Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 4 minuta, debeljan je napisao:

Polovinom februara mi stiže ceo set za zamenu zupcastog kaiša.  Javljam iskustva 

Ajde javi i ja sam blizu zamene:na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 21 sati, debeljan je napisao:

Polovinom februara mi stiže ceo set za zamenu zupcastog kaiša.  Javljam iskustva 

Da li znas posto je kais samo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 23 minuta, Sveta 5. je napisao:

Da li znas posto je kais samo

Ustvari nasao sam      https://www.ebay.de/itm/Honda-ST-1100-Pan-European-SC26-Zahnriemen-Steuerriemen-original-Neu/362217289559?fits=DEM_Make%3AHonda|DEM_Model%3AST|DEM_CCM%3A1100|DEM_StreetName%3APan+European&epid=641444779&hash=item5455d53757:g:8SUAAOSwOYFaYOy7 ima i jeftinijih a ima i skuplih ovo je neka srednja cena sa spanelima nesto malo iznad 300e

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 13.2.2018. at 17:36, Sveta 5. je napisao:

Da li znas posto je kais samo

Ustvari nasao sam      https://www.ebay.de/itm/Honda-ST-1100-Pan-European-SC26-Zahnriemen-Steuerriemen-original-Neu/362217289559?fits=DEM_Make%3AHonda|DEM_Model%3AST|DEM_CCM%3A1100|DEM_StreetName%3APan+European&epid=641444779&hash=item5455d53757:g:8SUAAOSwOYFaYOy7 ima i jeftinijih a ima i skuplih ovo je neka srednja cena sa spanelima nesto malo iznad 300e

 

Stigla "Evropa"

 

11lplkk.jpg

 

Bivsi "Arikanci"

 

23vniah.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Nisam vozio istovarili je iz prikolice ni tablice nemam a neka milicija vazdan po gradu.Ja imam kontakt sa vlasnikom iz svajcarske reko mi je da promenim ulje u motoru jer ona nije zadnje tri godinne vozena pa cu to sutra da radimima, neki zavrtnji da se takodje pritegnu (brave kofera) i da je pregledam malo.Necu ni da je registrujem tamo do kraja marta.Vozicu je ima vremena.Antifriz i ulje u kocnicama  i kvacilu takodje zamena .Kvacilo isto nisko da se nasteluje, ako ima gde.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Vidim ja, radja se nova sekta u istoj porodici. Sa Afrike na Evropu...  :-D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 8 sati, debeljan je napisao:

Kvacilo hidraulicno. Mislim da nema stelovanja. U svakom slučaju najveci posao je demontaza i montaža plastika. 

Za kvacilo i ja isto mislim ali kad dodjem do cilindra kvacila videcu.Kvacilo odvaja saltuje se bez problema odgovaralo bi mi malo vislje

A na skidanje plastika  navikla me Afrika .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Nema stelovanja kvacila.Dok sam imao Paneuropu malo mi je smetalo ubacivanje u prvu brzinu jer se samo tada desavalo da se cuje "udarac"(krcanje) a ubacivanje u ostale brzine je bilo OK.Mislio sam da postoji nacin da se podesi ali od toga nema nista.Ako se dobro secam moze samo da se podesava rucica u cetiri polozaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 2 minuta, vazlan je napisao:

Nema stelovanja kvacila.Dok sam imao Paneuropu malo mi je smetalo ubacivanje u prvu brzinu jer se samo tada desavalo da se cuje "udarac"(krcanje) a ubacivanje u ostale brzine je bilo OK.Mislio sam da postoji nacin da se podesi ali od toga nema nista.Ako se dobro secam moze samo da se podesava rucica u cetiri polozaja.

Nema podešavanja leve ručice.To ti je što ti je.Kod mene se pojavio mekši "pritisak" posle zamene ulja u lončetu.Inače dok nisam zamenio ulje,bilo je dosta tvrdo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

A što se tiče zvuka "klank" pri ubacivanju u prvu,meni se taj zvuk javljao i na Shadowci i na Deauvillci pa evo i na Evropi. Jednostavno takvi tipovi menjača.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L
Upravo sada, (B)ubica je napisao:

Nema podešavanja leve ručice.To ti je što ti je.Kod mene se pojavio mekši "pritisak" posle zamene ulja u lončetu.Inače dok nisam zamenio ulje,bilo je dosta tvrdo.

Hvala na ispravci.Bilo je davno pa se zaboravilo.Probao sam i ja sa zamenom ulja ali ostalo je isto.Evo setio sam se jos neceg.Onaj mali cilindricni deo u rucici koji pritiska malu polugu i klip u cilindru je bio potrosen pa kada sam napravio nov tu sam dobio malo bolje odvajanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 8 sati, (B)ubica je napisao:

A što se tiče zvuka "klank" pri ubacivanju u prvu,meni se taj zvuk javljao i na Shadowci i na Deauvillci pa evo i na Evropi. Jednostavno takvi tipovi menjača.

E kad harlija gurnes u prvu mislis da se ceo snop polomio

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 1 minut, Baki Vrsac je napisao:

Moje misljenje je da je Harli-Davidson ime sa velikom cenom

Mmmmmmmm...u principu da,mada voleo bi da imam jedan,ima neku svoju priču...probao sam jedan i svidelo mi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Gledao sam danas oko kvacila mislio sam da skinem cilindar ali treci sraf podvucen ispod auspuha nisam bio siguran da ce da izadje pa sam odustao.Obrisao sam dobro lonce imalo neki talog i promenio ulje.Podiglo se kvacilo iz meni neobjasnjivih razloga ali eto desilo se.Probu sam izvrsio na centralnom pa jos nisam siguran u ovo sto pricam ali takav mi je utisak.Kad probam na zemlji znacu tacno.Moguce je da kad se skine cilindar da postoji mogucnost nekog podesavanja ,sa npr. nekim odstojnim listicima  ili nesto drugo. Ali sada mislim da sam resio problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 30 minuta, Baki Vrsac je napisao:

Moje misljenje je da je Harli-Davidson ime sa velikom cenom

Znas Baki Harli ,BMW ,Triumf su stari provereni brendovi i svi su sa velikom cenom. Iza toga stoji i imidz i kvalitet i dobar marketing tim marketingom Harli je ispao nesto vise od same voznje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow
pre 5 minuta, Sveta 5. je napisao:

Znas Baki Harli ,BMW ,Triumf su stari provereni brendovi i svi su sa velikom cenom. Iza toga stoji i imidz i kvalitet i dobar marketing tim marketingom Harli je ispao nesto vise od same voznje.

 

Upravo to. HARLEY je ime, prestiz, istorija ali daleko od toga da je bez greske, premca... Vozio sam ss stari motor iz 83 godine i jako trese a po prici vlasnika desi se da se i odviju srafovi na sred puta, vozio sam i softejla iz 2009 skroz druga prica, manje vibrira i verovatno manje problema ali svaki deo, ulje, svecice... Kao da kupujes zlato

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Promenio sam i ulje u motoru Motorex "Top Speed 10-40  a filter ulja odgovara od Honde Afrike koji sam imao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja