukacevu a posle toga je solidan.Takodje to nam je i najkraca putanja. :)

Nije vredno drkati se preko rumunije za to malo puta i razlike. Ice cete tih 40km sat ipo. Dug je to put da bi se stedelo. A drugo gorivo je daleko jeftinije u ukraini i rusiji. Ja sam jednom idao tamo na nagovor poznanika kamiondzija. I nikad vise. Drugo klepice te oni cigani rumuni za jednu kaznu i sta si ustedeo??? U najmanju ruku to ti je 10-20e. A kroz madjarsku autoput, ides ko gospodin, vozis 130-140. A kroz rumuniju sve selendre i ogranicenja 30-50-70-30 i koliko ces vremena da putujujes?? Mani to sto kaze google maps...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Hvala brate @SHeLLe na informacijama  iz prve ruke.

 

Nego vreme je da napišeš neki putopis i opišeš neke nove događaje da malo osvežiš forum...Siguran sam da ima svašta interesantno  i da dalje širiš slovensku ljubav ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Hvala brate [mention=37331]SHeLLe[/mention] na informacijama  iz prve ruke.
 
Nego vreme je da napišeš neki putopis i opišeš neke nove događaje da malo osvežiš forum...Siguran sam da ima svašta interesantno  i da dalje širiš slovensku ljubav 
 

Od onih akcija sa motorom trenutno nema nista. Ima ovako mimo toga. Iskreno pobegao sam iz moskve da odmorim malo mozak id budalastija i sexa. Skrenucu. Inace zivim sad tamo. Da sam u moskvi pa i sa vas docekam i provedem malo. Ali bicu u beogradu mozda i do kraja prvenstva.
Sve sto vam treba , zovite , imate broj, nemoj da vam je glupo.
Ima neka fora za smestaj tipa Couchsurfing specijalno z svetsko prvenstvo. Moci ce tu nesto da se odradi u naturi. )))))))))))))))
Ponesite svako po litar rakije to ce da vam bude od pomoci isto
Probacu da nadjem link, cini mi se da sam video na telegramu za taj smestaj. Pa ako hocete pravite takvu kombinaciju



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Hvala brate [mention=37331]SHeLLe[/mention] na informacijama  iz prve ruke.
 
Nego vreme je da napišeš neki putopis i opišeš neke nove događaje da malo osvežiš forum...Siguran sam da ima svašta interesantno  i da dalje širiš slovensku ljubav 
 

Evo ti link , kanal je na telegramu https://t.me/frendsfifa2018. Moze tu da se desi nesto interesantno pa mozda i od vas bude sta na forumu. Mogli bi da napravite jedan putopis, nema veze sto je kolima. Bitno da se jede , ebe i gaze kilometri )))))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pozega,Srbija
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

@SHeLLe Objasnio si sve detaljno....stvarno vrh,HVALA PUNO!!

Kada sam isao na Djakovo granicni prelaz,put jeste stvarno ocajan,tj.nema puta...do duse kad sam se vracao iz Ukraine pre jedno dva meseca krpili su kao rupe,tj.popunjavali nekom njihovom tehnologijom :D.Ali menjam plan,picim na Madjarsku,plasim se samo da ne bude guzve na granici,posto se na Crnji prolazi lagano,al nema veze.Ponovo mi je bolje i to,nego sto kazes da imam prosecnu brzini oko 60km/h kroz Rumuniju.A to za ukrainske pandure....strasno,ako im ne das pare oni govore kao na foru OBICAJ je da im se da,srecom zadovolje se sa 20 grivni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
[mention=37331]SHeLLe[/mention] Objasnio si sve detaljno....stvarno vrh,HVALA PUNO!!
Kada sam isao na Djakovo granicni prelaz,put jeste stvarno ocajan,tj.nema puta...do duse kad sam se vracao iz Ukraine pre jedno dva meseca krpili su kao rupe,tj.popunjavali nekom njihovom tehnologijom .Ali menjam plan,picim na Madjarsku,plasim se samo da ne bude guzve na granici,posto se na Crnji prolazi lagano,al nema veze.Ponovo mi je bolje i to,nego sto kazes da imam prosecnu brzini oko 60km/h kroz Rumuniju.A to za ukrainske pandure....strasno,ako im ne das pare oni govore kao na foru OBICAJ je da im se da,srecom zadovolje se sa 20 grivni.

Kazu oni tradicija a ja kazem kod nas tradicija da ti dam djoku.... tim recima. Brate ja sam im i bezao oko lvova dva puta , oni sa onom toyotom ja sa bmw-om
Idi na kelebiju, backi breg. Mislim da nece imati guzve na tamo. Gadjajte ponedeljak utorak. Pogotovo za rusiju
Nedaj Boze da vam sta treba, cimsjte, zovite.
Za moskvu isto


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja