Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin

Verovatno može negde da se prikači da se sama uključe kad se motor startuje, nisam hteo da experimentišem, tako sam video na jutjubetu.

Poslato sas Hondu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Goldwing 1800A/A, HONDA ST 1300A Pan European, Transalp XL 600V
13 minutes ago, eduardo said:

Sa pozicionog svetla. Šo bi vas ubijoemoji16.png

Poslato sas Hondu.
 

To je najelegantnije resenje. Za ostale varijante mnogo skidanja i kopanja po instalaciji. Hvala :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin
To je najelegantnije resenje. Za ostale varijante mnogo skidanja i kopanja po instalaciji. Hvala :takoje:
I ovako sam skino vizir i komplet instument tablu.

Poslato sas Hondu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Sije ih Vesna u novom Sadu pozelji perfektne  mislim da izadju jeftinije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Goldwing 1800A/A, HONDA ST 1300A Pan European, Transalp XL 600V
1 hour ago, Sveta 5. said:

Sije ih Vesna u novom Sadu pozelji perfektne  mislim da izadju jeftinije

Ima li ta Vesna telefon da joj se kulturno obratimo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 13 sati, dejankiss je napisao:

Ima li ta Vesna telefon da joj se kulturno obratimo?

Verovatno, ja ga nemam ali imam njen FB profil  pa ..mesindzer Vesna Maksimovic Novi sad.Nasao sam tel.  

Kontakt: 0605603333  https://www.facebook.com/V-max-Bikes-1542296926060942

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 520 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pozdrav kolege !

Kao bivši dugogodišnji vlasnik Erotike (tako sam joj ja tepao:jee:), odlučio sam da se ponovo vratim na nju.

Interesuje me da li ima neka Europa na prodaju ali da je u baš vrhunskom stanju za neke normalne pare ?

Ne tražim ispod cene motor ali ni one što im je cena takva da se godinama prodaju i ne mogu da odu.

Najviše me interesuje ST 1100 ali model od 1996 ( da ima CBS, ABS i TCS) ili možda neka 1300 ali za nju bi već bilo povuci i malo potegni (ali ako je u dobrom stanju i za neke normalne pare možda bi se i iskombinovao ).

Slobodno javite ako neko ima šta na prodaju ili zna nekoga ko ima.

Hvala unapred i pozdrav;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Zdravo druze. Zile iz Panceva prodaje svoju komplet uradjen veliki servis sa abs-cts-om 

+381 61 2750 015

zile

ppzovi pa vidi da li ti odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 520 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Žile prodaje moju bivšu Pan Europu.

Znam da je motor vrhunski, i da ju je pazio i mazio i održavao.

Čuli smo se mi preko poruka.

Jedino šta mi nije odgovaralo je cena !

On je lepo uložio u nju i traži 2700e i ima svo pravo da traži koliko hoće njegov je motor.

Samo meni je to jaka cena jer sam ja taj motor kupio 2012god za 2200e a 2016god prodao za 2000e i sad ne mogu da se pomirim sa činjenicom da posle skoro 10god isti motor treba da platim 500e skuplje.

Jbg.

Mada su trenutno i cene svih motora nerealno skočile.

Pratim , tražim, pa će nešto i izleteti

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Ima motora koji drze i kojima raste cena. Kvalitet, potraznja.....

gledam ja i u nemackoj panke i mogu reci da je dobrim primercima cena 2000-2500 pa i do 3500e, pricam za st 1100. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 520 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Znam šta pričaš. Preko primerci sa malom kilometrazom ili od prvog vlasnika su mnogo skuplji nego kod nas.

Mada Europi godine i kilometraža ne mogu ništa ako se normalno vozi i redovno održava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Ne prodajem moju, ali cena zavisi od stanja motora, a ne starosti. Znam puno mlađih motora koji su bukvalno krševi. Može Panka da se nadje ispod 2000, evo moj prijatelj kupio, 1991 godište mislim, klot model, ni na jednoj plastici žabica nije čitava, 80% šrafova nije fabrički, i plus velika kilometraža. Da je dovede u fabričko stanje treba mu preko 1000 eura.

Moja, model 1993, prva registracija 1996 kako se i vodi u saobraćajnoj, full oprema (ABS-TCS) sve ispravno, svaki šraf fabrički, ništa polomljeno, izduvne grane kao nove, kilometraža 56000, sigurno da ima cenu i normalno je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 4 sati, drtommy je napisao:

Ne prodajem moju, ali cena zavisi od stanja motora, a ne starosti. Znam puno mlađih motora koji su bukvalno krševi. Može Panka da se nadje ispod 2000, evo moj prijatelj kupio, 1991 godište mislim, klot model, ni na jednoj plastici žabica nije čitava, 80% šrafova nije fabrički, i plus velika kilometraža. Da je dovede u fabričko stanje treba mu preko 1000 eura.

Moja, model 1993, prva registracija 1996 kako se i vodi u saobraćajnoj, full oprema (ABS-TCS) sve ispravno, svaki šraf fabrički, ništa polomljeno, izduvne grane kao nove, kilometraža 56000, sigurno da ima cenu i normalno je

Zna Nikola sta trazi jer posle 2006god. Evropa ima neka tehnicka  resenja koje stariji modeli nemaju a stanje samog motora je nesto drugo i zavisi od slucaja do slucaja.Interesuje me ne vezano za temu jel 93' ima povezan sistem kocnica.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
Pre sat vremena, Sveta 5. je napisao:

Zna Nikola sta trazi jer posle 2006god. Evropa ima neka tehnicka  resenja koje stariji modeli nemaju a stanje samog motora je nesto drugo i zavisi od slucaja do slucaja.Interesuje me ne vezano za temu jel 93' ima povezan sistem kocnica.

 

ST1100 se pravila do 2002, inače tek od 1996 je dual brake system i jači alternator

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

A da li je postojao kao opcija ,dodatna oprema pre 96' LBS ili CBS kako ga vec ko naziva

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
Pre sat vremena, Sveta 5. je napisao:

A da li je postojao kao opcija ,dodatna oprema pre 96' LBS ili CBS kako ga vec ko naziva

 

Nije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

jedini razlog sto sam hteo da je prodam je bijo taj sto su mi noge kratke za 3cm. ali odustajem od prodaje dosta sam ulozijo u nju. a sto se motora generalno nikada je ne bih prodao. panka je zajebala vek i vozicu je dok mi to zdravlje omogucava.

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 520 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ja sam u mojoj moto karijeri koja je preko 15godina i sa lepom kilometrazom pod dupetom što kod nas što kroz dosta drugih zemalja, promenio brdo motora, raznih kategorija ( NTV650, Africa 750, Strom 1000, VFR800 oba modela, BMW f650, TDM 850 i 900, a na kratko sam posedovao i vozio CBF1000, GSR600, FJR1300, Varadero 1000, Strom 650, Z750, R1200GS.....da ne nabrajam dalje neke sam brzo prodao jer mi nisu legli) ali najduže sam se vozio na Pan Europi 1100, skoro četiri godine.

I skoro ponovo sednem i provozam Europu i ponovo se odusevim motorom.

Koliko je udoban, kakvu zaštitu od vetra ima, kako je sve mekano, linearno, koliki motor a sa kojom lakoćom se vozi.

Agregat san snova prede, vuče u svim obrtajima, nema vibracija, a troši kao upaljač.

I ostali motori koje sam posedovao imaju svoje prednosti, lepe strane i mane ali meni generalno je najviše legla Europa.

Nije toliko motor za grad ali čim se izadje van grada kao riba u vodi, čisto uživanje.

Zato sad i gledam da se vratim na nju.

Pozdrav

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja